Zvýšila se vám žíznivost v průběhu těhotenství?

lelelka
22. pro 2017

Ahojte mamky. Chtěla jsem se zeptat. Zvýšila se vám žíznivost v průběhu těhotenství? Já denně vypiju skoro 3 l vody a to piju jen když mám žízeň. Není to moc??? :O

Díky Lenička

pavca1982
22. pro 2017

3litry je normální😉

odula
22. pro 2017

asi ne. máš ponětí o tom jak vysokej máš cukr? Možná bych se na to pro jistotu zeptala, resp. bych si ho nechala změřit.

stuplakova
22. pro 2017

@lelelka Tři litry jsou v pohodě bych řekla, ono taky záleží co přes den děláš, jestli máš nějakou námahu,´nebo třeba i suchý vzduch. Ale já jsem pila i víc a v pořádku a testy na cukr jsem měla dobré 🙂

rajani
22. pro 2017

Naopak 🙂 2-3 litry jsou ok pro "bezneho dospeleho". Ty uz mas zatez v podobě tehotenstvi a pokud k tomu pridas určitou namahu (prochazky, uklid, sport)...naopak pro mimco z hlediska proudění zivin je výhodnější ridsi krev🙂

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
jitka0a
22. pro 2017

Tři litry by měl vypít běžný dospělý člověk, takže bych v tom neviděla nic divného. Pokud se nějak více pohybuješ, tak tělo bude chtít více vody a když jsi těhotná, tak jste na to dva 🙂, co testy na cukr, jsou v pohodě?

bro_nicka
23. pro 2017

Ahoj, já mám naprosto to samé. Od začátku těhotenství jsme naprosto vyprahlá a 3 litry denně je nezbytnost, abych mohla fungovat.

penelopaw
23. pro 2017

Taky bych řekla, že je to ok. Ještě záleží, v kolikátém jsi měsíci - kamarádka začala pít jako duha týden před porodem, měla pořád neuhasitelnou žízeň, a pak se ukázalo, že si tělo asi dělalo zásoby na samotný porod, u kterého se "zapotila" 🙂.

verca156
23. pro 2017

vůbec si nedělej starosti, v zimě je to normál v létě jsem vypila i šest litrů 😀 plus melouny 😀

lenka3p
23. pro 2017

Kdyz to nejsou tri litry vodky 😉

terezapetrova
24. pro 2017

Je to normální neřeš blbosti a užívej Vánoce

petronelka20
24. pro 2017

Kdyz bych vypila v tehotenstvi 3 litry, tak bych asi umrela zizni 😀. V tehotenstvi a pri kojeni jsem vypila 7-9 litru, se mi kazdy snal, ze jsem prutokac 😀. I ted vypiju minimalne 4 litry a jsem zcela zdrava 🙂

moodie
30. dub 2018

Podle mě se neda přepít, pro tělo je to podle mýho jen dobře, aspoň jdou z těla nečistoty ven 🙂