• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
ivakalinova AMBASADORKA
24. čer 2017 Čtené 169x

Už dlouho dobu sleduji profil koník testuje. Nikdy jsem se na žádné testování nepřihlásila. Když přišel koník s výzvou na výrobky Gorenje, neváhala jsem. Vlastně testování přišlo v pravou chvíli. Ale o tom více v následující recenzi.

Když mi přišel balíček, netušila jsem, zda budu testovat varnou konvici nebo multifunkční hrnec (příhlásila jsem se k oběma výrobkům). Bylo to vlastně takové první velké překvapení. Rozbalila jsem balíček a čekala na mě varná konvice. Jako první mě zaujalo, že designově vypadá výborně. Ráda se obklopuji hezkými věcmi, takže oceňuji, že se mi konvice hodí na kuchyňskou linku.

V první řadě jsem si přečetla manuál, abych věděla, co “tato mašinka” umí a jak na ní. Manuál je napsán velmi srozumitelně, nebylo nic, co bych nepochopila. Pustila jsem se tedy do podrobného prozkoumání konvice. Zaujalo mě, že má praktickou základnu otočnou 360°, že je skleněná, tudíž je do ní krásně vidět, že má digitální LCD displej a několik tlačítek, díky nimž je její ovládání opravdu jednoduché.

Pustila jsem se tedy do samotného testování:    

První funkcí je Milk Modulator (neboli ohřívání vody pro kojeneckou mléčnou výživu):

Tuto funkci jsem si zamilovala. Ráno vstávám o něco dříve než Eminka. Kojeneckou vodu si převařím a nastavím tak, aby udržovala teplotu, kterou si já zvolím. Malá se vzbudí, já jen dosypu UM  a můžeme podávat. Tato funkce je opravdu rychlá a jednoduchá. Určitě ocení maminky, jejíž děti okamžite po probuzení chtějí mléko, plakají a nechtějí čekat, než se vše připraví.

Druhou funkcí je Warmer (neboli ohřívání mléka):

Tuto funkci používám během dne. Mléko si připravím do láhve a v konvici ohřeji (ohřívá se pomocí dvou příslušenství). Opět si nastavím teplotu, na kterou má být mléko ohřáto (oceňuji, že teplota zůstává v paměti a já nemusím pokaždé ručně nastavovat znovu). Mléko ohřeji za cca 4 minutky. Takže se opět jedná o celkem rychlou přípravu. Jediné negativum je, že když je mléko připravené na požadovanou teplotu, konvice nijak nepípne, nevydá žádný zvukový singál. Takže musím koukat na displej a stát u konvice. Je to ale jen maličkost.

Třetí funkcí je Sterilizer (neboli sterilizace):

Od narození malé steriziluji vše – takže dudlíky, savičky, láhve, lžičky. Tuto funkci oceňuji opravdu hodně. Sterilizace je rychlá, jednoduchá. Když je vše hotové, přístroj vydá zvukový singál.

Čtvrtou funkcí je Tea Maker (nebolí ohřívání vody na požadovou teplotu):

Toto je funkce, kterou oceňuji spíše já a manžel. Máme rádi kvalitní čaje a kávy, které se nikdy nemají zalévat vodou, která má 100°C. Na displeji si nastavím na kolik se má voda uvařit. Opět jako negativum vidím to, že konvice nedá zvukový singál, že voda je připravená k zalití čaje/kávy. A pozor ještě na jednu věc, při nalévání je potřeba podržet víko konvice, aby vám nezklouzlo jako mému neohrabanému manželovi :slight_smile:

Pátou funkcí je Steamer (neboli vaření na páře):

Toto je pro mě TOP funkce. Tenhle týden jsme začali dávat malé první příkrmy, takže se mi konvice opravdu hodí. Oceňuji, že jídlo je připravené na páře, tudíž si zachová hodně vitamínů, neztratí barvu a je chutově mnohem lepší. V konvici jsem měla vše uvařené za cca 10 minutek. Nečekala jsem, že to bude až tak moc rychlé. Oceňuji, že po uvaření konvice vydá zvukový singál.

Během testovacího týdne jsem vyzkoušela v páře ohřát ovocné kynuté knedlíky, čokoládovou polevu v pytlíku, kapsičku se svačinou (pro kamarádčinu dceru) a další. Musím říct, že jsem opravdu s konvicí maximálně spokojená. Líbí se mi, že slouží jak pro děti, tak pro dospělé. Tudíž nemusím mít více druhu spotřebičů, postačí mi pouze tato konvice. Některé z vás může odradit vyšší pořizovací cena, ale po týdnu testování si myslím, že investice stojí za to.

