Odsávačka hlenu. Máte zkušenost s elektrickou? Nasalex nebo Comfort plus?

lady742
22. zář 2020

Maminky zdravím,chtěla bych poradit zda máte někdo zkušenost s elektrickou odsávačkou na nosík,vždy jsem u starších dětí používala na vysavač,ta je prostě top,ale chci si pořídit kvůli cestovani i tu elektrickou,uvažuji buď nasalex nebo comfort plus,popř.poradte která má opravdu tah srovnatelny s vysavacem, děkuji

malenka3
22. zář 2020

Koupila jsem značkovou, teď si nevzpomenu na značku a děs a hrůza. Neodsaje to prostě nic. Jen tekutou rýmu na okraji nosu, do hloubky to fakt nejde. Trochu víc to odsaje, když zacpu jednu dírku, ale to je taková bolest v hlavě, že to odmítám dělat dítěti.

U druhého dítěte se mi nejvíc osvědčila ta na vysavač a používám ji na pusu. Normálně odsávám pusou. Je to sice trochu nápor na plíce, ale dá se to, a to nemám kdovíjak silný nádech. Ale pořád tím odsávám velmi slušně, vlastně to už jinak nedělám, vysavač nevytahuju. Tu elektrickou jsem uklidila, nemělo to smysl. A je mi blbé to prodávat, byly to vyhozené peníze.

jancabr
22. zář 2020

Dostali jsme od tchyně elektrickou značky Little Bees, vypadá přesně jako ta Nasalex. Možná je to ta samá jen přejmenovaná. Každopádně výkon nic moc. S tou na vysavač se to rozhodně nedá srovnat podle našich zkušeností

mamikry
22. zář 2020

Vychozené peníze. Máme doma a neodsála nikdy nic. Na cesty jsme brali Nosátko na vysavač a vysávali pusou.

lady742
autor
22. zář 2020

Maminky dekuji,takže jste mě přesvědčily,že teda radeji nic kupovat nebudu🙂