Používáme cookies. Více informací zde. OK

Druhé těhotenství po porodu císařem. Jaký byl průběh?

Přirozené plánování rodičovstvíCísařský řezDruhý porod
mmisak
25. kvě 2009

Ahoj chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti ohledně průběhu těhotenství a vše kolem , když byl první porod císařem.Už ted víme že i druhý porod bude císařem.Máme rok a půl satrého roštáka a plánujem zkusit o prázdnínách ,,pracovat,, na druhém dítku.Děkuju všem moc za odpovědi.

momonka
25. kvě 2009

mmisak: mám 2 děti obě císařem od sebe přesně 2 roky. První v celkové anes., druhé spinál - doporučuji. já měla druhé těhot.problémy s jizvou-bolela a později už jsem ji nezdála,, ale v pohodě,vše udržela a rodila jsem v 38tt. Tu jizvu kontrolovali v průběhu těhotenství.

misa.p
29. kvě 2009

Ahoj, já jsem nyní po císařském řezu, 6týdnů, bohužel náš vymodlený chlapeček přežil jen 33h a v nemocnici nám řekli, že právě kvůli jizvě máme počkat min.půl roku až rok, aby nebyl problém a riziko prasknutí.Byla bych též ráda, kdyby se ozval někdo, kdo otěhotněl třeba v kratší době po císaři a jak těhotenství probíhalo.Nemíním riskovat své zdraví a připravit se o možnost mít své miminko,ale pokud by stačilo opravdu těch půl roku, tak ani o den déle nečekám.Míša

lada82
30. kvě 2009

ahoj holky...
miso, je mi to moc lito 😢

ja otehotnela 11 mesicu po cisari, ted uz jsem 34 tt a jizva zatim dikybohu nezlobi, kontroluji mi ji porad zvenku (vypada hrozne, vubec mi nezesvetlala, je porad cervena) i zevnitr ultrazvukem... silene me svedi, ale to je pry normalni...
dokonce mi zatim nenaplanovali sekci, ze pokud bude vse OK, neni pry duvod /ale ja mam z ruptury pri kontrakcich sileny strach, tak uvidime, jak to dopadne

puvodne mi doporucovali cekat az dva roky... no, jsme zlobidla a nedodrzeli jsme to ... tak drzte palce 😔

kvetinka7
30. kvě 2009

pokud probehl cisar bez problemu,hezky ho strihli, zahojil se hezky..tak muzou byt i dalsi dve deti po 1.cisari, i kdyz je to rizikove .. 🙂

misa.p
30. kvě 2009

Ahoj, já mám tedy jizvu krásnou, to jediné se povedlo☹ Lado a když jsi otěhotněla po těch 11ti měsících, co Ti řekl lékař na tu dobu?Děkuji za odpověď Míša

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru