Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
vanea AMBASADORKA
Dnes v 11:38 Čtené 76x

A je to tady, bude se soutěžit! 

Tento měsíc jsem vás malinko napínala, jestli soutěž bude, nebo nebude...

ALE jasně že jooooo!;) 

K podzimu a chladnému počasí totiž rozhodně patří péče o tělo, dlouuhé koupání, masáže....a víte co? Ono to samozřejmě platí i pro ty naše nejmenší!:slight_smile: Aspoň u nás se to vždycky večer ukáže, jako jedna z nejoblíbenějších a nejočekávanějších akcí dne. Jak se jde do teplé vody, tak je u nás veselo. Adámek už si dokonce poznává i svůj "sprcháč" :D A myslím si, že po dni venku v chladnu mu tato péče udělá jedině dobře;)  

Nicméně.... o čem že to tentokrát bude? Bude to, jako vždy, velice jednoduché a poměrně tematické:slight_smile: Jak jiste víte, měsíc říjen a hlavně jeho konec, je v mnoha zemích opředen duchovnem, tajemstvími, halloweenem (:D)...všude je to samá čarodejnice, víla, dýně.... na začátku listopadu taky dušička, všude okolo krásné věnce a výzdoba.. (aneb čas pro #skutecnemamy, aby předvedly, jak kreativní umí být;))...Ale o tom to tak úplně nebude:slight_smile: Teda bude..ale jen tak lehce...Pro to, abyste vyhrály krásný a opravdu napěchovaný "podzimní" balíček výrobků Baby Dove pro miminka a děti, bude potřeba jediné. Zapojit  se do této soutěže příspěvkem na Vašem profilu! A co že musí obsahovat?

Vzkaz pro některou z "nadpřirozených" bytostí, ke kterým "máme" na podzim tak blízko. Vzkaz, který bude obsahovat vaše přání, které byste chtěli splnit:slight_smile: No a tento vzkaz s přáním doplňte vaší fotkou, která by měla dýchat podzimem a určitě by neměla být převzatá z internetů;)

Podmínky soutěže:

1. Dát like tomuto článku, který právě čtete

2. Být členem skupiny Baby Dove (<-- klik)

3. Přidat na svůj profil na MK tematický příspěvek s fotkou

4. Tento příspěvek doplňte hashtagem #babydove a #tajne_prani

A teď už k tomu, co vás jistě zajímá nejvíc! A sice obsah tohoto balíčku, pro jednu šťastnou z vás!

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400 ml

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture 50 ks

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 50 ks

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45 g

Baby Dove Šampon Rich Moisture 400 ml

Už jsem vás navnadila? :D Na zapojení máte čas do 28.10.2018 do půlnoci. Výherkyni vybere náhodný generátor čísel :-* Tak honem do toho, už se moc těším na příspěvky! 

#babydove #soutez #tajne_prani #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
24. zář 2018 Čtené 99x

Krásné pondělní odpoledne:slight_smile:

Jak už to tak bývá, každá sranda má svůj konec, a ta naše týdenní právě dopadla!!! 

Přidaly jste neuvěřitelně krásné fotky i popisky, na kterých je krásně vidět, že každá z nás prožívá/prožívala těhotenství úplně jinak:slight_smile: Všem hrozně moc děkuju za zapojení se do této soutěže, bylo vás krásných 42!:-*

A nebudu to protahovat! Jak jsem slíbila, k vylosování výherkyně jsem použila náhodný generátor čísel, abych nebyla stavěna do této nepříjemné pozice výběrčího, protože to se vážně nedá:D 

A generátor určil číslo 13!! Což je maminka @paperilla ! A tady už její příspěvek:slight_smile:

"Na naši maličkou princeznu jsme se strašně moc těšili (takové vymodlené druhé štěstíčko, na které jsme si museli počkat 10 let). Těhotenství bylo "za odměnu" (žádné nevolnosti, obtíže.....) a bříško si rostlo svým pozvolným tempem, takže já si těch 9 měsíců naprosto užívala " @paperilla

Moc gratulujeme a těšíme se na dojmy z výherního balíčku:-*

Irča & Baby Dove

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
17. zář 2018 Čtené 268x

Krásné podzimní ráno! :slight_smile: 

Slááááávaaaa, jak jsem slíbila, konám, aneb máme tady další soutěž s Baby Dove kosmetikou pro vaše nejmenší... a tentokrát i s dárečkem od Dove pro vás, pro maminky! A o čem že to bude? Připomeneme si, jaké to bylo, když jste byly (nebo jste?;)) v OČEKÁVÁNÍ! :-*

Já jsem třeba zjistila, že si tento pocit s "pupíkem" skoro neumím vybavit! :D Jaké to bylo, když jsem měla bříško, když vevnitř něco ťukalo (ke konci spíš "lámalo" žebra :D), když jsem se nemohla normálně sehnout, když jsem ještě měla vlasy, pořád jsem se dojímala, když jsem poznala opravdu velký strach (který už mně nepustil:D), a tak podobně. Přijde mi totiž, že to bylo strašně dávno a že to strašně uteklo! Co si pamatuju ale je, že jsem si těhotenství i přes mnohé problémy a spoustu omezení vlastně moc užila, protože s vidinou toho, že bude miminko brzy s námi, to šlo všechno nějak líp:slight_smile: A jak jste to prožívaly vy? Jaká byla očekávání a realita?:slight_smile:

Napište cokoliv z vašich pocitů a vzpomínek, které provázely těhotenství. Přišlo vám něco zvláštní? Nebylo vám dobře? Byly jste úplně bez potíží, jako normálně? Jaké to bylo, když jste zjistily, že se vám změní život?:slight_smile:

Přihoďte fotku s bříškem jako bonus a zapojte se do soutěže! :slight_smile: Krásný balíček čeká na jednu z vás a výherkyni vybere generátor náhodných čísel! A aby to mělo nějakou tu úroveň, tak tady pravidla :-*

1. Přidat příspěvek se vzpomínkou a fotkou na svůj profil/resp blog tady na MK s hashtagem #babydove_soutez

2. Dát like tomuto článku (který právě čtete)

3. Být členem skupiny Baby Dove https://www.modrykonik.cz/group/8327/

Čeká na vás krásný balíček s těmito produkty:

1x Micelární sprchový gel Dove Sensitive skin (zelený)

1x Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (červený

1x Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml

1x Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 200 ml

1x Baby Dove Šampon Rich Moisture 200 ml

Zapojit se můžete do 23.9.2018 a vyhodnocení proběhne příští týden v pondělí! Už se moc těším na všechny fotky a vzpomínky:-* Držím palce!!

Irča a #babydove

#babydove_soutez

#skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
29. srp 2018 Čtené 364x

Krásné dobré ráno maminky!

Chvilku jsem přemýšlela, jak článek správně pojmout, aby donesl své "poselství" tam, kam by měl. Hodně z nás "to" totiž nezvládá. Hodně z nás neví, jak na "to". Hodně z nás si říká, že "to" je zbytečné, a že se "to" přeceňuje. A že "to" počká. A potom jednoho krásného dne spadne drobek na podlahu, což v daný moment vnímáme jako apokalypsu, vybouchneme. A vlastně naprosto zbytečně.

Jen proto, že jsme "to" odkládali až moc dlouho. A co "to" je? 

Odpočinek.

Umět si správně a hlavně včas odpočinout je základem pro to, aby mohla být maminka spokojená, aby byla na děti připravená, čilá a mohla jim předávat svoji radost a energii, aby jim mohla být parťákem a stačila jim v nekonečných hrách "kdo z koho". Aby nemuselo docházet k tomu, že ji pak vytočí kdejaká maličkost, kterou by normálně přešla mávnutím ruky. A víte co? Odchod našich malých školáků i školkáčků do onoho zařízení by mohl být ten pravý okamžik pro to, abyste si alespoň občas našly tu správnou chvilku pro sebe. 

Jasně. Většina z nás "volno", kdy větší děti odejou do školy a školky, věnuje úklidu, práci, pochůzkám po úřadech, starosti o domácnost a třeba ještě péči o miminko. 

Ale ono to neuteče. A ruku na srdce, opravdu nenajdete hodinu času? Fakt ne?;) Ten nepořádek počká, miminko taky bude někdy spát, případně někdo pomůže. A pokud si opravdu nemůžete pomoct, tak ukliďte, běžte na nákup. Ale hoďte si alespoň potom nohy nahoru a nic nedělejte. Chvilku vám bude cukat ruka a přesně 5-10 minut budete hypnotizovat hadr, a říkat si, že tu chvilku "zevlení" můžete trávit nějak smysluplněji. 

Ale pak jednou možná začnete být podrážděná a protivná. (anoo, jsou i světlé výjimky, které ne, ale moc jsem jich nepotkala) A až přijdou děti domů, pes vám pošlape naleštěnou podlahu a manžel se po příchodu z práce vrhne radši do ledničky, než do vaší nevrlé náruče, možná přehodnotíte své celodenní úsilí a řeknete si, že dneska, dneska jsem si měla radši odpočinout. 

Takže milé dámy! Vezměte si knížku, časopis, pusťte si seriál, běžte na kafe, lehněte si do trávy na zahradě, vyvalte se na balkóně a opalte si tvarohově bílé nohy, běžte si zasportovat, nebo si třeba dejte pořádně dlouhou, horkou sprchu či vanu (jen vy, vana a mýdlo, žádní malí šotci, kteří se vytrvale dobývají do koupelny) a vypněte. A mějte se rády! Není cílem života se zřídit na oknech a každý večer padnout v kómatu do postele.

Mějte se krásně, nezapomeňte číhat na další články a soutěže od holek (už dnes vás čeká dalšíí!) sledujte  #dny_s_ambasadorkami a #zpatky_do_skoly a vyhlížejte taky tu zítřejší soutěž, která bude skrývat svoji odpověď někde v tomto článku;)

Tak čau! Irča a #babydove #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
27. srp 2018 Čtené 198x

Sláva nazdar výletu! :D 

To mi dalo...Do naší první soutěže tohoto týdne, v rámci #dny_s_ambasadorkami , se vás zapojilo neskutečné množství!!! Některé teda bohužel zapomněly splnit některou z podmínek, některé neuvedly v soutěžní odpovědi to, že je nutno si nechat slzičky na "cestu do práce", jak bylo psáno v článku:X A tak se stalo....že výherkyní se po generování stala...tramtadadáááá

...maminka s číslem 12!!! Což znamená (po splnění všech těch detailů), že vyhrála maminka @pet16 !!! Moc gratuluju a jdu psát zprávu:slight_smile: Všem ostatním ještě jednou moc děkuju za zapojení se do soutěže, těště se v dalších dnech na další a další! Ještě vás toho hodně čeká;) Sledujte naše profily i nadále!

Irča a #babydove #dove

#zpatky_do_skoly #dny_s_ambasadorkami

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
27. srp 2018 Čtené 464x

Krásné pondělí! 

Jestli jste byli pozorní, určitě jste si v předešlých dnech všimli, že se tady na koníku něco děje! A tušíte správně, probíhají dny s ambasadorkami:slight_smile:! S tím jsou samozřejmě spojené i články a taky soutěže! (....jo a taky fotky, ke kterým se v následujících letech nebudu hlásit a budu vytrvale tvrdit, že to nejsem já)

A jelikož už první článek proběhl, tak je čas na první soutěžní otázku! A jaká že je?

Odpověď najdete ve včerejším článku od @mummy88 https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/pustit-se-maminy-sukne-a-hura-do-skolky-oymnz8/ 

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku (tedy tomuto článku se soutěžní otázkou)

- odpovědět zde v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

Zapojit se můžete jen dnes do 22:00 ! Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a upřímně doufám, že se k vyhlášení dostanu ještě dnes do půlnoci!

Každý soutěžní komentář bude odměněn 10ti srdíčky.

A na co že se dnes můžete těšit?! Jelikož je tento týden věnován nejen dětem, ale samozřejmě maminkám, tak si pro vás Baby Dove připravil překvapení! A sice, že se spolčil se svojí "velkou mamkou" Dove, a věnoval do soutěže rovnou dva super sprcháče, abyste si mohly milé maminky užít nějaký ten čas pro sebe a věnovaly jej třeba odpočinku ve sprše ;) 

Tak šup, stačí okomentoval, olajkovat...a můžou být vaše! ;) 

Krásné pondělí! 

Irča a #babydove

#dny_s_ambasadorkami #zpatky_do_skoly

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
25. srp 2018 Čtené 76x

Léto je pryč, škola za dveřmi. Pojďme si ty přípravy trochu zpříjemnit. Jsou tu další DNY S AMBASADORKAMI! :slight_smile:

Protože minule to byl úspěch. Protože se to líbilo nám, ale hlavně vám. Protože soutěží není nikdy dost. A protože léto bylo sice fajn, ale taky dost náročné. Děti doma, dny dlouhé, noci krátké, vedro, vedro, vedro. A tak jsme se zase spojily a vymyslely pro vás společné překvapení. Každá jsme poprosila „svou“ firmu o menší či větší dáreček, a o ně si teď zahrajeme.

Od neděle vždy jedna z nás, ambasadorek, vydá jeden článek. Proč? Abyste se taky něco dozvěděli. Čekají vás tipy na uklízení, svačinky, pro boj s rýmičkou i cestování. A na každý tenhle článek naváže soutěž. Na vás tak v podstatě zůstává jen sledovat pečlivě naše blogy, lajkovat a komentovat.

Podrobná pravidla jsou níže v článku a budou vždycky i u každé soutěže. Možná si je pamatujete už z Velikonoc. Tehdy se osvědčily, a tak jsme po nich sáhly i nyní. A popravdě taky proto, že se nám nechtělo vymýšlet nic nového. :slight_smile:

A kromě dárečků se můžete těšit i na srdíčka, protože i ty budeme rozdávat ve velkém!

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Doufám, že se vám budou Dny s ambasadorkami i tentokrát líbit. Můžu vás ubezpečit, že my se těšíme moc!

První článek vyhlížejte v neděli a první soutěž v pondělí!

Mějte se krásně,

Irča a #babydove

#dny_s_ambasadorkami #zpatky_do_skoly

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
21. srp 2018 Čtené 335x

Krásné pondělní ráno!

Jak jsem slibovala, tak se stane :D Aneb, máme tady další soutěž! Tentokrát to bude jednoduché, trošku si zavzpomínáme a vyštracháme fotky, s okamžiky, které nám změnily život;) 

Jak už asi název soutěže vypovídá, půjde o "první fotky" vašich nejmenších (s vámi, nebo i bez vás). Vzpomeňte si, jaké to bylo, když jste je poprvé sevřeli v náručích, když se na vás poprvé podívali, kdy se otočil celý svět vzhůru nohama:slight_smile: Přidejte pár vět o tom, jaká byla jeho/její cesta mezi vás vašima očima, jaké to bylo, když konečně vykoukli ven:slight_smile: Ať už bude fotka z bezpečí domova, nebo bezprostředně z porodnice, to už je jedno. 

Myslím si totiž, že pro spoustu maminek může být takovým tím "pravým uvítáním" nového člena rodiny až příchod domů, ale každá to máme jinak... já vás nechci "nutit" přidávat fotky z porodnice, které můžou být pro někoho příliš intimní, takže to opět nechávám na vás a těším se na příspěvky!:-*

Pravidla soutěže:

1. Přidej soutěžní fotku na svůj blog (tedy "zeď" zde na koníku)

2. Označ ji hashtagem #babydove_vitej

3. Napiš k ní krátký (nebo dlouhý;) ) popisek

4. Dej like tomuto článku

5. Staň se členem skupiny Baby Dove https://www.modrykonik.cz/group/8327/

Pro jednu šťastnou výherkyni bude nachystaná odměna ve formě krásného balíčku s mlékem a mycím gelem ve velkém, 400ml balení!
A cože to bude konkrétně??

1x Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture 400 ml
1x Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture 75 g
1x Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 50 ml
1x Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400 ml

Výherní příspěvek budeme s Adámkem opět losovat! ;) 

Čas máte tentokrát jen do pátku 24.8.2018, do 10:00 ráno!;)

#babydove #soutez #babydove_vitej

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
27. črc 2018 Čtené 18x

Už jednou tady něco podobného bylo - byl to článek o našem prvním "cestování" mimo známá místa. Posledně to probíhalo v panice, dneska doufám, že to proběhne o něco líp :D A abych sama sebe trošku připravila (podotýkám, že už ráno začal báječný den, kdy jsem si vyčistila zuby nappy krémem na zadek..a ač je Baby Dove super, tak v těchto situacích byste byli vděční za prachobyčejnou pastu :D ) rozhodla jsem se sepsat si takový seznam věcí, které se můžou na cestu s miminem hodit:slight_smile: Třeba se to sejde ještě někomu dalšímu, klidně mi to doplňte, pokud si myslíte, že tam něco zásadního chybí:D (jakože určitě bude...a zbytečností tam zas bude víc...)

Podotýkám, že nejedeme k moři, ale na týden do hor, ale třeba to bude ve výsledku podobné:slight_smile:

Oblečení

- 7x Body s krátkým rukávem a krátkýma nohavičkama 

- 7x Body s krátkým rukávem

- 5x Body s dlouhým rukávem

- 2x Teplá mikina

- 1x Vesta

- 1x Bunda

- 7x Kalhoty

- 2x Teplé kalhoty

- 1x Klobouček

- 1x Kšiltovka

- 5x Ponožky

- 7x Šátky na krk

- 1x Plavky

Kosmetika a přebalování

- Mycí gel na tělo i vlásky Baby Dove

- Tělové mléko Baby Dove

- Ubrousky na zadek (více druhů:D)

- Jedno větší balení plínek (ty se kdyžtak dokoupí)

- Plínky do vody (bereme splashers a uvidíme)

- Krém na zadek Baby Dove 

- Opalovací krém

- Imazol na opruzeniny

- Kartáček a pasta

- Osuška

Lékárnička

- Fenistil kapky

- Ocuflash do očí

- Čípky paralen

- Nurofen

- Desinfekce

- Vatičky do oušek

- Mořská voda do nosu

- Teploměr

- Glycerinové čípky pro děti (co kdyby náhodou..)

