Hudební kolotoč nad postýlku nebo bílý šum? 🤔

nikoldarb
25. črc 2018

Co kupujete pro miminko do postýlky na upsání? Kolotoč nebo bílý šum? Já u prvního měla kolotoč ale už nevím zda se používal nebo byl k ničemu. 😓 Je to už dlouhá doba 7 let. Teď přemýšlím co koupit. Nebo nekupujete nic?

radecka1
25. črc 2018

Měla jsem kolotoč nad postýlku, ale rozhodně mám nefungoval na uspávání. Občas se na něj dívali, když nespali, ale zpětně musím říct, že to nebylo nic nutného. Bílý šum nám také nefungoval. Takže ze začátku bylo potřeba uhoupat na míči. Pak aspoň držet za ručičku a nebo být s nimi v posteli.

lida9
25. črc 2018

mela jsem kolotoc a k uspavani fakt nepomohl... takze bily sum z telefonu nebo flesky pustit a spinkal krasne🙂

lucyp13
25. črc 2018

To záleží , dceru uspal kolotoč a nesnasela bílý šum syn to ma ted naopak😂🤦🏽‍♀️Bílý šum supr ale kolotoč jen sleduje a rozhodne nespi, takze vyčkat a pak koupit

2hanah
25. črc 2018

@nikoldarb rozhodně bílý šum, malý má teď měsíc, takže dovedu čerstvě posoudit 😄

katka900
25. črc 2018

My nemáme nic. Jen mu zazpívám a je ticho:D možná jsem tak nutná....tezko říct.

balogis
25. črc 2018

@lida9 přesně ,u nás to fungovalo taky tak

mku
25. črc 2018

My pouzivame bily sum uz rok... a maly to ma jako ukolebavku... nejlepsi investice

katka900
25. črc 2018

@katka900 nudná

priefi
26. črc 2018

@nikoldarb sum bez efektu, kolotoc spis jako hracka ne uspavani 😉

xkalisto
26. črc 2018

My máme teda obojí, ale ten kolotoč mám pověšený spíš jako stimulaci aby měla na co koukat. Bílý šum nemusíš nic kupovat pustit jde normálně z YT.

lajochova84
26. črc 2018

Kolotoč jen lapač prachu. Má natahovací měsíček, ale používám ho až tak od půl roka. Jinak jsem postele ukolébavky na chůvě a nebo bílý šum z tabletu na uspavac.cz za bílý šum jako je nějaký medvídek, bych neutrácela.

lucyp13
26. črc 2018

@xkalisto me se prave příčí aby mělo mimino u hlavy mobil, to je děsný , navíc i ja ho občas potrebuju nebo kdyz nekdo vola/píše tak mu ti činka u hlavy a to se mi nelibi. Ja koupila myhummy z druhé ruky, sice ta cena Dešná ale zaebhobpak prodam ( doufám)

xkalisto
26. črc 2018

@lucyp13 já myslela si pustit z noťasu, tak aby to slyšela i třeba z metru. Myhummy máme doma dostali jsme od tchyně. Je pěkný roztomilý, mě se líbí i jako jenom plyšák, je teda bez senzoru protože jsme četli že to paní budilo miminko když to občas začalo samo.

Na mimi ještě teda nevím, ale manžel to s ním zalomí asi za 3 minuty.

bartakova_veronika
26. črc 2018

my jsme koupili kolotoč ale malé zaujal až teď před měsícem někdy v 8 měsíci :D a to jeno proto že na něj došáhne, začne tahat za plyšáky a má radost když to začne nachviličku hrát .. a když jí to příjdu natáhnout tak se na to klepe a směje když to pouštím ... takže za mě asi od narození zbytečnost ... teď za to tahá vždy když se po ránu probudí kde spí celou noc :D kamarádka má zase kolotoč s bílým šumem a nedá na něj dopustit tak nevím .. ale za mě hudební kolotoč byl zbytečný .. teď si sním spíš hraje než u něj usíná .. a melodie máme i na chůvičce ...

lu91
Odpověď byla odstraněná
Zobraz