Závěrem bych chtěla poděkovat za možnost testování. Opravdu mě velmi potěšilo, že jsem byla vybrána na tento výrobek, protože je perfektní. Už jsem ho i doporučila pár svým kamarádkám a teď bych ho chtěla doporučit i vám.

Iva a Eminka

#test_gorenje

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
14. pro 2016
Ještě si dovolím poradit jednu vychytávku, pro snadný úklid před Vánocemi. V domovech se peče, plní, zdobí, balí dárky atd. Většina žen potřebuje uklidit rychle a efektivně. Pořiďte si zázračný hadřík Actifibre a uvidíte, že úklid Vám půjde sám. Investice je to velmi malá a výsledný efekt naopak obrovský. Většina žen, zde s koníka, ho velmi chválí a doporučuje dál. Tak i já Vám takové doporučení dávám :slight_smile:
Je hrozně fajn použít jen vodu a hadřík a mít domácnost jeden lesk :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/group/7312/

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
14. pro 2016
Připomínám, že jsem s firmou Vileda spustila letošní (poslední) soutěž. Zkuste odpovědět na jednoduchou otázku, připojit fotografii a zkusit vyhrát hlavní výhru - robotický mop VIROBI. Tentokrát je soutěž kratší, jen do neděle 18.12.2017, aby výhry stihly dorazit do Vánoc :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/group/7312/

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
14. pro 2016
Taky se mi ty zdejší změny nelíbí, ale nebudeme si tím přeci kazit předvánoční období. Raději si dáme otázku za srdíčko :slight_smile:

Máte už nakoupené a zabalené všechny dárky? Případně, chybí Vám toho ještě hodně? Já se letos musím pochválit, mám zabalené vše, co mám doma. Dva dárky mi mají ještě přijít a můžou Vánoce začít :slight_smile:

Mějte krásný adventní den, usmívejte se a za odpověď každé z Vás přiletí jedno modré srdíčko :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
12. pro 2016
Doba adventu je v plném proudu, všichni se připravují na Vánoce. Já i Vileda, bychom Vám chtěli tyto přípravy zpříjemnit, proto vyhlašuji poslední letošní soutěž. Vánoce by měly být pohodové, klidné, relaxační, v přitomnosti široké rodiny. Úklid odsouváme na vedlejší kolej, užíváme si přitomnosti členů celé rodiny, koukáme na pohádky, mlsáme cukroví, obcházíme návštěvy. Pojďme si zasoutěžit o pomocníka, který se postará o to, abychom i na Vánoce měli uklizeno.

A co budeme soutěžit?:
1.místo - robotický mop VIROBI
2.místo - mikro hadřík ACTIFIBRE
3.místo - PUR houbička střední velikost

Každý, kdo se soutěže zúčastní, dostane navíc i 5 srdíček jako poděkování.

A jak se zapojit do soutěže?
TENTOKRÁT BUDEME SOUTĚŽIT NA HLAVNÍ ZDI MODRÉHO KONÍKA

Zapojit se můžete úplně jednoduše - na hlavní zeď přidejte příspěvek s fotkou a popisem, otagujte názvem #vanocni_pohoda

Připojte Vaši VLASTNÍ fotografii s vánoční tématikou a napište, jak u Vás vypadá Štědrý den, svátky, zda opravdu úklid odsouváte na vedlejší kolej a užíváte si pravé vánoční atmosféry.

Soutěžíme od této chvíle do neděle 18.12.2016 (konec soutěže bude o půlnoci). Poté vylosuji šťastné výherkyně a ty budou zveřejněné na mém blogu a ve skupině Úklid hrou s Viledou.

Držím všem pěsti a těším se na Vaše příspěvky :slight_smile: Všem přeji krásné adventní dny :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/group/7312/

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
12. pro 2016
Všem moc děkuji za srdíčka, která mi přistála za poslední dny. Nesmírně si každého vážím a opravdu ze srdíčka děkuji :slight_smile:
Jste zlaté :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
12. pro 2016
Všem moc děkuji za zapojení do otázek za srdíčko. Ani jsem nečekala, že Vás bude tolik. Slibuji, že další otázky ještě budou, protože kdy jindy nadělovat srdíčka, než právě v čase Vánoc :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
11. pro 2016
Jelikož celý týden rozdávám srdíčka, tak i dnes je tady otázka za srdíčko :slight_smile:

Kdyby jste chytli zlatou rybku a mohli by jste si přát cokoliv na světě, co by to bylo? Smí to být pouze jedno jediné přání.

