Hnízdečko pro miminka, doporučíte výrobce?

pakra
28. črc 2016

Doporučíte někoho, od koho máte hnízdečko, se kterým jste spokojené?

merunek
28. črc 2016

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=1338955
Mame tyrkysove odsud a jsme maximalne spokojeni 🙂

astyna
31. črc 2016

sousedi koupili normální psi pelech a ušetřili 😀

pakra
autor
31. črc 2016

@astyna taky mě napadlo, že to vypadá dost podobně 😀 akorát bych zvěři dost blbě vysvětlovala, že ten fakt není jejich 😀

odula
31. črc 2016

@pakra ahoj, chtěla jsem hnízdo, a poněvadž jsou tady všechny nesmyslně drahý, tak jsem to vzdala. No a narazila jsem na polohovací klín za pár kaček, kterej se dá upevnit ke kojícímu polštáři, tak jsem si řekla že ho zkusím a že by mi mohl simulovat hnízdečko... nějaká zkušenost - je to uplná blbost? (jako - klín jsem každopádně chtěla, páčto po zkušenostech s dcerou, která furt smrkala, a který jsem podkládala bichlema postýlku, byla docela tristní ;), jen mě zajímala ta možnost řešení hnízda).

obla
31. črc 2016

Vždyť se to ušije za pár korun .. 👌🏼

odula
31. črc 2016

@obla nooo, jak kdo. ;-p když jsem se tuhle poprvé asi před měsícem snažila šít, tak to skončilo mym prositym prstem 😀

obla
31. črc 2016

@odula trocha cviku a jde to .. Tohle není zase taková dřina, fakt 🙂 ti, co za to chtějí takové peníze by se měli stydět. Stačí na to 2 kusy 1x1 metr látky, kus vatelínu, umělý vlákno, nit, lemovku a stuhu, nebo špagát. Výrobní hodnota okolo 300 kč.

pakra
autor
31. črc 2016

Našla jsem už kolem 600,-, víc jak 1000,- fakt nedám. Jako výrobní cena je super, ale já bych nad tím strávila takového času a kdo ví jak by to dopadlo 😀 A ještě ke všemu potřebuju střih a návod pro blbce, hledala jsem taky a nenašla.

astyna
1. srp 2016

@pakra

pelíšek pro psa 300, pro dítě 1500, kytice 500, svatební 1500 a můžeme pokračovat do nekonečna 😀 když jsem si šla vázat svatební kytici, řekla jsem, že chci to a to a to a hlavně, že to NENí svatební kytice, jinak tam je 100% marže. A tak je to i s dětma - vyjma dětských dřevěných hraček, tam tu cenu chápu, protože to přítel vyráběl, atesty až běda.

Kupte normální pelech, my máme z mall.cz normální zvířecí a kolik to udělalo parády 🙂

akomar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pakra
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domibaby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domibaby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezap147
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitkacech
Odpověď byla odstraněná
Zobraz