- Nůžky na nehtíky

Nezbytné blbiny

- Ohřívačka

- Příkrmy ve skleničkách (8x hl. jídlo, 7x kaše, 7x kapsičky s ovocem)

- Bryndák

- Lžičky a mistička

- Dvě flaštičky na vodu

- Dudlíky

- Foťák a nabíječka

- Nabíječky na mobil

- Doklady

- Nejoblíbenější hračky a knížky

- Usínáček

- Peřina a povlečení do postýlky

- Látkové pleny

- Kočár (v něm teplá deka), nosítko, šátek

- Deštníky a pláštěnka na kočár

- Přebalovací taška

Nutnosti do auta, abysme přežili cestu

- Prázdná petka

- Poloprázdná petka

- Kelímky, misky, velké vršky na dětské lahve (nemyslím víčka od petek, to by snědl:D)

- Prázdné obaly od ledasčeho

- Různě dlouhé stuhy, lístky od oblečení a podobné věci, přivázané/přišité na něčem

- Křupky, sušenky, rohlík, ovoce, zelenina na kousky

- Stará peněženka (vyčištěná)

- Obal na mobil (čistý)

- Pouzdro na brýle

- Obal od foťáku

- Krabička (čistá:D) třeba od žvýkaček/léků a v ní něco co chrastí, asi mu tam zavřu nějaké ty jeho nalámané sušenky

- Kousek pěnového puzzle

- Visící hračky (ale to ho obvykle nezajímá)

- Zrcátko na sedačku (je to "Ivánek", moc rád se sleduje a obdivuje :D)

- Tkaničky

Tak. To by byl náš základ. Není toho úplně málo, je toho fakt hodně...Ale říkám si, že zatím se vejdeme, tak proč vlastně ne. Jestli vás napadá něco, co jsem malému nevzala, tak mi to prosím napište :D Osobně nejvíc válčím u oblečení, prostě nevím, kolik toho bude potřebovat..Každý den má spotřebu oblečení jinou..Ale říkám si, že to snad zvládnu někde opláchnout, kdyby bylo nejhůř:slight_smile:

Co se týká věcí do auta - malý začal nedávno u cestování dost vyvádět, nebaví ho to, řve...Takže v rámci zachování jakéhosi...psychického zdraví, beru tašku i s takovýma blbostma, které běžně na hraní nemá a mohly by ho na chvilku zabavit:slight_smile: Opět, pokud vás napadá co dalšího, klidně to napište, určitě se to bude hodit nejen nám, ale i dalším maminkám:-*

Mějte se krásne a pokud cestujete, užijte si dovolenou!:-*

#skutecnemamy #dovolena #balimesenacesty #babydove

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
13. črc 2018 Čtené 146x

Krásné čtvrteční dopoledne!

Je to tady, bude se soutěžit o dva krásné balíčky produktů pro děti! (a co si budem povídat, i dospělé:D) :slight_smile: A tentokrát to bude v malinko pohádkovém duchu! Nalaďte se na kreativní vlnu, pohledejte pastelky, fixy, tužky, vodovky..cokoliv. A jdeme na to!

Kdysi dávno, před mnoha a mnoha lety, někdo vynalezl krásnou věc. Dokázala vyčistit nevyčistitelné, umýt neumytelné a říkalo se, že má i svá další kouzla.

Tak třeba po namočení a několika přetřeních, vytvářela krásné, malinké bublinky. Někteří tvrdili, že se v nich skrývá samé zlo, ale ti moudřejší už věděli, že nic takového v nich hledat nemusíme. Ba právě naopak! Spousta krásných barev,lesklá světýlka a příběhy, které maminky vyprávěly dětem - to v nich bylo ukryto! A tomuto kouzelnému předmětu se časem začalo říkat mýdlová tableta. Dnes už víme, k čemu slouží. Ale málokdo v tajuplných bublinkách, které mýdlo umí vyrobit, vidí to, co v nich kdysi dávno viděli ostatní. Snad jen dětem je tento svět malinko otevřenější. Nebo snad ne?

Ať je to jak chce, jedna malá holčička, která občas viděla svět krásnějším, než byl ve skutečnosti, v nich našla cosi tajuplného. Jednou večer, u koupání, kde si s maminkou vyprávěly příběhy, se dlouze zadívala do jedné z bublinek, která ve vaně při mytí vznikla. A co to? Cosi v ní uviděla.

Snad panenku? vílu? Měla ručičky, nožičky...dlouhé barevné vlásky a velké oči. Malé děvčátko muselo několikrát zamrkat aby se ujistilo, že se jí to jen nezdá. Ale nezdálo. Když tato bublina praskla, uviděla toho tvorečka i v dalších bublinách. Dlouhovláska se usmívala, točila se...a - no to snad ne! - otvírala i malá křidýlka! Díky tomu se pár bublin dokonce vzneslo do vzduchu. Holčička po chvíli usoudila, že se musí jednat o mýdlovou vílu a pojmenovala ji Mydlenka. Když pak maminka odnesla holčičku z vody do postýlky, zhasla světlo a odešla. V tichu si malé děvčáko znovu promítalo, co to vidělo v mýdlových bublinách, až z toho samou únavou usnulo. Ve snu se jí víla opět zjevila. Lítaly spolu na bublinách, dávaly jim barvy a tvary, kreslily páru nad horkou vodu a tvořily odrazy ve vodě. Mydlenka holčičce prozradila, že kromě toho, že se stará o čistotu a pokožku všech, kteří se myjí mýdlem, umí do snů "kreslit" tajná přání. A od té doby uz pro malé děvčátko nebylo večerní koupání jen o čistotě! Vždy se těšila, ať se namydlí a vzniknou bublinky. Teď už totiž bylo jasné, že jsou přece kouzelné:slight_smile: 

TAK! A o čem že bude tato soutěž? Je to prosté! Nakreslete Mydlenku! tak, jak si ji vy představujete:slight_smile: Nemusí jít o žádné veledílo, stačí jednoduchý obrázek. Přeneste se do dětských let a zkuste zapojit fantazii! Vaše děti můžou a nemusí pomáhat:slight_smile: Vylosovány budou dvě umělkyně! Vaše soutěžní příspěvky přidávejte do skupinky Baby Dove - Pro skutečné mámy až do 19.7.2018! Podmínkou je tedy být členem skupiny a dát like tomuto příspěvku:slight_smile: 

Těšit se můžete na následující:

1. Cena: 

1x Vlhčené ubrousky Rich Moisture 4x50ks, 1x Krém proti opruzeninám, 1x tělové mléko sensitive moisture 200, 1x mycí gel 50ml, 1x tableta

2. Cena:
1x Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 4x50, 1x tableta, 1x mycí gel 50ml, 1x krém proti opruzeninám, 1x tělové mléko rich 200ml

Tak šup! Už se těším na příspěvky do soutěže!

#babydove #soutez #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
9. črc 2018 Čtené 105x

Léto, dovolená, výlety, prázdniny....Vedro, nervy, spěch, balení...Aneb čas, kdy se máme někam vypravit. Posledních pár dní jsme byli pořád někde, na svatbě, na výletech...A já mám v hlavě neustále se měnící seznam toho, co všechno mám vzít.

Asi jako ve většině domácnostech, i u nás leží balení věcí na mamince. (resp. balení věcí pro mně a prcka, manžel funguje sám a pouze pomáhám- díkybohu za ty dary:D) Občas mi chybí časy, kdy bylo mým úkolem zabalit jen sebe a pak se smát, že si někdo dokázal zapomenout třeba ručník, nebo pyžamo. No...Už se nesměju. 

Neříkám, že je balení vždycky na palici, jasně, taky si to umím sluníčkově užít a prostě to neřešit:D Ale ruku na srdce, ne vždycky mám náladu se jen usmívat, občas jsem prostě v nervu, ať už je to kvůli čemukoliv, takže mám občas tendence sedat si na postel, zavírat oči a doufat, že až je otevřu, budu posunuta v čase asi o dvě-tři hodiny a kufry budou spakované. A jak že u nás probíhalo třeba ono slavné balení se na svatbu? Tedy první cestu, kdy jsme byli s malým mimo rodinu a místa, která známe a která jsou už předem "nějak" vybavena na dítě?

22:30 - Pohoda. Ráno si jen umyju vlasy, zabalím se, nasnídáme se, půjdeme ven, zabalím Adámka, vyžehlím, vysaju, naobědváme se a vyrazíme. Cajk.

3:00 - Přenáším nervrlého Adámka do postele, kojím..

4:00 - A hele, venku už je světlo.

5:45 - Od 5 hodin sladce spím. Mé kóma je přerušeno fackou a prstem v uchu. I tobě dobré ráno, Adámku.

6:10 - Přemlouvám nespokojené dítě, aby ještě chvilku zavřelo oči. Neúspěch této mise jsem tušila už v 5:45.

6:15 - Začíná se vrtět manžel.

6:20 - Opouštím s dítětem, plenou, ubrouskama a teplákama stanoviště a mířím do obýváku, odložit Adámka ke hračkám, abych se mohla obléct a umýt si v koupelně zuby a obličej.

6:21 - Počkat. Neminula jsem blitky v chodbě? Ale ano. Pes se poblil...

6:50 - Dítě řve, manžel opustil bydliště a vyrazil do práce, pes kňourá. Aspoň ty blitky jsou pryč a na chodbě je čisto, vytřeno...

7:00 - Přehodnocuju původní plány, přebaluju dítě, dělám kašičku a mezitím co kaše stydne, převlékám milou ratolest a chystám kočár a psa. 

7:15 - Kaše je všude. Na dítěti, v dítěti, v plíně, na koberci a v mých vlasech. Opakuje se scénář - přebaluju, převlékám...

7:45 - Jdeme ven.

7:46 - Nejdeme, stále mám noční košili a na ksichtě nějakou tu mast, abych byla hrozně krásná (namísto očisty jsem umývala chodbu..)...oukej, tak to vezmem znovu přes koupelnu, dítko dávám do lehátka, ať tam chvíli vydrží a nemusím hlídat, co se kde vrzne. Vlasy si učešu potom.

8:00 - Adámek si "ublinknul", takže převlékám. Opatrně ho znovu zvedám, začíná řvát. Kojím...A hele, on šikula poblil i podlahu...

8:10 - Pohled do zrcadla. Nekometuju, neřeším. Jdeme ven i tak..

9:00 - Jsme doma, malého dávám na koberec, hrajeme si, zpívám, krmím zvěř, vysávám bordel z lesa, co se natahal domů na packách a na kočáře... a zjišťuju, že bych měla vyprat nějaké ty košile manželovi (díkybohu za sušičku) a začít balit. Volá máma..

10:00 - Zabaleno nemám nic. Adámek ječí (zuby), takže balíme spolu a hrajeme si u toho. Co natahám na postel, on vesele shazuje. Vyprávím pohádky. Malý začíná vrčet... A jo, svačina! Kojím, dávám ovoce...Převlékám a přebaluju. Cestou do koupelny zjišťuju, že mám svačinu rozplizlou na tílku..noaco. Znovu volá máma...

11:00 - Supr, za dvě hodiny vyrážíme. Začínám kmitat, sebe zabalím během 10 minut. Mládě je horší...Už vrčím i já.

11:15 - Dilema mezi hračkama...kterou vzít? Obě. Obě devět, abych byla přesná. Dilema mezi počtem oblečení...Kolikrát za den ho tak převlíkám? Bude tam zima, nebo teplo? Kolik plínek? Co do lékárničky? Ubrousky! Kašičky, ohřívačka, lahvičky na vodu, lžičky, desinfekce, teploměr, deka, šátky na nošení, nosítko co kdyby...Kočár, věci ke kočáru, přebalovací taška na cestu, kosmetika (aspoň tam nemusím nic řešit, používám furt to samé, Baby Dove to jistí a k tomu nějaký ten Imazol, kdyby náhodou..), usínáček, dudlíky, kousátka...

12:00 - Nejsou už vyprané ty košile?

12:15 - Manžel je doma a zabalen asi během 15 minut. Já mokrá až na prdeli, stále ještě bez snídaně. Vlasy si budu muset umýt až na místě, oholit nohy taky.. Ale základ je zabalen! Košile schnou..Manžel si nakonec bere úplně jiné ..... :D 

Následující hodina a půl byla věnována dobalení dítěte, přebalování, převlékání, krmení, převlékání, umývání kuchyně, přebalování, uspávání a meditaci nad kuframa. Další půlhodina obědu (resp mé snídani) a další půlhodina nákupu příkrmů pro prcka na cesty. Pak už jsme konečně vyrazili :D Asi v 15h.

A cože jsme zapoměli? Tak třeba ručníky, pyžama a spací košilku, pastu na zuby, nabíječku (ačkoliv jsem se dušovala, že tu teda fakt mám), holítko na nohy, odličovače, vodu na čočky do očí... a šampon na vlasy...(na to jsem přišla až doma...tam jsem si umyla vlasy sprcháčem a vůbec jsem si toho nevšimla...).Díky bohu za nadhled, cestou na místo jsem otupěla a najednou mi bylo úplně jedno, co máme :D Užili jsme si to:-* Ponaučením mi může být, že i když nebudeme mít zabalené úplně všecko, ono se to nakonec zvládne i bez toho. Takže příště, příště se budu snažit nešílet a nezmatkovat! Slibuju!

A jak prožíváte balení vy? :D 

PS.: Svatba byla krásná!!!

#skutecnemamy #leto 

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
25. čer 2018 Čtené 21x

Nebojte, nepostihl mě mateřský plurál :D

(teda oficiálně, neoficiálně jsme doma šikulky, kakáme, bryndáme, rostou nám zoubky, spapali jsme první piškotek...ale pšt. To vím jen já a on!)

Článek o mycích gelech pro děti jsem si chystala už dloooouho dlouhou dobu...ale furt mi do toho něco lezlo. Jiné nápady, lenost a nakonec nedostatek času. No jo, světe div se. Matka a nemá čas, že. Ale je to tu! Jdeme na věc.

Jak určitě víte, nebo tušíte (nebo taky ne), Baby Dove kosmetika pro děti má dvě řady - Rich Moisture a Sensitive Moisture. Jedna krásně zvláčňující a voňavá, druhá na citlivou kůži. Mycí gel, v našem případě Sensitive Moisture, je v naší koupelně už od počátku všech jeho počátků....resp. doby, kdy jsme ho objevili. Společně s tělovým mlékem tvoří neodmyslitelnou složku našeho koupacího rituálu.  

Překvapením pro vás může být, pokud jste se ještě s Baby Dove Sensitive Moisture nesetkali, že nijak nevoní. (narozdíl od řady Baby Dove Rich Moisture, která krásně voní). Stejně jako celá řada Sensitive Moisture, je totiž bez parfemace. Kromě toho má celou řadu výhod, jako například to, že je vhodná na velmi citlivou pokožku se sklony k ekzémům a k podráždění. 

Nýní už konrétně k mycímu gelu. Krom toho, co už bylo zmíněno, by stála za zmínku konzistence - je to jemný bílo-průhledný gel, který nijak zvlášť nepění, zkrátka jen tak lehce. V očičkách neštípe (nebo mám velmi odolné dítě, už se mi totiž podařilo mu dostat mýdlo i na obličej #matka_roku) a velice dobře se "rozpatlává" a mydlí po těle. (jak tuto mydlící činnost nazvat oficiálně, netuším:D). Když tak svého drobečka umyjete, je krásně čistý, kůžička hydratovaná a může se jít pokračovat ve dni, nebo spinkat, nebo cokoliv máte ve zvyku po koupeli dělat:slight_smile: Já většinou koupu večer, takže pak jen namažu tělovým mlíčkem nejnamahanější místa a jde se do hajan. Z mého pohledu jsme s mycím gelem naprosto spokojení, mám tuto kosmetiku moc ráda jak pro malého, tak občas i pro sebe, protože se rychle vstřebává, mýdlo dělá jen svoji práci a nezanechává divný film a pocit ulepenosti na kůži..Malý se mi už dlouho nijak neosypal, ani nikde nezrudnul, což se mu stává z kosmetiky a nevhodných pracích prášků..A navíc! Po několika týdnech používání jak gelu, tak tělového mléka pro Adámka, mám ruce jako ze žurnálu :D Takže funguje krásně i pro maminky.  

K dostání je ve dvou variantách 200ml a 400ml, fyzicky si jej můžete pořídit v drogériích Teta a DM. Stejně jako ostatní výrobky Baby Dove, i tento byl vyráběn pod dohledem pediatrů a byl dermatologicky i oftalmologicky testován. Mycí gely jsou hypoalergenní a pH neutrální, takže obsahují důležité živiny, které pomáhají pokožce udržet svou přirozenou vlhkost :slight_smile: 

V příští části budeme zkoušet Mycí gel Rich Moisture, už jsem na něj zvědavá!! 

A co vy, už jste zkoušeli? Přijďte se podělit o zkušenosti ve skupince Baby Dove - pro skutečné mámy :-*

#babydove #recenze #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
3. čer 2018
Dneska už se hlásím naposledy, poněvadž jsem na padnutí :D Ale ráda bych připomněla běžící soutěž!! Aby vám něco neuteklo! :D Takže!
O krásné výrobky Baby Dove si můžete zasoutěžit až do středy 6.6.2018, tak šup šup ;) Pravidla soutěže najdete tady https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/so... :rose: Už se těším na další příspěvky :-*

#babydove #soutez_babydove
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
3. čer 2018 Čtené 27x

Aneb první nemoc mezi námi.

Nikdy jsem si nemyslela, že zrovna já budu taková ta útlocitná maminka, která šílí představou horečky těsně nad 38 stupňů. A vida :D Po 9 měsících, co je Adámek s námi, si i jeho našla nějaká ta mrcha.  A název této strašlivé nemoci? Rýma. (asi)

Moje představa "v klidu, to dáme" zanikla přesně třetí den. Třetí den, co jsem ani oka nezamhouřila a poslouchala každé nadechnutí a každý pohyb, aby se náhodou v těch nudlích neutopil. Manžel si musel myslet, že mi "šplouchá na maják" a mé "moudřejší" já zřejmě omdlelo hrůzou, jelikož se nevyjadřovalo. (a nebo taky skolabovalo, pod tíhou nevyspání). Celou noc jsem vstávala (i když zrovna spal svých sladkých 10 minut) a hledala příznaky, díky kterým by bylo nutno razit na pohotovost. Jak jsem si myslela, že budu v klidu, až něco takového nastane, tak jsem nebyla. Ještě že jsme nejeli, asi by si tam nechali mně, jako předinfarktového pacienta. Přinejlepším.

