• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Baby obchody v Praze. Máte tip?

14. června 2009 
Ahojky maminky, tehulky, snazilky,
Mate nekdo tip na opravdu dobry obchod s vybavenim pro miminka v Praze, kde maji velky vyber vystaveneho zbozi - kocarky, postylky, lehatka... proste vse co je pro mimi potreba.

diky za tipy
:slight_smile:
27. říj 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.detskyraj.cz maju kamennu predajnu na husitskej ulici
27. říj 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diky za tip, zkouknu to :slight_smile: .
27. říj 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Milu, tak jsme to dneska objeli a projeli a doporučuju: Dětský ráj, Krteček, AAA kočárky, Slůně (nic moc - malý obchod a nic moc tam) a nakonec jsme se stavovali v Puntanele v Letňanech. Na netu je těch obchodů milion, ale vybrala jsem prostě pár, kam zajedem kouknout. Ve všech krámech co jsem jmenovala mají vesměs to samý a dá se to objednat v poho přes net.
Nic jsme ještě nekupovali, jen jsme napevno vybrali kočárek a všechny ty zavinovačky, osušky, povlečení,.... jsem si chtěla ošahat a prohlídnout ve skutečnosti a nakonec to všechno objednám přes internet. Vyjde to levněji.
27. říj 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, ja chci ty veci taky videt ve skutecnosti. Na internetu je obchodu milion, ale vim ze pulka jich asi stoji za prd. Budeme v Praze jen 2 dny, tak chci fakt jet do tech dobrejch.

Holky, byly jste nektera v Anna & VIktorie?
28. říj 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lu, ktery obchod spuntik je vetsi?
28. říj 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak v tom případě doporučuju ty AAA kočárky a Krtečka. Mají tam i postýlky, matrace, povlečení, zavinovačky, osušky, fusaky, deky, zavinovačky do auta a samo hromadu kočárků. Já si jen chtěla pár věcí ošahat (materiály, barvy, velikosti prohlídnout) a na to mi bohatě stačily ty krámy, co jsme projeli. A stihli jsme 4 obchody během 2 hodin. Takže rychlovka :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
matmisa • 26. únor 2009 v 11:11
Nevíte o nějaký skvělých prodejnách s kočárky a nebo s postýlkami v Praze. díky

jjaanca • 1d • 26. únor 2009 v 11:54
www.detskyraj.cz

sobilka • 43tt • 26. únor 2009 ve 13:41
my máme moc dobrou zkušenost i s www.krtecek.com - mají jak internetový tak kamenný obchod v Praze Holešovicích...jinak v dětským ráji jsme taky byli, přestěhovali se na Vysočanskou a mají tam vystavený opravdu obrovský výběr kočárků a v pohodě si můžete zkusit manipulaci, rozkládání, stabilitu atd. = super!

jita10 • 28. únor 2009 ve 00:57
Dětský design, super přístup, krásný věci- postýlky, pokojíčky i kočárky.

jmisa • 35tt • 28. únor 2009 v 09:07
www.spuntik.cz
www.eshopbaby.cz
www.babystar.cz (na Černém mostě jsou hned vedle ještě další dvě velkoprodejny).

michal_spuntik 28. únor ve 12:57 | Příspěvek byl smazán adminem. Nebyl v souladu s pravidlem Fórum není pro firmy.
29. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida.l • 25tt • Dnes v 08:30
Chtěla bych se zeptat, kde je v Praze dobrý kamenný obchod s kočárky. Už mám na netu vyhlédnuto pár favoritů a chtěla bych si je vyzkoušet i ve skutečnosti. Nejvíce se mi zatím líbí značky Jané, Casualplay a Cam Cortina.

evicka7 • 1d • Dnes v 09:09
ahoj, kde je klasický obchod nevím, ale doporučuji zajet se kouknout mimo jiné i do AAA mezi Ládví a Kobylisama, na použité kočárky, protože tam uvidíš, jak ten kočárek bude vypadat po pár měsících ježdění

sonik05 • 1d • Dnes v 09:14
Ahoj, měyslím, že velký výběr mají ve Špuntíkovi, pak na černém mostě v Babyparku a taky v Kunraticích v Dětském domě. Všechny obchody mají i e-shop a najdeš je na netu.

palenda • 1d • Dnes v 11:35
taky doporučuji AAA bazar- mají tam i nové kočárky a mají jich tam poměrně dost, různé značky - když jsem tam byla já, tak mi i ochotně poradili a vše ukázali
29. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam rada Detsky ruzek dole na Radlicke ulici na Praze 5. www.detskyruzek.cz
14. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek