Eoné medvídek, jak to funguje? Jak dlouho to vydrží?

deniska_92
17. led 2016

Hodně narážim na tento název, tak bych měla pár otázek 🙂 prosím jak to funguje, jak dlouho to vydrží, vyjde to cenově lépe než vlhčené ubrousky, je to k sehnání jen na internetu nebo i v drogerce? Děkuji

sasanka033
17. led 2016

je to myci olej, redi se vodou do rozprasovace, mala lahvicka vydrzi dlouho, ale nemuzu porovnat, nic jinyho nepouzivam. v lekarne to podle me nemaji, koupila jsem to pres net a k tomu v lekarne velkou roli perlanu, kterej si k tomu strihame a tim olej nanasime a mejeme zadecek. vlhceny ubrousky jsou sajrajt.

daika
17. led 2016

Ahoj 🙂 nejsem tedy profi uzivatel, ale neco malo ti k tomu rict muzu. Lahvicku mame uz rok a porad tam dost je, ale ja s nim umyvam jen pokadenej zadour(nemam redici lahvicku, striknu rovnou na perlan a promnu ve vode) takze nam se financne rozhodne vyplatil, ackoli to nebyl a neni duvod koupe. Dceru s nim myji predevsim diky odporu k chemii narvanym vlhcakum, ktere naprosto skvele umyji spinu v domacnosti - proto takovou ziravinu na citlivou prcku nepouzivam 😉
Kdyz jsem se zamyslela nad financni strankou veci - jeden vlhcak vyjde priblizne na 0,5kc - pouzijes a vyhodis. Jeden ustrizek perlanu taky vyjde na 0,5kc ale vyperu ho (s plenkami) na 60 i 90°C a ty, ktere jsem nastrihala pred porodem pouzivame stale, dceri je 14mesicu, takze je to proste nekde uplne jinde... 😉
Toliko muj objev a nazor 🙂

veveruse14
17. led 2016

já jen doplním, že se dá koupit po netu a nebo v kamenných obchodech s látkovými plenkami a podobným zbožím-např Brána k dětem apod.

hz
17. led 2016

ahoj, mam zkusenosti s Medvidkem i chemickymi vlhcenymi ubrousky.
Lituji, ze jsem nezacala Mdvidka pouzivat od narozeni syna. Pouzivala jsem vlhcene ubrousky, byl neustale zapareny, zadecek mel bolavy a kdyz mu rostly zuby, byla to pohroma. skoro do krve mel zadecek neustale bolavy... pak jsem koupila Medvidka a vsechny problemy razem byly pryc. i agresivni stolice pri rustu zubu najednou nemela zadny vliv na zadecek syna.. pouzivame v redici lahvicce, nastrikam na zadecek a utru rucnickem ci perlanem... za me znacka ideal....
ubrousky jsme dostaly opet od babicek a poslala jsem je za 20kc dal, uz to na syna nedam... a vydrzi opravdu dlouho...

krmv
17. led 2016

Take jsem slysela o medvidkovi ale nevim od ktere znacky to je a kde ho koupim.slysela jsem take jen chvalu a lituji,ze jsem o tomwnevedela u prvniho ditka.cekame druhe a urcite mam v planu pouzivat.

krmv
17. led 2016

perlan je co prosim?

deniska_92
autor
17. led 2016

Tak vidim ze to ma fakt uspech👌a do jakeho rozprasovace to davate? Ten se da k nemu primo koupit?

krmv
17. led 2016

tak jsem ted koukala a maji k tomu i rozpasovac a nejake ubrousky 50ks za 39 a pisi ze se daji vyprat.

krejci1510
17. led 2016

@krmv http://www.zdravotnickepotreby-eshop.cz/product... dá se to normálně prát s plínama v pračce a používat pořád dokola

krmv
17. led 2016

@krejci1510 dekuji za odkaz.a role je jedna velikost nebo doporucujete nejakou.

hz
17. led 2016

pro ukazku Medvidek, redice lahvicka a ubrosuky-vse od Eone http://www.mamaja.cz/kosmetika/na-zadecek/

myslim, ze by nam melo Eone dat nejake spropitne za neplacenou reklamu 😉
neee, vazne doporucuji.... 🙂

deniska_92
autor
17. led 2016

Diiiiiiiky 🙂 a delfinek holky?

krejci1510
17. led 2016

@krmv buď jde takhle koupit velká role nebo koupit perličku (viz odkaz od @hz ), což je vlastně už nastrihany perlan. Ja měla tu perličku, ale jeden balík mi nestačil, přeci jen po roce a půl neustálého praní se ty ubrousky pomalu začínají trhat. Takže bych vzala ty balíky perličky aspoň dva. Ten balík perlanu nevím, jak je velký.

krejci1510
17. led 2016

@deniska_92 delfinka taky používáme a jeste jsme měli větříček na bříško.

hz
17. led 2016

ja pouzivam separacky jak do plen, tak se daji i coby ubrousky tyto http://www.branakdetem.cz/separacni-pleny-v-rol... . Ja ale pouzivam male rucnicky z Ikei v baleni po desiti. Nanesu edvicka ve spreji a otru rucnickem, pak dam normalne vyprat s plenama...
Ale ten perlan ci separadky doporucuji, daji se nekolikrat vyprat, nerozpadavaji se...

deniska_92
autor
18. led 2016

A jak dlouho vam ten meda tak vydrzi?🙂

hz
18. led 2016

ani poradne nevim, ale pulroku urcite.... ale ja mam uz batole...

deniska_92
autor
18. led 2016

@hz diky ja jen, že když už to budu objednávat, tak jestli jeden nebo už hned dva 🙂

krmv
18. led 2016

a max.velikost je 200ml?nevite

akankeo
18. led 2016

@deniska_92 za me je taky medvidek super. Mam k tomu bavlnene ctverecky, kteryma utiram, jinak medvidek vydrzi faaaakt dlouho, od plenek az pres spinave pusy a rucicky, takze je to v podstate jednorazova investive, jen lahvicek na redeni si klidne objednej vic,po case uz vypadaji jete... Perlan mi doma tedy lezi ve skrini, ale asi ho taky zacnu pouzivat...

akankeo
18. led 2016

@deniska_92 Delfinek je super, ze uz pak miminko nemusis po koupani mazat, pokud ho tedy dobre osusis. Ja s nim nahradila Linolu u prvni, co mela nabeh na atopak, nema atopak ani nic jineho, kransou zdravou kuzi. A az budes mit prcka vetsiho, muzes treba v dobe chripek vymenit za Imunu, to obcas davam svym skolkovym dceram. Celkove sem byla a vlastnep orad jsem s kosmetikou od eone spokojena, na plet pouzivam i na sebe, vzdy sem mela krupicku z kupovanych v drogerce a po jejich mam plet krasnou jemnou a bez problemu, dale vyuzivame napriklad jejich lalium, to je super ted do zimy na tvare a nosik miminka a nejen jeho, na podplenkovou peci pouzivam jen toho medvidka a vyjimecne, kdyz se mi zda, ze je treba mazat tak napriklad to lalium, vetricek na brisko maji take fajn atd atd. Jedine co je pro nas nedostatecne jsou sampony, ale to bude typem vlasu co dcery maji ala ovci vlna, pro normalni rovne detske vlasky jsou jiste super.

hz
18. led 2016

@krmv jo jo, 200ml. on to ma dobu spotreby, protoze to je prirodni produkt, tak to neni dva roky, ale treba 3/4roku-tipuji...

betulanana
9. únor 2016

koupila jsem dětský měsíčkový olej Saloos,. myslíte si, že by se dal používat stejně jako medvídek?

hz
10. únor 2016

@betulanana zkus a uvidis...a pak dej treba vedet....

janesafari
10. únor 2016

Super téma....taky už nakupuju...Naštěstí sem u nás objevila kamenný obchůdek,kde je vše 🙂

audrey44
10. únor 2016

Holky, super téma! Prosím vás, ještě mi řeknětě jaké je ředění medvídka? Kolik medvídka na kolik vody? Díky 🙂

hz
10. únor 2016

@audrey44 pouzivam redici lahvicu se sprejem cca 30ml a z toho je cca 5ml Medvide, zbytek je voda. Na lahvicce je navod...

hz
10. únor 2016

kopiruji:příprava mycí emulze: Do 30ml převařené vody přidejte 1 lžíci Medvídka. Ubrousek navlhčete připravenou emulzí a očistěte zadeček. Ubrousky Perlička lze prát v pračce a dají se tedy opakovaně použít. Emulzi si můžete připravit ráno a nechat ji celý den na přebalovacím stole k rychlému použití.

audrey44
10. únor 2016

@hz Paráda!!! Děkuji! Ještě jeden dotaz, jde medvídka používat i na ostatní části těla nebo jen na zadeček? Děkuju!

terinda
10. únor 2016

@audrey44 a když si koupíš tu rozprašovací lahvičku k tomu, tak je tam ryska - kam se leje olej a zbytek vody 😉