K rýmě se další den přidaly i horečky přesahující 39, takže končila všechna sranda, jeli jsme aspoň k doktorce, to už jsem to nevydržela. Verdikt - rýma, možná nějaká lehká viróza. Teplotu srážet, kapat do nosu, přežít to.

Hm, aha.

Tak to jsem si ty nemoci vždycky představovala nějak..líp :D U malého mi končí zábava vždycky, když se podívám na ten psí výraz, nebo když do toho začně hekat a funět jak oslík, nebo co hůř - řvát tak šíleně vysoko - téměř neslyšitelně.

Průběh rýmy byl báječný. Teploty jsme sráželi, leč se mrchy po 4-6 hodinách stále vracely. V noci nad 39,5 (na blízkém stromě by se mi to moc hezky houpalo, říkala jsem si onen třetí den horeček), ve dne lehce nad 38,5. Nechápala jsem, že rýma má u malých miminek tak strašlivý průběh. Malý naštěstí krásně jedl i pil (resp nechal se kojit), takže to jediné mně uklidňovalo. Odsávání je ovšem nová noční můra nás, a po probdělích nocích, už i sousedů. (A zkuste kapnout do toho pidi nosu pár kapek léčiv...boj s šavlozubým tygrem zní jako fajn zábava na dlouhé letní večery)

Dnes je tomu už pět dní, co jeho malé tělíčko sužují horečky. Byli jsme na ušonosokrčním, tam nic neshledali podezřelým...Na tel. na pohotovosti oznámili, že pokud nemá křeče a nebo není divný", tak tam nemáme co dělat. Nic jiného než čípek paralenu mu stejně nedají a to mu můžu dát i doma...Malý se krátce po tomto telefonátu vzpamatoval, a teplota začala dosahovat pouhých 37,7 stupně. A na bříšku naskočila velice jemná "semtamtečka". No tak jsem zvědavá, jestli se z té naší rýmy nakonec nevyklube šestá nemoc. 

Jako správný šílenec jsem okamžitě začala hledat všecky spalničky, potničky a další krásy internetu, abych zjistila, že se tomu nic nepodobá :D Takové to "u každého je průběh jiný" otřásá mým klidným základem:D Nic, zítra frčíme znovu k doktorce. A běda!!! jak to nebude ta šestá nemoc. 

Chce se mi říct, že už chápu, proč mají chlapi takový problém s rýmou. Ono to totiž není žádná sranda, víme? Uf! Budu muset hledat způsob, jak se naučit být víc v klidu. takhle by to nešlo...Snad tady nejsem jediný magor:D

Přeji všem krásný zbytek neděle a hlavně zdravé drobečky :-*

Irena

#skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
3. čer 2018 Čtené 43x

Krásné nedělní poledne. To vám povím, tento článek mi dal zabrat :D Doma už od pondělí opečovávám nemocné dítko a v noci nespím(e), tak se předem omlouvám, pokud kvalita textu nebude taková, jak by bylo očekáváno. Snad to alespoň bude srozumitelné:slight_smile: 

Na testování s Verovalem jsem se strašně těšila, je to poprvé, co jsem se k něčemu přihlásila, protože mě téma zaujalo. Moc mně potěšilo, že jsme byli vybraní z tolika maminek, takže úvodem bych chtěla poděkovat jak Modrému koníkovi, tak společnosti Hartmann, že testy poskytla ke zkoušce=) Jako správný testovací maniak už z dob plánování potomstva, jsem se po nich vrhla jak vosa po bonbonech. A rozhodně jsem byla spokojená=) Jak naše testování probíhalo, to zjistíte níže! Tak se na to vrhneme:slight_smile:

První dojmy z balíčku

Když dorazil kurýr, byla jsem nadšená :D Tak velkou krabici jsem nečekala, původně jsem si myslela, že dostane každý jen "nějaké" testíky a ne všechny. Po rozbalení na mě vykouklo 6 pečlivě zabalených testů v hezkých krabičkách. Po prostudování jsem zjistila, že na nás čekají následující:

- Test na Nedostatek železa , Borélie z klíštěte, Zjištění alergie, Mužskou plodnost, Nesnášenlivost lepku a Cholesterol. 

Chtěla jsem čekat na manžela, že bysme si nějaké testy zkusili zároveň spolu...Ale zvědavost opět zaútočila a podlehla jsem už hodinu po příjezdu balíčku:D 

1. Test - Nedostatek železa

Jak jsem již psala, nedokázala jsem čekat, takže jsem netrpělivě rozbalila balíček, který mně zajímal ze všeho nejvíce. Dlouhou dobu se potýkám s nedostatkem železa (už od puberty), po porodu jsem byla ve stavu, kdy mně čekaly transfuze. Nakonec ale vše dobře dopadlo a nebylo to potřeba, nicméně vím, že je dlouhodobě na nízké hladině, kterou jakš takš udržuju práškama. Nakolik špatná ta hladina je aktuálně, to bohužel netuším, a tak jsem doufala, že mi testík napoví, jestli si vyrazit k doktorce pro další balení=)

A vida. Určitě napověděl. Po otevření krabičky jsem netrpělivě vyhlížela návod, který vypadl hned ve dvou verzích - české a slovenské. Dále se vykutálely propriety, k testu potřebné. U některých mi bylo jasné, na co budou, u jiných jsem tápala - takovou lancetu, která propichuje prst jsem viděla prvně.

V balíčku se tedy nacházela lanceta na propíchnutí prstu (dvě, kdyby náhodou), roztok na smíchání s krví, náplast, 2x desinfekční ubrousek, naběrátko na krev, kapátko, návody a samotný test.

Nebudu zde dopodrobna popisovat, jak jsem si propíchla prst a zalepovala si ho náplastí :D To si můžete zkusit sami, když si test budete zkoušet. V návodu je vše přesně a velice jasně napsáno, není co pokazit. Vše jsem tedy vykonala dle instrukcí, nezaznamenala žádnou komplikaci a pak už jen čekala, jak to dopadne. (Můžu podotknout, že jako neznalec lancety jsem byla překvapená, že jsem vpich vůbec necítila)

Zanedlouho přišel výsledek. Test byl pozitivní, takže železa mám opravdu mizerně málo. Za chvíli se objevil malý "duch" na testovacím políčku, takže nějaká stopa v té krvi asi byla:D Ale zřejmě nepříliš valná. Takže mi to určitě pomohlo ke zjištění, že bude opět potřeba s tím něco udělat.

2. Test - Nesnášenlivost lepku

Tentokrát půjde o zkušennost manžela! Já už měla železo za sebou a tak jsem si slíbila, že další z testů "vnutím" jemu:D Tento problém - tedy nesnášenlivost lepku - může mít mnoho a mnoho různých doprovodných znaků, třeba i bolesti hlavy, únavu, vyčerpání, záněty dutin..zažívací potíže a třeba i výkyvy nálad, nebo problémy s hubnutím. Čas od času tyto problémy nastanou, a tak nás doma napadne, že bychom mohli lepek vynechat a zkusit tělo "očistit". Já to jednu dobu zkoušela a poměrně se mi "volněji dýchalo", cítila jsem se taková lehčí, víc nabitá energií, dá li se to tak říct...ale test na celiakii už jsem podstoupila s negativním výsledkem. Řada tedy byla na manželovi, u kterého to zajímalo hlavně mně. (ženská zvědavá) Obsah balení (můžete vidět na obrázku) byl víceméně stejný, jako balíček k testování železa.

Krabičku jsem předala a čekala, až se odhodlá se píchnout do prstu lancetou. To, pravda, chvíli trvalo...(...:D) ale test jsme zdárně ukončili.

Co se týká samotného testování, vše také probíhalo jako u železa, tj se odebrala kapička krve, smíchala se s roztokem a kápnula kapátkem do testu. Píchnutí touto oranžovou lancetou navíc opravdu nebolí (ač vám může manžel tvrdit něco jiného:D). Za mně opět super!