Nezapomeňte, že máte stále možnost odpovídat na pondělní, úterní, středeční, čtvrteční, páteční a sobotní otázku. A do neděle nasbírat až 7 srdíček. Srdíčka rozdám v neděli podvečer :slight_smile:
Otázky za srdíčko ukončím dnes v osm večer a pak rozdám srdíčka :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
10. pro 2016
Jelikož celý týden rozdávám srdíčka, tak i dnes je tady otázka za srdíčko :slight_smile:

Jaké barva je pro Vás symbolem Vánoc? Do jaké barvy ladíte stromeček a výzdobu domu?

Nezapomeňte, že máte stále možnost odpovídat na pondělní, úterní, středeční, čtvrteční a páteční otázku. A do neděle nasbírat až 7 srdíček. Srdíčka rozdám v neděli podvečer :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
10. pro 2016
Můj odpolední program. Ještě dokoupit pár maličkostí, pár věcí přijde poštou a můžou začít Vánoce :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
9. pro 2016
Jelikož celý týden rozdávám srdíčka, tak i dnes je tady otázka za srdíčko :slight_smile:

Jaké pohádky máte ve vánočním období nejraději? A naopak, je nějaká pohádka, která Vás zklamala?

Nezapomeňte, že máte stále možnost odpovídat na pondělní, úterní, středeční a čtvrteční otázku. A do neděle nasbírat až 7 srdíček. Srdíčka rozdám v neděli podvečer :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
8. pro 2016
Dnes mě manžel opravdu překvapil. Téměř nechodí nakupovat a dnes přinesl plenky. Ani nevím, jak zjistil, které má vzít, jaké velikosti atd. Takže naše první plenky jsou doma :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
8. pro 2016
Připomínám, že je stále možnost soutěžit o velmi zajímavé ceny na facebookových stránkách Viledy. Každý den se soutěží o jedno okýnko v adventním kalendáři.
Zkuste a třeba se usměje štěstí právě na Vás :slight_smile:

https://www.facebook.com/ViledaCZSK/?fref=ts

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
8. pro 2016
Jelikož celý týden rozdávám srdíčka, tak i dnes je tady otázka za srdíčko :slight_smile:

Kdyby jste si mohli přát jednu MATERIÁLNÍ věc, kterou Vám nadělí Ježíšek k letošním Vánocům. Co by to bylo? Pokud je takových věcí více, klidně se rozepište, třeba si to Ježíšek přečte :slight_smile:

Nezapomeňte, že máte stále možnost odpovídat na pondělní, úterní a středeční otázku. A do neděle nasbírat až 7 srdíček. Srdíčka rozdávám v neděli podvečer :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
7. pro 2016
Celý tento týden rozdávám srdíčka. Stačí vždy odpovědět na jednoduchou otázku na mém blogu.

Srdíčka jako poděkování rozdám na všechny otázky již tuto neděli
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
7. pro 2016
A budeme rozdávat srdíčka i dnes :slight_smile:

Takže, jaký vánoční stromeček preferujete? Umělý, živý (smrk, jedle, borovice)? Kolik peněz by jste byli ochotní dát za stromeček?

Celé dětství jsme měli jedličku (byla vždy nádherná), teď musíme mít stromeček umělý (máme ho hned vedle topení a jedna zkušenost stačila), ale nesmírně se těším na živý stromeček.
Byla jsem s mamkou o víkendu vybírat jedličku kavkazskou (na Šumavě v lesní školce) a vybraly jsme opravdu překrásnou cca 190 cm za 1.000 Kč :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
6. pro 2016
Stále je možné odpovídat na včerejší otázku za srdíčko. Dnes budu opět rozdávat srdíčka, pro radost Vás všech :slight_smile:

Máte nějakou hezkou vzpomínku na Vánoce z Vašeho dětství? Co bylo kouzelné, neopakovatelné a na co nikdy nezapomenete?
Moje Vánoce jsou tyto koledy - https://www.youtube.com/watch?v=SR6LQOS-xRE
Když si je pustím, vybavují se mi vzpomínky na dětství.

Za každou odpověď přiletí každé z Vás jedno modré srdíčko pro radost :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
6. pro 2016
Každý den je možné soutěž o balíček na facebookových stránkách Viledy. Zkuste své štěstí a třeba v adventní kalendáři vyhrajete právě Vy :slight_smile:

https://www.facebook.com/ViledaCZSK/?fref=ts

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
5. pro 2016
A je tady další otázka za srdíčko (během adventu jich bude víc, abych Vám mohla udělat radost).

Na jaké jídlo se během Vánoc nejvíc těšíte? Máte něco speciálního, co třeba ostatní ne?
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
4. pro 2016
Včera jsme byli s manželem na adventních trzích a vánočních nákupech. Takových lidí, to byla šílenost :frowning2: Teď mě do Vánoc už nikdo v krámě neuvidí, jen drobné nákupy jídla. Lidi včera blaznili neskutečným způsobem. Čekala jsem, že lidí bude hodně, ale taková kvanta a taková "historie" to fakt ne :joy:
Všem krásnou druhou adventní neděli :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
2. pro 2016
První věc, kterou koupil manžel úplně sám (včera to přivezl ze služební cesty). Jsou to takové krásné životní chvilky, když člověk vidí, že i chlap je z toho všechno na měkko. Jsem na něj zvědavá příští rok (pořád o sobě tvrdí, jak bude "přísný" rodič) :grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
2. pro 2016
Jelikož je advent, tak Vám chci dělat radost. Takže se ptám na otázku, kdyby jste si mohli vybrat jakýkoliv výrobek od Viledy, který by to byl a proč?

Za každou odpověď Vám přiletí dvě modrá srdíčka :slight_smile:

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
2. pro 2016
V příštím týdnu vyhlásím poslední letošní soutěž od firmy Vileda. Výhrou bude opět velmi hodnotná cena, která Vám pomůže mít uklizenou domácnost, třeba právě s ohledem na nadcházejí Vánoce.
Sledujte proto můj blog a skupinku Úklid hrou s Viledou :slight_smile:

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
30. lis 2016
Na e-shopu Vileda jsou nyní docela zajímavé ceny, spousta produktů je zlevněných. Mrkněte, třeba Vám něco padne do oka. Třeba i jako vánoční dárek :slight_smile:
http://shop.vileda.cz/

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
30. lis 2016
Otevřu trošku kontroverzní téma. Co Vaše děti a Mikuláš, anděl a čert? Přijdou k Vám letos? Půjdete někam s dětmi?
Já jsem osobně zastáncem Mikuláše, anděla a čerta. Přijde mi to jako nádherná tradice. Sama na to ráda vzpomínám. A děti by měly poznat dobro i "zlo". Každopádně, nikdy bych dítě dopředu nestrašila čerty, nenechala je rvát do pytle a podobné šílenosti. Nesnáším ani ty příšerné gumové, obludné masky (já sama bych se večer bála). Je to hodně o tom, jaké to udělají rodiče. Přijde mi škoda, že dnešní děti jsou ochuzené o tyhle krásné tradice. Jaký na to máte názor? Za každou odpověď pošlu srdíčko jako poděkování (jen prosím, slušné komentáře, žádné hádky, každý máme nějaký názor) :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
29. lis 2016
Holky, jaké dárky letos pořizujete svým partnerům? Já mám zatím degustační balíček kávy a pásek od Brašnářství Roman Tlustý (moc doporučuji tuto firmu). Pojďme se společně inspirovat a najít vhodný dárek pro naše drahé polovičky :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
27. lis 2016
Letos jsem na přání manžela vyráběla živý věnec. Už se těším, až večer zapálíme první svíčku. Všem krásný první adventní večer :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
27. lis 2016
Už pro Vás vymýšlím další soutěž. Opět budeme soutěžit o velmi hodnotnou cenu a o velikého pomocníka do domácnosti. Těšte se a sledujte můj blog :slight_smile:

#vileda
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
27. lis 2016
Jelikož je dnes první adventní neděle, tak já budu rozdávat srdíčka.
Jaký jste měli den? Co jste dělali? Máte nějaké speciální adventní tradice? Za každou odpověď jako poděkování zašlu jedno modré srdíčko :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
ivakalinova AMBASADORKA
23. lis 2016
V sobotu máme s děvčaty vánoční sraz. Tak jsem dnes nakoupila maličkosti pro radost. Doufám, že čaje se budou líbit :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
Strana
z 5
Předchozí Strana
z 5
Další