• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dezinfekce na ruce. Kde ji koupim?

24. ledna 2017 
můžete mi poradit kde koupit antibakteriální gel na ruce, takovej kapesní na cesty a do kabelky?
1. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já vím akorát o jednom, je od oriflamu a jsem s ním naprosto spokojená. pokud by ale někdo věděl o nějakém, co se dá koupit běžně v obchodě, uvítala bych to.
1. říj 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se poptala v lékárně... Minimálně antibakteriální mýdlo mi prodali bez problémů :slight_smile:
1. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ten od oriflame, koupila jsem ho za super cenu na MMB
1. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cuticura gel, mají ho stopro v Rossmannovi, tuším i ve Schleckerovi, ale snad i jinde. Jsou dokonce dva druhy :grinning: (obyč a citrusový).

Pak v Rossmannovi mají taky jeden pod svojí privátní značkou Essence.
1. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dezinfektce na ruce se dá koupit běžně v lékárně :wink:
1. říj 2008 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupila jsem si tekutou desinfekci s dávkováním jako normální tekuté mýdlo. v lékarně za asi 130 kč. jmenuje se to EVA, ale mám docela podrážděnou pokožku na rukou, takže mě ta desinfekce šíleně štípe.... a libe to nevoní. ale co můžu čekat od desinfekce... :unamused:
1. říj 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste v DM maji Artzseife, to bude podobne
1. říj 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tu od rossmanna, je bezva, že se vejde do kabelky. Stojí 79 Kč :wink: A docela i voní.
1. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si odlívam desinfekci v práci - je to klasická nemocniční desinfekce, takže smradlavá, ale když neni ve městě možnost umejt si ruce, tak ať radši trošku "smrdim" timhle, než se chytit tyče v tramvaji a pak sahnout na rohlík :wink:
2. říj 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bath&Body Works Úžasná věcička z Usa .....tak tohle je tady na koníkovi v inzerátech ostatní,kukněte!!! :wink:
2. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám z rossmana.
2. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupuji desinfekci na ruce na www.guaa.cz. Mají tam různé hydratační krémy na ruce. vykazují značné antiseptické účinky. Tyto látky působí bakteriostaticky, brání množení mikrobů na rukou a tím snižují rizika přenosu infekcí. Krém šetrně pěstí pokožku, udržuje ji vláčnou a přirozeně hydratovanou. Navíc neobsahuje syntetická barviva a ropné látky
24. led ve 14:39  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek