Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
vanea AMBASADORKA
22. kvě 2018 Čtené 42x

Krásné dopoledne maminky, skoro maminky...tatínkové...a zkrátka všichni, které toto téma zajímá=) Dneska mrknem na vlhčené ubrousky, velkého pomocníka všech, co věčně spěchají a hodí se jim praktická věc na cesty i domů ;)

Aby bylo jasno, s Adámkem jsme velcí fanoušci vlhčených ubrousků - používáme je na kde co. Ale nedá se tak úplně říct, že by nám všechny vyhovovaly. Než přišel se svými vlastními Baby Dove, zkoušela jsem variantu s "navlhčeným" perlanem, to neprošlo. Dále ubrousky "P" a "HB" a ještě mnoho dalších. U těch výše "jmenovaných" jsme zakotvili, jelikož byly pro mně nejpoužitelnější z těch, co jsou na trhu. Ale víte jak...určitě to znáte, to zná snad každý, kdo "vlhčáky" někdy zkusil :D Tahala jsem je z balíčku po 4, vrchní byly vždycky vyschlé a lepky jsme ztrácela VŠUDE možně. (vrchol byl nákup s lepkou od ubrousků na zadku. To chceš..). Ty "zaklapávací" zavírací jsem zas věčně nechávala otevřené.. Takže jsem uvítala novinku od Baby Dove a příjemně překvapily.

Teď něco o nich, představíme si je. Jsou dostupné ve dvou variantách, stejně jako kosmetika. Tedy Rich Moisture a Sensitive Moisture. Oba druhy jsou hypoalergenní a bez alkoholu.

Vlhké jsou tak akorát, jsou krásně jemné (nedřou), v ruce příjemné. Neprotrhávají se ani nechlupatí (jo i takové už jsme měli doma). Dětská prdelka je v nebi, řekla bych. (Adámkova rozhodně). Jejich velká výhoda je, že jdou tahat PO JEDNOM !! Tj nevytáhnete jich z balíčku po více kusech, ale  fakt jen po jednom. Víc jsem jich vytáhla až když končilo balení a byly tam myslím dva tři poslední. Což já oceňuju, jelikož ne vždycky utírám velkou katastrofu. Občas potřebuju jen něco lehce "začistit".

Další výhoda je super držící lepící pásek, který neodlepíte celý -museli byste se fakt hoodně snažit. Za normálního provozu to nejde. Navíc krásně čistí, zadeček (či jinou, zrovna čištěnou oblast) zanechají hezky jemný. Já jako čistič navíc nemám ruce "hnusně" mastné a mokré, ale taky příjemně čisté. 

Podrobně: Rich Moisture - jsou vhodné pro všechny typy kůžičky, jsou krásně voňavé (někomu to může připadat hodně, ale já tu vůni miluju, takže mi to nijak nevadí, ba naopak) a jsou v bílo - modrém balení. Buď jednotlivě, nebo po 4 balících ve velkém "multipacku". (4x50ks).

Sensitive Moisture - jsou vhodné pro velmi citlivou kůžičku se sklonem k opruzeninám a ekzémům. Jsou naprosto bez parfemace, takže nijak nevoní a jsou jen krásně příjemné=) Poznáte je tak, že jsou v bílo - zelenkavém balení, opět dostupné jednotlivě, nebo ve 4 balíčcích po 50ks. (4x50ks)

Co víc říct? Zkuste sami a uvidíte, jestli se vám budou líbit stejně jako nám:slight_smile: "Fyzicky" si je můžete zakoupit v drogeriích Teta, ale už brzy i na jiných místech ;) Pro více informací skočte mrknout do naší skupinky, kde se vždycky dozvíte aktuální info a můžete se zeptat na to, co vás zajímá!

Krásný den ;) Irena

#babydove #skutecnemamy #recenze

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
21. kvě 2018 Čtené 61x

Krásné poledne! 

Tak jsem si lámala hlavu nad tím, jak pojmout některé z článků, které mám nachystané..Až jsem se rozhodla, že bych tomu mohla hodit "nějakou" (prapodivnou) pravidelnost. Nechci vám slibovat, že každý pátek vyjde článek, protože pak mi jednou ochoří dítě či muž, já nevydám článek a sběhne se tady veřejné lynčování. To teda ne! Takže vám slíbím, že každý týden rozhodně jeden článek ze série "skutečné mámy" vydám:D A kdy, to necháme na náhodě. 

Dnešní tém jsem se rozhodla pojmout aktuálně (nebudu to psát popořadě od příprav na těhotenství, otěhotnění, těhotenství, porodu, šestinedělí....za prvé to mám stejně pomotané, za druhé ty myšlenky nejsem schopná vydolovat, takže prostě čekám, až přijdou samy) a sice LEZENÍ. No dobře, v našem případě spíš plazení s odrazem hlavou, ale chápete - dítě se stalo pohyblivé nejen v rámci vlastní osy, ale rozhodlo se křižovat byt i dopředu. 

S malým jsme od 3 měsíců cvičili vojtu. V dnešní době populární metoda, která má své opodstatnění, leč mnohdy ordinována (nebudu psát zbytečně, protože jsem jejím stoupencem a obdivuju pokroky) "preventivně", což se mi úplně nezdá. Ale zase chápu maminky, které nic nechtějí podcenit. Každá to máme "hozené" trošku jinak. V každém případě naše líné, břišně rozestoupené a svalově slabé dítko bylo potřeba podpořit, takže jsme cvičili, do 6m. Nyní v 8,5 měsících zjistil, že to jde i dopředu. Ostatní vrstevníci už mnohdy stojí a prapodivně se klátí různými směry, já si mohla lidově "válet šunky" a nemusela jsem se bát, že se za mnou miláček objeví v kuchyni. Kde jsem ho dala, tam taky byl +- půl metru. 

A před pár dny se to změnilo. 

Každá maminka to zná - nechceme nic podcenit, trošku nás schvátí nutnost zabezpečit byt. A tak jsem si našla článek "na čtyři", abych prolezla byt očima dítěte a vše zajímavé schovala. Bohužel nenapsali, CO bude pro toho našeho raubíře zajímavé. Že to budou zásuvky, to se dalo předpokládat. To samé se dá říct o kabelech a různých rožcích. V rámci možností jsem tedy zašoupla hrozící nebezpečí, pořádně uklidila a nechala díťátko objevovat svět. A jak že to u nás probíhalo a stále probíhá?

Objevovuje opatrně, mnohdy s řevem. Zjistil, že podlaha je tvrdá, takže na ni nemůže dopadnout hlavou plnou silou. Zjistil, že skříně jsou taky tvrdé a nelze do nich opakovaně vrážet, aniž by to nebolelo. (já zjistila, že dítě se nestane po opakovaných nárazech odolnějším a nepochopí, že to dělat nemá..akorát ho to podráždí) Zjistil, že ne všechno chutná dobře - kovové nožky židlí kupříkladu nejsou moc chutná záležitost. Úchytky od šuplíků, dřevěná polička, koberec, psí hračky, lednička, záclony..Nic z toho není k jídlu!!! (K čemu to tady teda máme mámo???)

Zjistil, že v tom nejzakrytějším koutě, kam si maminka myslela, že se nikdy nemůže dostat, je nejvíc prachu a v tom nejvíc nejlepším prachu je nejvíc nejdobřejší kabel. Smyslem hry je kabel ulovit. (tady maminka zjistila, že bude lepší vše preventivně odpojit od elektriky, protože tuto hru nemůže vyhrát). Řeknu vám, že kdybych prolezla byt křížem krážem, to malé šídlo si vždycky vyhmátne něco, co mně ještě nenapadlo. I kdybychom měli jen holé zdi - bude je olizovat, škrábat a vrážet do nich hlavou. 

Co plyne z tohoto článku? Můžete se snažit sebevíc, ale objevovat tito malí musí. Chtějí a budou..My můžeme pouze odstranit vyloženě nebezpečné záležitosti...ale i tak nás pokaždé něčím překvapí, přinesou něco, o čem jsme si mysleli, že buď nenajdou, nedosáhnout, nezajímá je to.. A tím milé maminky, nám dělají každý den úplně nový, jiný, krásný...Můžeme to prožívat s nimi, každá trošku jinak, s jiný přístupem=) Někdy si říkám, jak by bylo super, kdybych najednou zjišťovala všechno znovu. Každý den našla novou věc, která by mi otevřela oči. A tak se snažím vcítit do toho tvorečka a sdílet s ním radost, že existuje něco jako žaluzie. 

A jak probíhalo/probíhá objevování světa u vás doma? Dělali jste hodně preventivních opatření, nebo jste jen dávali pozor?:slight_smile: 

Mějte se fajn! Podělit se o zážitky můžete i ve skupince pro skutečné mámy! 

