Elektrická odsávačka hlenů. Je výkon dostačující?

fridininka
27. črc 2009

holky poraďte mi prosím. Malý má plný noc zaschlých soplíků. Mám klasickou odsávačku, 2 hadičky a tahej!!! Je to na prd, vůbec to nejde ☹ . Slyšela jsem, že jsou dobré na vysavač. Nechce se mi kvůli tomu vždy vytahovat vysavač a hlavně mám lekavé dítě. Co je hlučnější, toho se bojí. Nechci ho stresovat. Napadlo mě pořídit elektrickou odsávačku. Nebude dělat tolik hluku a je to malé. Nemáte někdo zkušenost, zda je ten výkon dostačující. Je to dost drahé, tak to nechci kupovat jen tak, aniž bych o tom něco nevěděla. Díky 🙂

misulecl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janina_ch
19. dub 2017

Obnovuju téma: je nějaká elektrická, která zvládne i větší dítě? Dceři je 9 mesicu

janina_ch
19. dub 2017

Se mi to odeslalo... Dceři je prostě 9 měsíců 🙂 , tak aby to vytáhlo klidně i po roce 🙂

pet1985
19. dub 2017

@janina_ch Doporučuju klasickou odsavacku na vysavač a my si poridili mrnavej cestovni vysavac asi za 700,- a ten s sebou vozime vsude. Ostatni odsavacky jsou na prd...

janina_ch
19. dub 2017

@pet1985 Tak malý cestovní vysavač jsem kvůli tomu koupila taky, docela vysokou řadu od Bosch, a je to celkem k prdu a 2 tisíce jsou taky v ***. Vysaje to stěží pár drobků, natož rýmu. Navíc teda si nedovedu moc představit, jak kromě batohu látkových plen s sebou do práce tahám ještě ruční vysavač 😀

pet1985
19. dub 2017

@janina_ch Fakt? Tak to ten náš saje rekla bych o trochu vic nez nejnizsi výkon, ktery je doporučován nastavit u obyc vysavace. Az jsem mela strach, jestli malé nevysaju mozek 🙂 Ne, delam si legraci. Saje fakt pěkně a rymu odsaju fakt spolehlivě. Takze za me velka spokojenost. Jinak znacka je to Bravo a koukala jsem, ze stal teda 890,- Tak treba jste jen narazili na nejakej malo vykonnej.

silvapokorna
29. kvě 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@janina_ch Určitě odsávačku na vysavač, vyčistí dobře, rychle a pro dítě pak veliká úleva. Používala jsem i obyč ruční od NUK, u malého dítěte je to skvělé a hlavně nehlučné, pro vetší asi spíš už jen u lehčí rýmy.