3. Test - Zjištění alergií

Jeden z těch, na které jsem se nejvíc těšila. V balíčku tentokrát čekalo nové složení testovacích pomůcek, tak jsem byla celá žhavá je vyzkoušet (malý chemik hadra) . Alergie mně nikdy moc netrápily, ale příznaky se čas od času objevovaly hlavně v prašných místech, nebo když jsem už pár dní prach neutírala :D Doufala jsem, že mi test alergii potvrdí a já vítězoslavně předám manželovi prachovku i se smetákem, že odteď oficiálně nemůžu (...:D) ale bohužel...test mi dopadl negativně na všechny složky (a že jich zkoumá - roztoče v prachu, travní pyly a kočičí chlupy - při pozitivní reakci má tento test 3 testovací místečka, které by v případě alergie ukázaly "čárku"). Jak vidíte na fotce, složení a výbava byla opravdu velká. Náplast, roztok, modrobílá lanceta (mrcha, tady ta fakt trošku štípla a prst bolel ještě 3 den po :D), "kapátko", desinfekční ubrousky, návody, testovací nástroj:slight_smile:

Testování alergií trvá celkem 45 minut (resp prvních předběžných výsledků se dočkáte po 30 minutách), takže ze všech testů nejdéle. Vpich lancetou je také nejvíce "bolestivý" , ale nic zásadního, co by se nedalo snést. Pořád je to vlastně prd. Jak už jsem psala, všechny složky alergií mi vyšly negativně, tak jsem si aspoň zjistila, že opravdu ničím netrpím:slight_smile: Manžel mívá rýmy v období pylů, takže by se mi chtělo říct, že jsem mohla dát test jemu, ale trošku sobecky jsem si ho uzmula pro sebe :D Zkusíme třeba ještě jeden koupit ;)

4. Test - Cholesterol

Aneb poslední testík, který jsem osobně zkoušela. A taky jediný, u kterého se mi něco nepovedlo. Buď jsem neschopná, nebo je balení malinko nešikovné...ale zkrátka a dobře. Pojďme na to! Balení opět obsahuje něco trošku nového, takže srdce plesá už při otevření krabičky. Obsahuje "pouze" lancetu, náplast a testík. A tady právě nastala má slavná událost. Tento test je zabalený do pytlíčku, skrz který není vidět a je tam pouze naznačeno, kudy ho roztrhnout. No tak jsem tedy "trhla" zmíněnou částí a roztrhla i obsah vevnitř :D test je totiž papírový a bohužel mně nenapadlo, že to můžu roztrhnout při otevírání...Tady bych tedy možná varovala uživatele testu, ať jsou opatrnější a pytlíček s testem trošku "sklepnou", ať nezasahuje test do trhacího políčka pytlíčku. 

U tohoto testu je postup trošku jiný, nic se s ničím nemíchá - jen se píchnete lancetou do prstu a kapičku nanesete do testovacího kolečka přímo na testu. Za chvíli kolečko změní barvu a vy na škále hledáte, který výsledek je oné barvě nejpodobnější. Mně vyšel cca druhý nejlepší, takže bych měla mít cholesterol v pořádku=)

Hned jsem klidnější! 

5. a 6. Test - Mužská plodnost a borélie z klíštěte

Tyto dva poslední testíky jsem bohužel neměla možnost vyzkoušet. Mužskou plodnost já sama nezvládnu...bohužel :D Manželovi jsem ji nedávala - máme Adámka, takže není úplně nutno testovat, byla by to škoda testu:slight_smile: Ale plánuji předat kamarádce a jejímu příteli, takže případné zkušennosti můžu dodat později. Co je obsahem balení můžete vidět na fotce:slight_smile:

Posledním testem je test na Borélie z klíštěte. Ačkoliv se díky našemu psímu miláčku povaluje nějaké to klíště věčně okolo, tak v průběhu testování jsme měli "kliku" a nikde žádné nebylo. Nicméně si myslím, že tento test se hodí mít doma i do zásoby, pro všechny případy, takže si ho nechávám doma. Určitě je super třeba pro děti, když už ne pro nás dospělé. Test se totiž nedělá z krve naší, ale ze samotného klíšťáka. Ten se rozňahňá dřívkem (hurá, upíří past :D)do speciální nádobky, dle jeho velikosti se buď smíchá, nebo nesmíchá s přiloženým roztokem, a nakape se na test. Určitě plánuji použít, až bude příležitost! 

Co závěrem dodat? Jsem moc ráda, že jsem měla možnost testy vyzkoušet. všechny mi přijdou super, a pokud jste "milovníkem" čekaček u doktorů a "rádi" absolvujete ono povinné kolečko od jednoho odborníka k druhému, budete za testíky také moc rádi:slight_smile: Alespoň vám dokáží napovědět, nebo vyvrátit vaše obavy. Samozřejmě nenahrazují skutečně podrobné vyšetření u lékaře, ale jako vodítko si myslím, že určitě obstojí. 

Děkujeme!;)

#test_veroval #recenze

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
1. čer 2018 Čtené 155x

Huráá, tak jsme se dočkali :D i letos je tady krásný den dětí=) U nás teda poměrně deštivý (a navíc už pár dní bojuje malý s horečkama), ale i tak si ho malinko slavíme, takže proběhlo nějaké to přáníčko a pusa, nějaké maličkosti k tomu. <3 

Ale abych se nevykecávala! Je tady slibovaná SOUTĚŽ S BABY DOVE! A o co půjde??

O krásné výrobky z obou kosmetických řad ;) pro tři z vás tady jsou opět krásné ceny. tentokrát jsem namixovala obě řady, tak budete mít možnozt vyzkoušet! 

A o co že půjde a jaké jsou podmínky soutěže? Nebude to nijak náročné;)

1) Podmínkou je být členem skupiny Baby Dove - Pro skutečné mámy

2) Dát like tomuto "článku"

3) Do skupiny Baby Dove - Pro skutečné mámy přidat příspěvek s fotkou na téma "NEJŠŤASTNĚJŠÍ OKAMŽIKY" s krátkým textem :slight_smile: Tyto nejšťastnější okamžiky můžou být jakékoliv - buď celé vaší rodiny, nebo jen rozdováděných a veselých dětí, nebo třeba vaše fotka s bříškem;) zkrátka co vás a vaše děti dělá nejšťastnějšími, jaký byl váš nejšťastnější okamžik...fantazii se meze nekladou;)  Budu se moc těšit na příspěvky! A teď už k cenám.

1. cena : 1x Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture, 1x Mycí gel Sensitive Moisture 400ml, 1x Tableta Rich Moisture, 1x Šampon Rich Moisture 200ml a 1x Krém proti opruzeninám

2. cena : 1x Mycí gel Sensitive Moisture 200ml a 1x Mycí gel Sensitive Moisture 50ml - třeba na cesty;) , 1x Tableta Rich Moisture, 1x Šampon Rich Moisture 200ml

3. cena : 1x Tableta Rich Moisture, 1x Mycí gel Sensitive Moisture 50ml, 1x Krém proti opruzeninám a 1x Ubrousky Rich Moisture

Hodně štěstí, držím palce! Soutěž trvá do 6.6.2018 <3

Irena

#babydove #soutez_babydove #skutecnemamy

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
28. kvě 2018
Krásné dobré ráno! Máme tady začátek nového týdne a už teď se můžete těšit na další soutěž o výrobky Baby Dove ;)
Bude začínat už 1.6., tak číhejte na blogu i ve skupině https://www.modrykonik.cz/group/8327/detail/ :heart_eyes:

#babydove #babydove_soutez
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 26. kvě 2018
Jedno hezké video k odlehčení soboty :tulip: Stejně jako máme #skutecnemamy , Baby Dove podporuje i #skutecnitatove - "naše" tatínky, kteří našli svoji cestu, jak zvládat péči o miminko :heart: Můžou mít nějaké chybky, ty se najdou vždycky a my jich máme taky plno. Ale starají se, záleží jim na tom.(někdy jim to jde snad i líp:D) A o tom to je:slight_smile: Dejte jim pusu, určitě si ji taky zaslouží :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=_dg2g6VehO0

#babydove
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
22. kvě 2018 Čtené 44x

Krásné dopoledne maminky, skoro maminky...tatínkové...a zkrátka všichni, které toto téma zajímá=) Dneska mrknem na vlhčené ubrousky, velkého pomocníka všech, co věčně spěchají a hodí se jim praktická věc na cesty i domů ;)

Aby bylo jasno, s Adámkem jsme velcí fanoušci vlhčených ubrousků - používáme je na kde co. Ale nedá se tak úplně říct, že by nám všechny vyhovovaly. Než přišel se svými vlastními Baby Dove, zkoušela jsem variantu s "navlhčeným" perlanem, to neprošlo. Dále ubrousky "P" a "HB" a ještě mnoho dalších. U těch výše "jmenovaných" jsme zakotvili, jelikož byly pro mně nejpoužitelnější z těch, co jsou na trhu. Ale víte jak...určitě to znáte, to zná snad každý, kdo "vlhčáky" někdy zkusil :D Tahala jsem je z balíčku po 4, vrchní byly vždycky vyschlé a lepky jsme ztrácela VŠUDE možně. (vrchol byl nákup s lepkou od ubrousků na zadku. To chceš..). Ty "zaklapávací" zavírací jsem zas věčně nechávala otevřené.. Takže jsem uvítala novinku od Baby Dove a příjemně překvapily.

Teď něco o nich, představíme si je. Jsou dostupné ve dvou variantách, stejně jako kosmetika. Tedy Rich Moisture a Sensitive Moisture. Oba druhy jsou hypoalergenní a bez alkoholu.

Vlhké jsou tak akorát, jsou krásně jemné (nedřou), v ruce příjemné. Neprotrhávají se ani nechlupatí (jo i takové už jsme měli doma). Dětská prdelka je v nebi, řekla bych. (Adámkova rozhodně). Jejich velká výhoda je, že jdou tahat PO JEDNOM !! Tj nevytáhnete jich z balíčku po více kusech, ale  fakt jen po jednom. Víc jsem jich vytáhla až když končilo balení a byly tam myslím dva tři poslední. Což já oceňuju, jelikož ne vždycky utírám velkou katastrofu. Občas potřebuju jen něco lehce "začistit".

Další výhoda je super držící lepící pásek, který neodlepíte celý -museli byste se fakt hoodně snažit. Za normálního provozu to nejde. Navíc krásně čistí, zadeček (či jinou, zrovna čištěnou oblast) zanechají hezky jemný. Já jako čistič navíc nemám ruce "hnusně" mastné a mokré, ale taky příjemně čisté. 

Podrobně: Rich Moisture - jsou vhodné pro všechny typy kůžičky, jsou krásně voňavé (někomu to může připadat hodně, ale já tu vůni miluju, takže mi to nijak nevadí, ba naopak) a jsou v bílo - modrém balení. Buď jednotlivě, nebo po 4 balících ve velkém "multipacku". (4x50ks).

Sensitive Moisture - jsou vhodné pro velmi citlivou kůžičku se sklonem k opruzeninám a ekzémům. Jsou naprosto bez parfemace, takže nijak nevoní a jsou jen krásně příjemné=) Poznáte je tak, že jsou v bílo - zelenkavém balení, opět dostupné jednotlivě, nebo ve 4 balíčcích po 50ks. (4x50ks)

Co víc říct? Zkuste sami a uvidíte, jestli se vám budou líbit stejně jako nám:slight_smile: "Fyzicky" si je můžete zakoupit v drogeriích Teta, ale už brzy i na jiných místech ;) Pro více informací skočte mrknout do naší skupinky, kde se vždycky dozvíte aktuální info a můžete se zeptat na to, co vás zajímá!

Krásný den ;) Irena

#babydove #skutecnemamy #recenze

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
21. kvě 2018 Čtené 62x

Krásné poledne! 

Tak jsem si lámala hlavu nad tím, jak pojmout některé z článků, které mám nachystané..Až jsem se rozhodla, že bych tomu mohla hodit "nějakou" (prapodivnou) pravidelnost. Nechci vám slibovat, že každý pátek vyjde článek, protože pak mi jednou ochoří dítě či muž, já nevydám článek a sběhne se tady veřejné lynčování. To teda ne! Takže vám slíbím, že každý týden rozhodně jeden článek ze série "skutečné mámy" vydám:D A kdy, to necháme na náhodě. 

Dnešní tém jsem se rozhodla pojmout aktuálně (nebudu to psát popořadě od příprav na těhotenství, otěhotnění, těhotenství, porodu, šestinedělí....za prvé to mám stejně pomotané, za druhé ty myšlenky nejsem schopná vydolovat, takže prostě čekám, až přijdou samy) a sice LEZENÍ. No dobře, v našem případě spíš plazení s odrazem hlavou, ale chápete - dítě se stalo pohyblivé nejen v rámci vlastní osy, ale rozhodlo se křižovat byt i dopředu. 

S malým jsme od 3 měsíců cvičili vojtu. V dnešní době populární metoda, která má své opodstatnění, leč mnohdy ordinována (nebudu psát zbytečně, protože jsem jejím stoupencem a obdivuju pokroky) "preventivně", což se mi úplně nezdá. Ale zase chápu maminky, které nic nechtějí podcenit. Každá to máme "hozené" trošku jinak. V každém případě naše líné, břišně rozestoupené a svalově slabé dítko bylo potřeba podpořit, takže jsme cvičili, do 6m. Nyní v 8,5 měsících zjistil, že to jde i dopředu. Ostatní vrstevníci už mnohdy stojí a prapodivně se klátí různými směry, já si mohla lidově "válet šunky" a nemusela jsem se bát, že se za mnou miláček objeví v kuchyni. Kde jsem ho dala, tam taky byl +- půl metru. 

A před pár dny se to změnilo. 

Každá maminka to zná - nechceme nic podcenit, trošku nás schvátí nutnost zabezpečit byt. A tak jsem si našla článek "na čtyři", abych prolezla byt očima dítěte a vše zajímavé schovala. Bohužel nenapsali, CO bude pro toho našeho raubíře zajímavé. Že to budou zásuvky, to se dalo předpokládat. To samé se dá říct o kabelech a různých rožcích. V rámci možností jsem tedy zašoupla hrozící nebezpečí, pořádně uklidila a nechala díťátko objevovat svět. A jak že to u nás probíhalo a stále probíhá?

Objevovuje opatrně, mnohdy s řevem. Zjistil, že podlaha je tvrdá, takže na ni nemůže dopadnout hlavou plnou silou. Zjistil, že skříně jsou taky tvrdé a nelze do nich opakovaně vrážet, aniž by to nebolelo. (já zjistila, že dítě se nestane po opakovaných nárazech odolnějším a nepochopí, že to dělat nemá..akorát ho to podráždí) Zjistil, že ne všechno chutná dobře - kovové nožky židlí kupříkladu nejsou moc chutná záležitost. Úchytky od šuplíků, dřevěná polička, koberec, psí hračky, lednička, záclony..Nic z toho není k jídlu!!! (K čemu to tady teda máme mámo???)

Zjistil, že v tom nejzakrytějším koutě, kam si maminka myslela, že se nikdy nemůže dostat, je nejvíc prachu a v tom nejvíc nejlepším prachu je nejvíc nejdobřejší kabel. Smyslem hry je kabel ulovit. (tady maminka zjistila, že bude lepší vše preventivně odpojit od elektriky, protože tuto hru nemůže vyhrát). Řeknu vám, že kdybych prolezla byt křížem krážem, to malé šídlo si vždycky vyhmátne něco, co mně ještě nenapadlo. I kdybychom měli jen holé zdi - bude je olizovat, škrábat a vrážet do nich hlavou. 

Co plyne z tohoto článku? Můžete se snažit sebevíc, ale objevovat tito malí musí. Chtějí a budou..My můžeme pouze odstranit vyloženě nebezpečné záležitosti...ale i tak nás pokaždé něčím překvapí, přinesou něco, o čem jsme si mysleli, že buď nenajdou, nedosáhnout, nezajímá je to.. A tím milé maminky, nám dělají každý den úplně nový, jiný, krásný...Můžeme to prožívat s nimi, každá trošku jinak, s jiný přístupem=) Někdy si říkám, jak by bylo super, kdybych najednou zjišťovala všechno znovu. Každý den našla novou věc, která by mi otevřela oči. A tak se snažím vcítit do toho tvorečka a sdílet s ním radost, že existuje něco jako žaluzie. 

A jak probíhalo/probíhá objevování světa u vás doma? Dělali jste hodně preventivních opatření, nebo jste jen dávali pozor?:slight_smile: 

Mějte se fajn! Podělit se o zážitky můžete i ve skupince pro skutečné mámy! 

Irena

#skutecnemamy #babydove

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
17. kvě 2018
Spíte? :sleeping: Ale neee, určitě ještě nespíte! Určitě některé plánujete, co budete s vašimi milými provádět ve volném čase, kam se vypravíte a co tam uvidíte;) A tak takhle při večeru připomínám "Cestujeme s Baby Dove". Do skupinky https://www.modrykonik.cz/group/8327/ jsem přidala první tip na výlet, přijďte se taky podělit o zážitky, a získat tak třeba nějaká ta koníkovská srdíčka :heart:

#babydove #cestujeme_s_babydove #skupina
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 16. kvě 2018
Hledáte tipy na výlety?
existují místa, kde jste sami sebou, cítíte se dobře a kam by se měl podle vás "každý" vydat? ;) Podělte se o zážitky v naší skupince https://www.modrykonik.cz/group/8327/ - získejte nějaká ta srdíčka, inspirujte ostatní a třeba napište i důvody, proč nesmí na vašich cestách chybět oblíbená kosmetika ;) :heart:
#babydove #skutecnemamy #cestujeme
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
15. kvě 2018 Čtené 47x

Krásný pondělní podvečer!:slight_smile:

Začal nám nový týden, a tak jsem tady "zase" (ačkoliv...jsem tady skoro pořád, mě se jen tak nezbavíte;) ), tentokrát s článkem o tom, co všechno vám může kosmetika Baby Dove nabídnout. 

Už jsem psala, že takovou klasikou a stálicí je u Dove obecně mýdlová tableta, která je nyní i ve verzi pro děti v kosmetické řadě Baby Dove. Co ale možná nevíte, nebo jste zatím neměli možnost vidět, je to, že existují hned dvě varianty nejrůznějších kosmetických Baby Dove výrobků, které můžete svým nejmenším dopřát. 

A jaké že to jsou? Pokud máte rádi nevtíravou vůni pro miminka a zkrátka si rádi svého drobečka/y opečováváte kosmetikou, která má kromě skvělých vlastností i příjemnou konzistenci, tou pravou pro vás bude řada Rich Moisture. Svými hydratačními vlastnostmi a složením, které bylo přizpůsobeno dětské kůžičce, se skvěle hodí k normální a suché pokožce. 

Pokud je vaše miminko citlivější, nebo z nějakého důvodu upřednostňujete kosmetiku bez parfemace, mohla by vás oslovit řada Sensitive Moisture, kterou používáme doma třeba my:slight_smile: Výrobky z této řady nijak nevoní a krásně pečují o velmi citlivou pokožku se sklony k ekzémům a k podráždění. 

Nutno dodat, že obě tyto řady byly vyvíjeny pod dohledem pediatrů a jsou dermatologicky i oftalmologicky testovány. Asi tušíte (a tušíte správně), že jsou hypoalergenní, pH neutrální a obsahují důležité živiny, které uvítá jemná dětská kůžička:slight_smile: 

A co vy? Kterou z těchto dvou řad výrobků byste vybrali pro své nejmenší a proč?:slight_smile:

Přeji krásný začátek nového týdne! Už brzy spolu rozebereme tyto dvě řady přípravků podrobněji :-* Pro více informací, či pro podělení se o své zkušennosti navštivte naši skupinku: Baby Dove - Pro skutečné mámy

Mějte se fajn!
Irena

#babydove #skutecnemamy #skupina

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 14. kvě 2018
Holky, vy jste mi daly s tou soutěží :X Vybrat tři z vás nebylo vůbec jednoduché:slight_smile: Určitě jste už zvědavé, které příspěvky byly nakonec vybrány ;) :rose::tulip::rose:

Vyhlášení výherkyň najdete ve skupině Baby Dove https://www.modrykonik.cz/group/8327/ :-*

#babydove #babydove_soutez
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
13. kvě 2018
Jsem hrozně moc překvapená. Mile překvapená! Kolik z vás mi poslalo tolik krásných příspěvků do soutěže s Baby Dove! :tulip: Bude opravdu těžké vybrat tři šťastné z vás, protože každý z příspěvků se mi líbí něčím jiným, každý s sebou nese jiné "poselství", každý je sám o sobě znakem a důkazem, že maminku bychom si měli hýčkat a dělat jí radost a úsměv na tváři:slight_smile: Ať už je to jen tím, že jsme tam pro ni, nebo nějakou lumpačinou a nebo snad krásným dárečkem...Pokud nebudete vybrané, nevěšte hlavu! Bude spousta dalších soutěží, tak se neváhejte přidat zase příští měsíc ;) ;) ;) zítra "to" vyhlásím! :heart: :sun_with_face:

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 12. kvě 2018
Krásné víkendové ráno! ;) Dnes už máme sobotu, tak připomínám, že aktuálně běží soutěž s Baby Dove! Ve "hře" jsou krásné balíčky kosmetiky pro naše nejmenší, a to pro tři z vás:slight_smile: více v odkazu https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/pr... :heart: Zapojit se můžete už jen dnes do půlnoci :-*

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
11. kvě 2018 Čtené 85x

Možná to některá znáte, možná to tak cítím sama, kdo ví. Jakožto prvorodička jsem měla opravdu hodně „pevných“ postojů k mateřství, jako třeba „nikdy nebudu spát s miminkem v posteli“ a „nikdy nebudu nosit v šátku“, všude jsem psala „jak ty maminky můžou to a ono…“ a tak podobně…(jo kdyby mi to vyšlo, ochudila bych se o tolik nádherných momentů…jenže kdo to měl tehdy tušit :D Byla jsem se vším hned hotová, přes moje úmysly nejel vlak…) Ihned po porodu se tak 60% mých plánů překopalo a já se postupně začala sžívat s myšlenkami, které mi původně nebyly úplně po chuti.

Kolik času jsem pak trávila přeorganizováváním věcí a přehodnocováním názorů? To sem radši ani psát nebudu... Nicméně ve výsledku musím říct, že je to asi součástí procesu „stávání se maminkou“, protože jako bezdětná prd tušíte, co tomu uzlíčku u vás v břiše bude vyhovovat. Můžete se tak akorát domnívat a doufat, že vaše přípravy budou vyhovovat...

No a jak že jsem se dostala k Baby Dove? Klikatou a zašmodrchanou cestou… Mimo mnoho jiného jsem totiž taky razila teorii, že miminka nepotřebují kýbl přípravků a kosmetiky, měla jsem nachystaný jen velice „oholený“ základ.

Malého jsem se snažila „nezatěžovat“ mýdly a kosmetikou, koupala jsem jen 3-4x týdně…Nicméně v určitém období, kdy začalo větší teplo, byl pořád zpocený a všude možně zapařený (ať žijí pokusy s milionem značek plínek..) +navíc po nějaké době začal i jíst a všechno všude (samozřejmě) patlat, jsme se dostali do bodu, kdy už bylo nějakého přípravku potřeba. A trošku jsme narazili. Na spoustu mycích gelů a krémů, co jsem měla doma, měl buďto reakci hned, nebo mi nevyhovovaly konzistencí, anebo se reakce dostavila se zpožděním…Obvykle to byla hodně vysušená kůžička, pupínky, nebo červená místečka. Ze začátku jsem si myslela, že se potřebuje s mydlením sžít, ale když to nepřestávalo, musela jsem změnit značky a trošku upravit systém. Nakonec jsem zabrousila i k Baby Dove, viděla jsem je v drogerii a jelikož dospělácké verze máme rádi, tak coby ne.. Zkusíme. Jelikož byl „osypávací“ typ, zvolila jsem řadu Sensitive a pro začátek zůstala u tělového mléka. To zafungovalo krásně, a tak jsem postupně přešla i na mýdlo…a světe div se, malý je od té doby v pohodě a já se „netřepu hrůzou“ pokaždé, když ho jdu mazat krémem (jelikož se prostě vsákne hned a nemastím rukama celý byt ještě hodinu poté) =) Ale o tom budu psát jindy…

Tímto článkem bych chtěla poukázat na to, že ne všechno si můžeme dopředu naplánovat, musíme taky trošku improvizovat. Je jenom na nás, jak se k nejrůznějším okamžikům postavíme. Buď s tím můžeme bojovat, nebo se se situací v klidu vyrovnat a s úsměvem (občas i lehce hysterickým, nešťastným a odevzdaným) změnit postoje a přístupy a aplikovat je na styl mateřství a výchovy, který bude vyhovovat nejen nám, jako maminkám, ale i našim dětem. Je potřeba zjistit, kde můžeme zakotvit a kde budeme všichni spokojení. A u nás jsme si mohli tímto odškrtnout alespoň dětskou kosmetiku.

Jasně, nepoužíváme „vše“ od Baby Dove, jsou i situace, které ani prémiová kosmetika nespasí a jsou i momenty, kdy jedeme bez kosmetiky úplně (třeba náš první výlet k babičce, kdy jsme neměli NIC - vlastně ani tašku s plínkama - jednou určitě sepíšu postup, co nesmíte zapomenout, jsem k tomu ta nejpovolanější :D )…Ale vím, že se na tuto značku můžu obrátit a věřit, že se po ní nebude týden řešit kdejaké opruzení a vyrážka a o kůžičku bude krásně postaráno:slight_smile: Toliko za mně, proč jsem si vybrala Baby Dove a proč jsem se stala Ambasadorkou právě pro ně. A kdo ví, třeba svojí volbou pomůžu v rozhodování i dalším nastávajícím, či stávajícím maminkám.

A co vy? Taky jste si hledali cestu k dětské kosmetice složitě, nebo jste hned věděly a miminku sedla?:slight_smile: Budu se těšit na vaše příběhy ve skupince Baby Dove – Pro skutečné mámy.

Krásný den!

#babydove #skutecnemamy #skupina

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
11. kvě 2018
Krásné ráno holky! Ať nevyjdeme ze cviku, dáme si hned po ránu odpověď ZA SRDÍČKO :heart: Jaký produkt značky Dove byl na trhu jako první a má i svoji variantu pro dětskou značku Baby Dove? :wink: nápovědu najdete třeba ve skupince https://www.modrykonik.cz/group/8327/ :tulip:
#babydove #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 10. kvě 2018
Člověk se pořád učí a dozvídá nové věci...třeba já..doma máme slušnou řádku výrobků od značky Dove, ale je pravdou, že hlouběji do historie jsem se nedostala, dokud jsem se nezačala více zajímat kvůli prckovi. Věděli jste třeba, že jejich prvním výrobkem, byla mýdlová tableta? A že existuje i Baby Dove varianta pečující o pokožku našich nejmenších? :baby: A co říkáte, máte pro sebe i děti raději tekutá, nebo pevná mýdla? =) Přijďte to rozebrat a zjistit více ve skupince https://www.modrykonik.cz/group/8327/ :tulip: těším se na vaše příspěvky i názory:slight_smile:
#babydove #skupina #skutecnemamy
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
9. kvě 2018
Nošení dětí není u nás tak běžné, jak by se mi líbilo:slight_smile: i tak jsem ale ráda za mnohé nosící skupinky, maminky, které šíří "osvětu" a spoustu užitečných rad a tipů, díky kterým můžu nosit taky...a hlavně děkuji za to, že mám koho nosit :heart: doufám, že nám to ještě nějaký ten pátek vydrží =) #evropsky_tyden_noseni_deti
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další