• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vše je opravdu potřeba pro mimi? Co mohu vynechat?

13. srpna 2013 
mně to nevadí, když půjdeme z nemocnice jak strašák do zelí a bude to na nás viset :wink:, stejně budeme určitě ještě přikrytí dečkou a nejdeme na žádnou přehlídku, ale domu :grinning: . hlavně že máme čepičku, hodně pružnou.
22. únor 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hlavne bych nekupovala kvanta obleceni pro 0az6mesicu to je fakt marne pac to skoro nezaspini nevyuzije ahlavne nekupovat ty nejmensi velikosti to ma hne djak prijde domu (kolikrat ne)a pak za 14dni to muzes vyhodit.kojici polstar podle me neni vubec nutny,cumlik staci na zacatek ta obycejna kvetinka z drogerie za 15Kc (mimi ma moc malou pusu a treba ty Mam dudle nebo Nuk mu muzou vypadat a budit ho tim)ribylka,indulona,lih,bunicina,zinka,osuska nemusi byt zadna extra,nebesa ja osobne neberu drzi se v tom prach podle me.staci mantinely,hracky bych urcite nekupovala pac kamaradi donesou navic to neni az tak potreba v prvnim mesici
23. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo, tak nebesa taky nemáme, přijde mi to zbytečný. Kojící polštář už mám teď, protože na něm spím a nemůžu si ho vynachválit, jinak bych se asi nevyspala, ale jestli ho budu používat na kojení, to ještě nevím. :slight_smile:
23. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ygreen vyčerpávající.. :D hlavní body sepsány :slight_smile: tak nějak je tu vše co jsem chtěla vědět..a pěkně pohromadě :slight_smile: děkuji :slight_smile:
13. srp 2013 ve 13:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
11. říj 2013 v 16:13 • eleanthis
Tvůj příspěvek