Irena

#skutecnemamy #babydove

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
17. kvě 2018
Spíte? :sleeping: Ale neee, určitě ještě nespíte! Určitě některé plánujete, co budete s vašimi milými provádět ve volném čase, kam se vypravíte a co tam uvidíte;) A tak takhle při večeru připomínám "Cestujeme s Baby Dove". Do skupinky https://www.modrykonik.cz/group/8327/ jsem přidala první tip na výlet, přijďte se taky podělit o zážitky, a získat tak třeba nějaká ta koníkovská srdíčka :heart:

#babydove #cestujeme_s_babydove #skupina
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 16. kvě 2018
Hledáte tipy na výlety?
existují místa, kde jste sami sebou, cítíte se dobře a kam by se měl podle vás "každý" vydat? ;) Podělte se o zážitky v naší skupince https://www.modrykonik.cz/group/8327/ - získejte nějaká ta srdíčka, inspirujte ostatní a třeba napište i důvody, proč nesmí na vašich cestách chybět oblíbená kosmetika ;) :heart:
#babydove #skutecnemamy #cestujeme
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
15. kvě 2018 Čtené 45x

Krásný pondělní podvečer!:slight_smile:

Začal nám nový týden, a tak jsem tady "zase" (ačkoliv...jsem tady skoro pořád, mě se jen tak nezbavíte;) ), tentokrát s článkem o tom, co všechno vám může kosmetika Baby Dove nabídnout. 

Už jsem psala, že takovou klasikou a stálicí je u Dove obecně mýdlová tableta, která je nyní i ve verzi pro děti v kosmetické řadě Baby Dove. Co ale možná nevíte, nebo jste zatím neměli možnost vidět, je to, že existují hned dvě varianty nejrůznějších kosmetických Baby Dove výrobků, které můžete svým nejmenším dopřát. 

A jaké že to jsou? Pokud máte rádi nevtíravou vůni pro miminka a zkrátka si rádi svého drobečka/y opečováváte kosmetikou, která má kromě skvělých vlastností i příjemnou konzistenci, tou pravou pro vás bude řada Rich Moisture. Svými hydratačními vlastnostmi a složením, které bylo přizpůsobeno dětské kůžičce, se skvěle hodí k normální a suché pokožce. 

Pokud je vaše miminko citlivější, nebo z nějakého důvodu upřednostňujete kosmetiku bez parfemace, mohla by vás oslovit řada Sensitive Moisture, kterou používáme doma třeba my:slight_smile: Výrobky z této řady nijak nevoní a krásně pečují o velmi citlivou pokožku se sklony k ekzémům a k podráždění. 

Nutno dodat, že obě tyto řady byly vyvíjeny pod dohledem pediatrů a jsou dermatologicky i oftalmologicky testovány. Asi tušíte (a tušíte správně), že jsou hypoalergenní, pH neutrální a obsahují důležité živiny, které uvítá jemná dětská kůžička:slight_smile: 

A co vy? Kterou z těchto dvou řad výrobků byste vybrali pro své nejmenší a proč?:slight_smile:

Přeji krásný začátek nového týdne! Už brzy spolu rozebereme tyto dvě řady přípravků podrobněji :-* Pro více informací, či pro podělení se o své zkušennosti navštivte naši skupinku: Baby Dove - Pro skutečné mámy

Mějte se fajn!
Irena

#babydove #skutecnemamy #skupina

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 14. kvě 2018
Holky, vy jste mi daly s tou soutěží :X Vybrat tři z vás nebylo vůbec jednoduché:slight_smile: Určitě jste už zvědavé, které příspěvky byly nakonec vybrány ;) :rose::tulip::rose:

Vyhlášení výherkyň najdete ve skupině Baby Dove https://www.modrykonik.cz/group/8327/ :-*

#babydove #babydove_soutez
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
13. kvě 2018
Jsem hrozně moc překvapená. Mile překvapená! Kolik z vás mi poslalo tolik krásných příspěvků do soutěže s Baby Dove! :tulip: Bude opravdu těžké vybrat tři šťastné z vás, protože každý z příspěvků se mi líbí něčím jiným, každý s sebou nese jiné "poselství", každý je sám o sobě znakem a důkazem, že maminku bychom si měli hýčkat a dělat jí radost a úsměv na tváři:slight_smile: Ať už je to jen tím, že jsme tam pro ni, nebo nějakou lumpačinou a nebo snad krásným dárečkem...Pokud nebudete vybrané, nevěšte hlavu! Bude spousta dalších soutěží, tak se neváhejte přidat zase příští měsíc ;) ;) ;) zítra "to" vyhlásím! :heart: :sun_with_face:

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 12. kvě 2018
Krásné víkendové ráno! ;) Dnes už máme sobotu, tak připomínám, že aktuálně běží soutěž s Baby Dove! Ve "hře" jsou krásné balíčky kosmetiky pro naše nejmenší, a to pro tři z vás:slight_smile: více v odkazu https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/pr... :heart: Zapojit se můžete už jen dnes do půlnoci :-*

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
11. kvě 2018 Čtené 83x

Možná to některá znáte, možná to tak cítím sama, kdo ví. Jakožto prvorodička jsem měla opravdu hodně „pevných“ postojů k mateřství, jako třeba „nikdy nebudu spát s miminkem v posteli“ a „nikdy nebudu nosit v šátku“, všude jsem psala „jak ty maminky můžou to a ono…“ a tak podobně…(jo kdyby mi to vyšlo, ochudila bych se o tolik nádherných momentů…jenže kdo to měl tehdy tušit :D Byla jsem se vším hned hotová, přes moje úmysly nejel vlak…) Ihned po porodu se tak 60% mých plánů překopalo a já se postupně začala sžívat s myšlenkami, které mi původně nebyly úplně po chuti.

Kolik času jsem pak trávila přeorganizováváním věcí a přehodnocováním názorů? To sem radši ani psát nebudu... Nicméně ve výsledku musím říct, že je to asi součástí procesu „stávání se maminkou“, protože jako bezdětná prd tušíte, co tomu uzlíčku u vás v břiše bude vyhovovat. Můžete se tak akorát domnívat a doufat, že vaše přípravy budou vyhovovat...

No a jak že jsem se dostala k Baby Dove? Klikatou a zašmodrchanou cestou… Mimo mnoho jiného jsem totiž taky razila teorii, že miminka nepotřebují kýbl přípravků a kosmetiky, měla jsem nachystaný jen velice „oholený“ základ.

Malého jsem se snažila „nezatěžovat“ mýdly a kosmetikou, koupala jsem jen 3-4x týdně…Nicméně v určitém období, kdy začalo větší teplo, byl pořád zpocený a všude možně zapařený (ať žijí pokusy s milionem značek plínek..) +navíc po nějaké době začal i jíst a všechno všude (samozřejmě) patlat, jsme se dostali do bodu, kdy už bylo nějakého přípravku potřeba. A trošku jsme narazili. Na spoustu mycích gelů a krémů, co jsem měla doma, měl buďto reakci hned, nebo mi nevyhovovaly konzistencí, anebo se reakce dostavila se zpožděním…Obvykle to byla hodně vysušená kůžička, pupínky, nebo červená místečka. Ze začátku jsem si myslela, že se potřebuje s mydlením sžít, ale když to nepřestávalo, musela jsem změnit značky a trošku upravit systém. Nakonec jsem zabrousila i k Baby Dove, viděla jsem je v drogerii a jelikož dospělácké verze máme rádi, tak coby ne.. Zkusíme. Jelikož byl „osypávací“ typ, zvolila jsem řadu Sensitive a pro začátek zůstala u tělového mléka. To zafungovalo krásně, a tak jsem postupně přešla i na mýdlo…a světe div se, malý je od té doby v pohodě a já se „netřepu hrůzou“ pokaždé, když ho jdu mazat krémem (jelikož se prostě vsákne hned a nemastím rukama celý byt ještě hodinu poté) =) Ale o tom budu psát jindy…

Tímto článkem bych chtěla poukázat na to, že ne všechno si můžeme dopředu naplánovat, musíme taky trošku improvizovat. Je jenom na nás, jak se k nejrůznějším okamžikům postavíme. Buď s tím můžeme bojovat, nebo se se situací v klidu vyrovnat a s úsměvem (občas i lehce hysterickým, nešťastným a odevzdaným) změnit postoje a přístupy a aplikovat je na styl mateřství a výchovy, který bude vyhovovat nejen nám, jako maminkám, ale i našim dětem. Je potřeba zjistit, kde můžeme zakotvit a kde budeme všichni spokojení. A u nás jsme si mohli tímto odškrtnout alespoň dětskou kosmetiku.

