Hipp vs. Sebamed. Ke které kosmetice se více přikláníte?

arwen666
8. lis 2021

Ahoj holky ke které dětské kosmetice se priklanite vic? 🙂

pe_tu_ss_ka
8. lis 2021

@arwen666 ani jedné, jedeme v přírodní weleda

sebinka123
8. lis 2021

Hipp byl už v porodnici, ale detem nevyhovuje. Dost se po něm oba vždycky osypaly. Pouzivame sebamed a velká spokojenost.
Akorát na zimu na obličej jsem pouzivala msnufakturu. Sebamed máme spíš takový fluid a na zimu mi přišel slabý.

biciklissie
8. lis 2021

Sebamed. Dcera má náběh má atopický ekzém a tahle kosmetika ji pomáhá. Používá krém na tělo, to je spíš na sušší kůži. To tělové mléko tak nepromaže. A sprchový gel na mytí.

betysch
8. lis 2021

Ani k jedné.Ale dostali jsem od obou vzorky tak jsme mohli vyzkouset.Holky po obou byly dost vysušené.A ani mi moc nevoněly,nebo jak to říct.Kupuju Uriage Bebe a po tom mají krásnou pleť.Starší se dělal na noze exém -a po tomhle už ho nemá.

michaela666
8. lis 2021

Zkoušela jsem obě zmíněné a Weledu - všechny naprd. Dceři se dělaly na těle suchá místa. Měla jsem krémy od doktorky a vždycky pomohly nachvilku...Nakonec jsme skončili u Nivei, kterou jsem neměla v plánu vůbec zkoušet ( mám ráda přírodní věci). Takže i když si to nějak naplánuješ, prcek ti do toho "hodí vidle".

fyii
8. lis 2021

Obe nic moc me deti dodnes pouzivaji Bübchen a plna spokojenost

chlapecektehu
8. bře 2022

@arwen666 když bych si měla vybrat mezi těmi dvoumi tak za mě HiPP a když podle sebe tak weledu oboje jsou dobrý