Cestovní postýlka s nosností od 20 kg

nupta
16. čer 2018

Jakou máte a jak jste spokojeni.

zdenkaklok
17. čer 2018

Tak já jsem tedy hledala cestovní postýlku od 20 kg, ale žádnou jsem nenašla, všechny jen do 20 kg. Tak to by mě zajímalo jaké máte? To už se asi počítá že dítě spí na klasické posteli.

adelka951
17. čer 2018

@zdenkaklok Tak pokud má dítě 20 kg, tak už měří kolem 115 - 120 cm a to bývá kolem šestého roku. To už snad všechny děti spí v klasické posteli.

bacika
17. čer 2018

@adelka951 já myslím že to @zdenkaklok myslela stejně 🙂, že pro tak velké dítě už se cestovní postýlka nedělá a dítko spí na klasické posteli nebo na přistýlce, třeba na dovolené 🙂

maminkaha
17. čer 2018

Mám Zopa travel s nosností 25 kg, mám ji už 3 roky, tak nevím, jestli se ještě vyrábí. Můj syn má 3 roky a 18 kg, ještě do ní vejde, ušetříme příplatek za pristylku ( má 105 cm).

nupta
autor
23. čer 2018

@maminkaha Já jsem právě našla taky Zopu, tak o ní uvažujeme. Osvědčila se, je pevná? Budeme ji muset kupovat přes eshop, tak mě zajímají zkušenosti.

nupta
autor
23. čer 2018

@adelka951
@adelka951 Asi jsem to špatně napsala. 20 kg by nám stačila, ale 15 kg je málo, nejsou mu ještě ani dva roky, je dlouhý a při spánku se mele - z běžné postele bez bočnic by během noci vypadnul. Zajímali mě vaše zkušenosti a "trvanlivost" postýlky, protože v kamenných prodejnách mají jen ty do 15 kg. Byť už v postýlce neskáká, ale jen vstává, chci nějakou, co vydrží.

maminkaha
23. čer 2018

@nupta jsme s ní spokojeni, pevná se mne zda dost, složená je rychle. Doporučuji do ní dokoupit molitanovou matraci, aby dítě nespalo jenom na tom "roštu".

zdenkaklok
26. čer 2018

@bacika Ano přesně tak jsem to myslela 🙂

zdenkaklok
26. čer 2018

@adelka951 Tak jsem to myslela, že to už jsou větší děti a ty už spí ve velké posteli, takže cestovní postýlka pro ně už nebude, ani bych si to ani neuměla představit 🙂.

nupta
autor
1. črc 2018

@zdenkaklok
@adelka951
@bacika
@maminkaha
Tak jsem děvčata koupila postel od Zopy - do 20 kg, ale zatím čeká na vyzkoušení.

zdenkaklok
17. črc 2018

@nupta A bude to stačit, když jsi sháněla od 20kg? Bude to stačit? Jen mě to zajímá.

nupta
autor
18. črc 2018

@zdenkaklok Ano, chtěla jsem od 20 kg, tedy s nosností min. 20 kg. 25 kg jsem nikde neviděla, resp. když jsem ověřovala nosnost na webech výrobců, zjistila jsem, že žádná nemá 25, i když to některé eshopy uváděly.

zdenkaklok
31. črc 2018

@nupta No právě, protože to už je dost velké dítě, to bych dala už do velké postele. Pro jak staré dítko to vůbec máš? Tak co už je odzkoušená? 🙂

nupta
autor
4. srp 2018

@zdenkaklok Je fajnová, jsou nám dva.

zdenkaklok
19. srp 2018

@nupta Asi blbá otázka, ale ve dvou letech máte 20kg?

nupta
autor
20. srp 2018

@zdenkaklok Ne, před koupí jsme měli skákací usínací období, tak jsem chtěla, aby vydržela. A patnáct bylo málo. Jseš teda zvědavá 😃.

zdenkaklok
30. srp 2018

@nupta Jo já vím 😀, no já jsem si to jen představila a nějak mi to hlava nebrala 😀. Jo jsem horší jak Kelišová 😀.