Jasně, nepoužíváme „vše“ od Baby Dove, jsou i situace, které ani prémiová kosmetika nespasí a jsou i momenty, kdy jedeme bez kosmetiky úplně (třeba náš první výlet k babičce, kdy jsme neměli NIC - vlastně ani tašku s plínkama - jednou určitě sepíšu postup, co nesmíte zapomenout, jsem k tomu ta nejpovolanější :D )…Ale vím, že se na tuto značku můžu obrátit a věřit, že se po ní nebude týden řešit kdejaké opruzení a vyrážka a o kůžičku bude krásně postaráno:slight_smile: Toliko za mně, proč jsem si vybrala Baby Dove a proč jsem se stala Ambasadorkou právě pro ně. A kdo ví, třeba svojí volbou pomůžu v rozhodování i dalším nastávajícím, či stávajícím maminkám.

A co vy? Taky jste si hledali cestu k dětské kosmetice složitě, nebo jste hned věděly a miminku sedla?:slight_smile: Budu se těšit na vaše příběhy ve skupince Baby Dove – Pro skutečné mámy.

Krásný den!

#babydove #skutecnemamy #skupina

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
11. kvě 2018
Krásné ráno holky! Ať nevyjdeme ze cviku, dáme si hned po ránu odpověď ZA SRDÍČKO :heart: Jaký produkt značky Dove byl na trhu jako první a má i svoji variantu pro dětskou značku Baby Dove? :wink: nápovědu najdete třeba ve skupince https://www.modrykonik.cz/group/8327/ :tulip:
#babydove #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 10. kvě 2018
Člověk se pořád učí a dozvídá nové věci...třeba já..doma máme slušnou řádku výrobků od značky Dove, ale je pravdou, že hlouběji do historie jsem se nedostala, dokud jsem se nezačala více zajímat kvůli prckovi. Věděli jste třeba, že jejich prvním výrobkem, byla mýdlová tableta? A že existuje i Baby Dove varianta pečující o pokožku našich nejmenších? :baby: A co říkáte, máte pro sebe i děti raději tekutá, nebo pevná mýdla? =) Přijďte to rozebrat a zjistit více ve skupince https://www.modrykonik.cz/group/8327/ :tulip: těším se na vaše příspěvky i názory:slight_smile:
#babydove #skupina #skutecnemamy
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
9. kvě 2018
Nošení dětí není u nás tak běžné, jak by se mi líbilo:slight_smile: i tak jsem ale ráda za mnohé nosící skupinky, maminky, které šíří "osvětu" a spoustu užitečných rad a tipů, díky kterým můžu nosit taky...a hlavně děkuji za to, že mám koho nosit :heart: doufám, že nám to ještě nějaký ten pátek vydrží =) #evropsky_tyden_noseni_deti
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
9. kvě 2018 Čtené 215x

s krásným názvem Překvapení pro maminku

A je to tady! První společný den a blížíci se den maminek oslavíme pěkně s "dárečky". Značka Baby Dove si pro vás připravila spoustu krásných cen a právě vznikla první příležitost, jak vyhrát některé z nich a vyzkoušet je drobečkům "na vlastní" kůži :slight_smile: A co že pro to musíte udělat a o co se jedná? Bude to jednoduché!

- Podmínkou je být členkou skupiny  "Baby Dove - Pro skutečné mámy" 

- Dát like tomuto článku 

- Napsat komentář pod tento článek s vlastní fotkou a vlastním komentářem k ní - na téma "překvapení pro maminku". Můžete k fotce přidat příběh, nebo krátkou větu..Nechám to na vás;) 

- Soutěž trvá do soboty 12.5.2018 (včetně), vyhlášení plánuji na pondělí 14.5.2018

Dárečky jsou nachystané pro autorky tří nejoriginálnějších příspěvků! A o co se soutěží?

První místo se může těšit na Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 400ml, Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture 400ml, jedny skvělé Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture, Baby Dove Krém proti opruzeninám a Baby Dove Tabletu na mytí Rich Moisture. 

Druhá maminka má nachystán Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200ml, Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture 200ml, Baby Dove Šampon Rich Moisture a Baby Dove Tabletu na mytí Rich Moisture.

Třetí "překvapená" maminka bude mít v balíčku Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200ml, Baby Dove Šampon Rich Moisture 200ml a Baby Dove Tabletu na mytí Rich Moisture.

Už se moc těším na vaše příspěvky! 

#babydove #skutecnemamy #babydove_soutez #skupina #promaminky #soutez

Čti celý článek
vanea AMBASADORKA
9. kvě 2018
Za srdíčko :heart:
Dnešní ráno skrývá samá překvapení...Adámkovi se klube další zoubek...a na obrázku se schoval nápis=) uhádnete jaký? ;)
#babydove #odpoved_za_srdicko #tajenka
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 8. kvě 2018
Krásné odpoledne maminky :-* Den matek se nám kvapem blíží, co tak si jej zpříjemnit malým balíčkem? Probíhá soutěž o Baby Dove přípravky pro vaše nejmenší! Téma je "Překvapení pro maminku" a zapojit se můžete do 12.5. :heart_eyes: podmínky a info https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/pr... . Fantazii se meze nekladou, jakékoliv "překvapení" je vítáno! :rose:

#babydove #babydove_soutez #skutecnemamy #denmatek #soutez
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
vanea AMBASADORKA
7. kvě 2018 Čtené 202x vybrali jsme

Zdravím všechny uživatelky a uživatele modrého koníka!

jmenuji se Irena, je mi  čerstvých 28 let a s malým Adámkem (8m) se objevujeme na koníkovi už nějaký ten pátek. Před několika týdny jsem se dozvěděla, že má přihláška na Ambasadorku pro značku Baby Dove prošla prvním kolem konkurzu. Představte si mé nadšení a šok, když i po druhém kole vše vyšlo!:slight_smile:

A jak to vlastně začalo? K ambasadorství jsem se dostala malinko oklikou, vždycky jsem si ráda četla články a sledovala ostatní holky na koníkovi, které přinášely užitečné informace o konkrétních výrobcích, občas nějaké ty soutěže a hlavně pozitivní náladu a pocit, že se stále něco děje. Nicméně odvahu odeslat přihlášku jsem neměla, a po porodu synka mi trvalo nějaký ten pátek, než jsem se uvedla "do provozu" a opět jsem objevila hřeben, řasenku, slušné oblečení a chuť věnovat se i něčemu dalšímu.

Když se tak stalo a už jsme se s miminkem jakš-takš vzpamatovali (nebo jsem si spíš zvykla, že spánek je přežitek moderní doby), ukázalo se, že bych přeci jen mohla zvládat i něco víc, než jen péči o domácnost a malé miminko. Rozhodla jsem se, a poslala přihlášku pro Baby Dove. Jejich kosmetiku máme doma moc rádi, ačkoliv jsme rozhodně nevyzkoušeli všechno. A to mi dává skvělou příležitost seznámit s produkty jak sebe a malého Adámka, tak i vás. Celý koncept a myšlenka této značky je mi velmi sympatická a myslím si, že to tak může být pro spousty z vás:slight_smile: Baby Dove totiž představuje nejen skvělou škálu výrobků pro ty nejmenší (a že jsem se jako prvorodička dlooouho plácala v haldě kosmetiky, kterou bych mohla používat a která by opravdu fungovala, aniž by "smrděla" až k sousedům), ale ukazuje také velmi hezký a jemný přístup k mateřství.

Ráda bych spolupráci s Baby Dove pojala jako cestu, kterou bych mohla maminkám a budoucím maminkám ukázat, že není nutno dělat vše dokonale, ale hlavně s láskou a s pozitivním přístupem. Je totiž jedno, jestli máte doma roztahané hračky, kytky na oknech neviděly vodu od vašeho porodu a nevyžehlené prádlo se kupí na hromádce. Dove tento individuální a reálný způsob přístupu k mateřství  velmi dobře propaguje a myslím si, že je to potřeba! Občas totiž zapomínáme, že není naším úkolem se z toho všeho zbláznit a každý večer vyčerpaně a odevzdaně padnout v polokómatu do postele.

A na co se můžete těšit se mnou?

Nouze nebude o nejrůznější soutěže o srdíčka a občas i nějakou tu věcnou cenu, určitě vás nemine množství příspěvků z každodenního života obyčejné mámy, nápady na výlety, tipy i články o kosmetice pro děti i pro vás a chybět nebudou ani články o mateřství a celkově o životě s dětmi. Já se zase budu moc těšit na vaše příspěvky, dotazy, zážitky a názory!

Touto cestou bych vás chtěla pozvat do nově založené skupinky zde na MK :
 "Baby Dove - Pro skutečné mámy" ,
kde se můžeme lépe poznat a rozpoutat diskuze o tom, co vás zajímá jak o značce, tak i o věcech ze života. Můžeme si v klidu popovídat, pochválit se (či si postěžovat:D), zkrátka si trošku ulevit a přitom se něco dozvědět.

Už se na vás těším!

Vaše nová Ambasadorka Irena :slight_smile:

#babydove #skutecnemamy #ambasadorka #prvniclanek #skupina

Čti celý článek