Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Analyzátor pláče miminka. Opravdu to funguje?

laetti
2. pro 2008

Narazila jsem na netu na tento výrobek ze stránek www.whycry.cz
Co myslíte, opravdu to funguje? Pokud máte zkušenosti - podělte se 🙂

soanpe
4. kvě 2009

a co když někdo nemá myčku 😲 😀 😀 😀
co když dítě pláče v noci, venku slejvák- to nemusím poštět ani tu vodu, protože kapky budou rytmicky bičovat do kočáru,mně do ksichtu a budu doufat, že zabere moje rytmické nadávky 😀 😀 😀 😀

kaleilah
4. kvě 2009

dyž se nudí tak opět radí zapnout myčku nebo nechat téct vodu... ty vado, oni mají snad smlouvu s výrobcem myček a s vodárnou za reklamu či co😀 takže jestli nemáte myčku a mimís bude ospalej, utíkejte do elektra, vemte ho na projíždku v autosedačcce s sebou, ale v ŽÁDNÝM případě ho nedávej spinkat, 😀 to ho radši namasíruj, bude chrochtat ospale blahem 😀 😀 😀 a kdyby přece jen usnulo, nezapomeňte ho probudit šíleným překrucováním do nějaký divný pozice 😀 😀 😀

mamutka
4. kvě 2009

a ze to tak vynasiel chlap, aka som prekvapena. Ja, ked uz dajaky plac sa vyskytne, ponuknem dudu, zabera na 99%, jedol by stale. Ten chlap musi mat deti podla grafu, chudata.

soanpe
4. kvě 2009

mamut
😀 😀 😀 😀

u nás když je řev,tak je hlad
když je hovínko v pleně,tak má malá zvednutý nohy adrží se za nohavice 😀 aby se jí to nerozpatlalo 😉

takže analyzátor pláče=nesmysl

mamutka
5. kvě 2009

u nas hovienko je sprevadzane slastnym pospevovanim si, blazeny vyraz k tomu 😀
do levelu - aby sa nerozpatlalo - sme sa este nedostali, patla sa velmi rad 😝
keby mi mimik zacal plakat a chlap by za nami zacal behat s takymto kramom tak vyrobim velmi rychlo dovod jemu na ten plac, som zvedava co by tam zasvietilo
ja neviem, maly plakal prve 3 mes asi hodinu dokopy, to boli prdy, neskor trochu za zuby, inak sa skor nasiera, ked ma nemoze vymlatit ked mu nanucujem oblecenie a plienky. Ale urcite by si poplakal viac keby som s nim skusala vsetky tie navody od pristroja, aj umyvacku zohnala, nech vyrobim tie spravne vzruchy a az potom dudu a postielku ponukla.
No ale vynalezca to iste myslel dobre, zejo. Lepsie vymyslet toto a aspon daco zarobit, ako sedet na podpore, co uz....

motylek
5. kvě 2009

Analyzátor pláče???? Zhovadilost, jen na to, jak vytáhnout z lidí peníze.

hupcza
5. kvě 2009

soanpe: hele - to se pozná holčička - ten náš zbojník se v tom rochní s naprostým gustem - kvůli hovínkům za celých šest týdnů ani nekníknul - kdybych čekala na pláč, jako impuls k přebalení, byl by v pokaděných plínách od koupání do koupání 😀 a nebo když by proteklo na kaťata 😀

soanpe
5. kvě 2009

hupcza

ta moje malá je fakt opravdová ženská 😀

když vidí,že beru krém,tak jásá a ndskakuje radostí,že jí budu mazat obličej 😀
nebo: nevím,jestli je to náhoda,ale všimla jsem si,že když má umatlanou pusu,tak si nahmatá plínu a ošmrdlá si pusu 😲

hupcza
5. kvě 2009

soan: no tak ondra má trošku vyrážku a když se na něj sápu z olejem, háže dost znechucené obličeje 😀
za to u hokeje ani nedutá a u tv s manžou běžně zalomí
hele - prostě ti chlapečci a pak chlapi to tak asi mají vrozené a nemůžeme se na ně ani zlobit 😀

soanpe
5. kvě 2009

souhlasííím 😀

jinak sofi má taky vyrážku kolem pusinky asi nějakou alegii a vypozorovala jsem,že asi na UM a olivový olej z lékárny 😒

krista
9. čer 2009

jeudi • 1d, 35tt • Dnes v 15:27
mate s tim nekdo zkusenost??opravdu to funguje?me to prijde jako hloupost aby naky monitor zjistil z jakeho duvodu mimi place ..premyslim o tom ,ale nevim zda to neni jen zbytecnost a pohodlnost ..diky za rady

krista
27. únor 2010

korbicka • Dnes v 15:55
Slyšeli jste o tom??

Docela zajímavé.....máte některá zkušenost??

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 16:47

lamarika • 1d, 5tt • Dnes v 16:51
slyšela a měla jsem i osobní zkušenost a myslím si, že je to naprostá zbytečnost a špatně vyhozené peníze. Ona každá maminka velice rychle pozná, proč dítě plače (nebo alespoň většinou). A pokud plače třeba kvůli zoubkům, tak to nerozpozná a vyhodnotí to stresovou situaci. Pokud maminka nereaguje ihned na pláč, tak pak přístroj vyhodnocuje jako stres skoro všechny pláče.

giorgina • Dnes v 16:55
jestli bych nevedela co s prachama, tak proc by ne

varticek
19. črc 2010

Tak ja vám môžem poskytnúť moju osobnú skúsenosť, keďže som ten analyzátor vyhrala. Môj syn plače celkom často a aj keď už jedného mám, naozaj niekedy neviem, prečo plače. A nepomohol mi v tom veru ani ten analyzátor. 8 krát z 10 mi povie, že je malý hladný, pričom určite viem, že nie je. Takže podľa mňa to teda nejako valne nefunguje.

strouzek
19. črc 2010

nesmysl, i kdyby to fungovalo jakože si myslím že ne tak si myslím že celý staletí maminy pláč svých děcek poznávali instinktem tak proč teď používat takový elektonický nesmysl. u nás by stejně stačila jen jedna funkce, malá pláče jen z hladu 😀