Antikoliková postýlka Nika. Máte zkušenost?

dada2017
7. únor 2023

Dobrý den.
Má tu někdo prosím zkušenost s postýlkou Nika od Levinfelin? Zajímala by me spokojenost a jestli se investice do této postýlky vyplatí. Je to pěkná pálka, ale má snad všechny vlastnosti které sem si představovala…
Děkuji ☺️
https://levinfelin.cz/produkt/detska-antireflux...

michaela666
7. únor 2023

Když koupíš do klasické postýlky klín pod matraci, vyjde to levněji a udělá stejnou službu. 😉

emillyhk
7. únor 2023

@dada2017 Když k tomu připočítám cenu matrace (budeš kupovat jen tu větší nebo i malou?), tak je to opravdu pálka. K tomu riziko, že ti tam mimčo nebude chtít spát... Jak už psala @michaela666, klín v postýlce udělá stejnou službu. Samozřejmě pokud se ti postýlka líbí, tak nákup ti rozmlouvat nebudu, je krásná a polohování výšky roštu je taky praktické.

dominge
7. únor 2023

@dada2017 přijde mi jako zbytečnost. Mám u dětí klín pod matrací a řekla bych, že to vyjde úplně na stejno

dada2017
autor
7. únor 2023

Nejde mi jen o polohovani, ale na začátek kvůli místu jsme chtěli postýlku malou, která je na kolečkách, protože s ni budu přejíždět a s klasickou se nedostanu…dá se přirazit k posteli a je nastavitelná - velká výhoda Atd, psala jsem ze splňuje vse co jsem od postýlky chtěla. Samozřejmě je to dost peněz, ale měli sme v plánu maxi cosi iora. Ta taky není levná a pak by se musela zase řešit další postylka. Tady je to všechno v jednom 🤷🏼‍♀️☺️

dada2017
autor
7. únor 2023

@emillyhk na začátek se musí koupit mala matrace, potom je potřeba dokoupit tu velkou do 3 let. Ale jinak už je vse v ceně té postýlky. Jen ty matrace ne no 🤣

skarol
7. únor 2023

Podle mě se to nevyplatí. Neznám moc dětí, které by reálně spaly v postýlce a taky si nemyslím, že by takhle drahá postýlka sloužila lépe než obyčejná. Postýlka, jako postýlka. Raději bych zainvestovala do hojdavaku, šatku na nošení a nosítka.

j.a.n.i
7. únor 2023

@michaela666 Nebo 3 knizky pod nohy u hlavicky... A jinak me osobně to prijde zbytecny, stejnou sluzbu udela ikea postylka za cca litr a jedna planka na plot z obi... A pokud zakladatelko touziz po mini postylce, tak bych si pujcila tu nemocniční a furt v tom budes za tretinu ceny.

michaela666
7. únor 2023

@j.a.n.i Jj dělám to od malička, bylo mi líto dát i ty 300 za klín jaká jsem držgrešle. 😃

andreacantu
5. srp 2023

@dada2017 my jsme to vymysleli tak, ze na zacatek jsme si pronajali postylku Linet. Je to ta co mivaji v porodnicich, na koleckach, polohovatelna, omyvatelna (to se dost hodi). Dalo se s ni zajet vsude takze jsem se i v klidu osprchovala, najedla, navarila, mimi u me. https://www.mladatko.cz/PRONAJEM-Novorozenecka-...

A pak jsme postupne dozaridili pokojicek s normalni postylkou.