Kolotoč nad postýlku - používali jste ho?

cleer00
15. črc 2018

Holky chtěla bych se zeptat zda je kolotoč nad postýlku zbytečný nebo jste jej využili?

gabrolo
15. črc 2018

@cleer00 Zatím ho plně využíváme 🙂 máme ale na baterky a hraje i 45 minut v kuse. Ten natahovací jsem nechtěla je to jen na chvilku a pořád se musí natahovat. Já myslím že nám vydrží dlouho 🙂

veronikaveronikaveronika
15. črc 2018

Měli jsme ho, ale popravdě spíš ozdoba. Jako koukala chvíli, když se nad ní něco točilo to joo. Ale promítání hvězd a hudba byla z kraje zbytečná u nás. Koupila jsem použity za pár korun, takže mi to
až tak nevadilo. 😉🙂

bambullkaa
15. črc 2018

@cleer00 U prvního syna jsem ho měla na ozdobu. Usínal se mnou v posteli pak jsem ho přenesla. A u druhého jsem ho dala na postýlku a používáme ho už 2 roky. Usíná sám od narození. Takže mu ho natočím, dám mu pusinku a jdu pryč. Máme od Fisher Price...

kladpol
15. črc 2018

@bambullkaa Je tak ten je moc krásný a jak dlouho vydrží hrát prosím?

mamitom
15. črc 2018

U nás popravdě zbytečná investice, nám zafungoval až hrací plyšák 😀

priefi
15. črc 2018

@cleer00 syn to ocenil kolem 5.mesice, kdy ho bavilo se na kolotoc koukat a ja si v klidu myla nadobi a natahovala kolotoc co 3 min 😅 takze priste asi na baterky 😊

hanih
15. črc 2018

U nás byl kolotoč zbytečnost. Starší dceru vůbec nezajímal, stejně jako třeba hrazdička. Jakmile se uměla sama otočit na bříško (ve třech měsících), bylo všechno nahoře nezajímavé, a ani předtím ji to moc nebralo. Mladší dcera to má podobně, jen se začala otáčet už ve dvou měsících. 🙂

bambullkaa
15. črc 2018

@kladpol podle toho jak moc ho natočíš 🙂 Podle mého názoru je to akorát, ani moc ani málo a účel nám plní. Neslouží to k uspání joo... Nevím jak to popsat. Zkrátka u nás se používá kolotoč před spaním. Chvilku potom si povídá s plyšovým prasátkem a pak usne a spí celou noc. :D

janaelia
16. črc 2018

u nás jsme plně využili, ale měli jsme na baterky, ten tahací je podle mě na nic 🙂

bambullkaa
16. črc 2018

A to já si myslím pravě naopak. Máme na setrvačník a super. Nelíbí se mi ani svíticí, přijde mi to uplně k ničemu, ale to je věc názoru. Kamarádka teď taky shodou okolností vybírá kolotoč a nakonec kupuje stejný jako mám já. U nás kolotoč slouží jen u spinkání, nikoliv na uklidnění atd...

bambullkaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
llllucka
16. črc 2018

Je to strašně individuální.Mám 3 děti.U prvních dvou jsem využívala hodně,u třetího vůbec.Naštěstí jsem jej měla půjčený od kamarádky.Pokud chceš poradit,kup někde z druhé ruky.Nic tomu není a pokud to prcka nebude bavit,není to taková škoda🙂

montyjack
21. črc 2018

@cleer00 Ahoj, mala ma 6m a stale jej mame - ma teda uplne obycejny, 4 plysove ovce a uprostred balonek, ted jej ma tak, za na ty ovce dosahne a rada se s nema muchla, pripadne ji na ovce vesime svitici naramky, kdyz se ji nechce v noci spinkat a rada si s tim toci.

crazyduck85
21. črc 2018

Dostali jsme ho, ale moc nepoužívali. V synovo 5ti měsících jsme museli sundat, protože ho začal likvidovat. Pro druhé dítko nechci.

lenkas1982
21. črc 2018

Měli jsme, přála jsem si ho, dostali jsme ho jako dárek, ale za mě zbytečnost. Občas jsme ho pouštěli, spíš na chvíli. Za mě jen krám navíc, který není potřeba.

jaja01k
21. črc 2018

Pro prvni ditko jsem mela, tak od 4 mesicu ho i zajimal, ale ze by u toho usinal, to ne. Druhy syn spal v kosiku, na ktery kolotoc nesel pridelat, takze ho nemel. Kdybych nahodou jeste nekdy mela miminko, kolotoc kupovat nebudu, za me zbytecnost.

scruffy
21. črc 2018

Tak někde jsem četla, že on se před spaním ani používat nemá, protože spíš to dítko rozruší a má před spaním moc vjemů. A pak když se v noci probudí, může se taky leknout, což můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, takže já ho mám sundaný a dávám ho na postýlku, když chci dítko zabavit, třeba když je ještě ráno v postýlce a chci se nasnídat atp.

bambullkaa
21. črc 2018

@scruffy zajímavé, nám se toto nikdy nestalo. Od dvou měsíců spí celou noc v kuse už 2 roky🤷🤔😂

mary.jane
21. črc 2018

U nas by to byla uplna zbytecnost - od narozeni mi obe deti spi na brisku, takze neco, co by se jim tocilo nad zady by je fakt netankovalo 😜 a souhlasim s vyse uvedenym, ze poustet to diteti pred spanim mu pripada nevhodne - stejne jako kdyz dospelaci usinaji treba u televize

alcar
21. črc 2018

U dcery jsem ho nemela a u dvojcat jo, moc se jim libil a pozorovali ho.

sunflowerr
25. črc 2018

My kolotoč máme, úplně obyčejný natahovací. V těhotenství jsem se zabavila tak, že jsem sundala plastové zvířátka a uhackovala jsem malé plysacky, které se teď na kolotoči vrtí 😂 synovi se líbí, fascinovane ho pozoruje a kopka si u toho 🙂

bayt
25. črc 2018

Kolotoč jsme využívali nějak od té doby, co byl malýmu cca jeden měsíc, do cca čtyř měsíců. Teď má půl roku a jako podívá se na něj rád, ale ani to nevydrží do konce a už se otáčí na břicho a chce lozit nebo dělat blbinky. Ale ty cca tři měsíce jsme ho využili intenzivně, tak jsem ráda, že ho máme.

kladpol
11. srp 2018

@bambullkaa Tak to je fajn, že si povídá ještě s plyšákem 🙂 to je roztomilé 🙂, díky