Dezinfekce - antibakteriální gel, který mohu pověsit na kočárek

lencik95
15. bře 2019

Zdravím maminky, mám na vás dotaz. Sháním antibakterialní gel/dezinfekci kterou mohu zavěsit na kočárek. Žádná běžná drogérka dm rossmann teta jí nemají, máte jí někdo? Nebo nevíte kde koupit? Děkuji

berenika39
15. bře 2019

A můžu se zeptat, proč to to potřebuješ? Možná by se dalo pořešit i bez toho....gely jsou určené na ruce, dezinfekce dtto. Na kočárku nemají efekt....

alassel
15. bře 2019

DM ma 100%

lencik95
autor
15. bře 2019

Kolikrát jdu ven bez tašky na kočárek a jelikož mám okolo sebe dost kuřáků a vadí mi když mi sahají na malou. Proto bych byla radši kdyby si ,,umyly" ruce. Dm to prý už nemá ptala jsem se.

lnk84
15. bře 2019

@lencik95 Na to by byly možná lepsi vlhcene ubrousky - dezinfekce, asi stejně zapach cigaret neprehlusi..

irena1111
15. bře 2019

Asi jedině si vyrobit z nějaké prázdné lahvičky a doplňovat z většího balení, které mají skoro v každé lékárně nebo drogerii. Ale přijde mi to jako zbytečnost. Přílišná čistota a dezinfekce rozhodně miminku neprospívá

ariadna12
16. bře 2019

Ja koupila v dm drogerii, zeptej se prodavacek, maji ciry, modry a snad ruzovy, lze koupit i se silikonovym zavesnym obalem na kocarek. Mne vyhovuje ten ciry. Je to "hygienicky gel na ruce Balea". Vysoky asi 10 cm.

ariadna12
16. bře 2019

Aha ted koukam, ze pises, ze v dm uz nemaji, to je skoda, byla to fajn vec

luj89
16. bře 2019

a co to nejak pridelat gumickou?

ireniq
16. bře 2019

V tom dmku to maji cas od casu jako docasnou nabidku, treba se zase objevi...

luj89
16. bře 2019

@ireniq jo, mozna ze to mivaji u kasy jak je cestovni baleni produktu 🙂

rendulinka3
16. bře 2019

nebo zkus sehnat držák na ten gel. viděla jsem ho na aliexpresu, ale záleží jak moc na to chvatas

rendulinka3
16. bře 2019

koukni

ajronka
16. bře 2019

Nejezdíš do Primarku? Tam je mají stoprocentně.

lencik95
autor
18. bře 2019

Holky dekuji za rady. Objednala jsem na ali.

monys1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikorela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz