Jaké nosí vaše holčičky naušnice? Galerie

aquila
15. čer 2015

Zajímalo by mě, jaké nosí vaše holčičky naušnice, podle čeho jste vybíraly, případně tipy, kde jste koupily. Super by bylo vytvořit takovou galerii vyfocených oušek s náušničkou, protože aspoň já teď řeším dilema, že se mi třeba naušnice líbí podle fotky na internetu, ale mám strach jak budou vypadat v malém oušku. Takže - kdo máte prosím chvilku času, vyfoťte svojí holčičce ouško s naušnicí a napište prosím přibližný věk pro představu. Doufám, že to pomůže více maminkám při rozhodování 🙂

zuzika05
24. lis 2015

Já sem vybírala spíš, podle toho co mi padlo do oka v obchodě, nějak sem to extra neřešila.

wopickova21
26. únor 2016

Chtela bych obnovit diskuzi, poslete foto vasich holcicek pro inspiraci, prosim 🙂

lucka662006
26. únor 2016

Často dávají naušničky babičky jako dárek... Já teda ale naší Karolínce ouška propíchnout nenechala, je to její volba, zda je bude mít propíchnuté nebo ne. Má dlouhé blond vlásky, takže za kluka jí nikdo nemá a myslím, že píchat dítěti uši bez jeho souhlasu není dobré. (jako ostatně spousta dalších věcí). Ale toto přeci není těm miminkům k ničemu, tak proč to dělat? Aby se ostatní rozplývali jaké mají krásné naušnice? Nebo k čemu to je? - zajímal by mě názor ostatních maminek.

barumat
26. únor 2016

http://www.nastrelovani-nausnic-doma.cz/ - vpravo je fotoalbum, ukázky naší práce. Tam jsou hezky vidět všechny varianty nastřelovacích náušnic. Jinak paní nastřelovala (v dospělosti) náušnice mně, pak jsem ji doporučila kamarádce pro miminko a byla naprosto spokojená. Paní je moc milá, profesionální a chodí k miminkám i domů.

angie.shy
26. únor 2016

Asi tu to ucho nikdo nedá, tak já přidám aspoň fotku, je z doby, kdy jsme je malé dávali: https://www.modrykonik.cz/blog/angie.shy/album/...

barumat
26. únor 2016

@angie.shy Já bych dala, ale nemám čí, maximáně svoje 😀 Pokud si za půl roku vzpomenu, fotku sem určitě dám. Hodlám nechat holce nastřelit náušničky z lékařského plastu. kytičky v barvě světle růžová, zelená nebo modrá, podle toho, jaká bude mít kukadla 🙂

angie.shy
26. únor 2016

@barumat nastřelené jsme měli před těmito, pak jsme vyměnili. Tu je to trochu vidět, když se fotka zvětší: https://mkczimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/cTSIC... ... u nás byl na výběr jen červené kytičky nebo pecky tuším.

barumat
26. únor 2016

@angie.shy Jj, vidím. Mně se právě ty kytičky pro holčičku moc líbí, a ta paní, na kterou jsem dávala odkaz, má docela velký býběr všech možných typů náušnic i barev. Tak budu moct podle očí ladit do alelujá 🙂 Akorát pak mám trošku strach z toho vyndavání, když si vzpomenu, jak jsem vyndavala ty svoje z oceli, tak mě jímá hrůza - vůbec mi nešly otevřít 😖

mirus114
26. únor 2016

@lucka662006 První dcerce jsem nechala píchnout ouška jako miminku a měla s tím velké problémy,hodně a douho jí to hnisalo,tak jsme je nakonec vytáhli a ouška nechali zarůst.Ale už ve čtyřech letech chtěla sama naušničky píchnout,protože si dost často pletli s chlapečkem.Nakonec jsme jí je asi v šesti nechali nastřelit a super.
Druhé dcerce jsme též nechali píchnout jako miminku(hojení bez problémů) a jsem ráda,známá má holčičku bez naušniček a nechávali též píchtat,protože je malá chtěla(3.5roku).
No a té třetí naší cácorce je nechám nastřelit,je to asi šetrnější.
Takže já jsem pro naušničky 🙂