Akú fľaštičku a dudlík mám kúpiť pre 6 mes. dieťa?

aponchie
9. lis 2009

Potrebovala bych poradit jakou lahev pripadne dudel koupit male..je ji 6m je plne kojena,ale zaciname prikrmy obcas tudiz bude asi nejaka lahev treba driv nebo pozdeji..nevim co mam koupit ..koukala jsem na avent a je toho tolik,ze me jde hlava kolem,potrebovat budu asi neco na caj vodu a neco na mliko..mam jednu mini nuk lahvicku doma,ale je tam 0+dudel tak asi proto z toho nechtela vypit mlicko ..mam taky jednu aventku od T,ale je zasla od caje tak to asi vyhodit?jo a mala dudla jen cumle kaucukove tak asi i flasku takovou ne?dik

marfic
13. lis 2009

keby si stratila mlieko, musel by si zvyknúť nejako... aj teraz ho naučíš, ale je to ťažké
musela som ísť k lekárovi, nechala som ho mame, po dvoch hodinách chcel piť, tak mu spravili UM, reval ako tur, nechcel, preplakal sa k spánku, po zobudení o hodinu sa začal hrať a keď začal poplakávať, zas mu ponúkli UM a vypil 120ml--- toto sa stalo iba raz, mama mu skusmo spraví UM a potom ho vyleje
chce to vynechať jednu dávku a v podstate keď bude hladný, tak vypije aj UM, veď ako píšeš, keby som prišla o mlieko, musel by vypiť aj UM...
ja to už neriešim, lebo ho nechcem nechať plakať, príde mi to drastické
ináč z fľaše nechce ani moje odsaté mlieko

aponchie
autor
13. lis 2009

prave mala nerve..jela sem do mesta a mati mela odstrikane mliko a ona proste 4hodky nejedla a cekala az sem se vratila uplne silela prisala se a vytuhla ale nekricela hlady

monsac
Odpověď byla odstraněná
Zobraz