Jaké plínky používáte pro kojence do vody?

123annynka
13. čer 2012

Mamky, prosím, jaké plínky používáte pro kojence do bazénku na kurzech plavání? Kde kupujete a jeké jsou cenové relace? Děkuji za odpovědi!

diviska
13. čer 2012

Ze začátku jsem měla babylove z dm, ale asi po měsíci jsem koupila normální látkovou plavací plenu. Jo a ještě jeden tip, ty jednorázové plavací pleny jdou normálně usušit a použít znova 🙂

ffiinnkkaa
13. čer 2012

V DM Babylove 🙂 Myslím jen 10 kč za ks 😉

weri1
13. čer 2012

dm-cca 100,- za balík nebo huggiess-cca 180,- za balík a kusů podle velikosti -ty jsou lepší, ale jelikož je to na chvilku, stačí i ty dm....a nesuším 🙂

kacatko_1907
13. čer 2012

Taky používáme ty z DM (babylove - do 9kg, 12 ks, 100Kč), jsou levnější než Huggies a úplně stačí na tu půlhodinku, co jsme v bazénu 😉

ja.na81
13. čer 2012

od zacatku co chodime plavat kupuju v DM Babylove a super rekla bych (jine jsem ani nezkousela) 🙂

handm
13. čer 2012

A my od malinka používáme plavečky s pevnýma gumama, co neprosáknou😉 Abych nevyhazovala peníze ještě za plavací plenky😉🙂

terkao
13. čer 2012

z dmka babylove 😉 měli jsme i huggies, ale bylo to to samé a jsou daleko dražší, tak že jsme se vrátili zpět k babylove 🙂

mrsblack
13. čer 2012

Měla jsem jen jednou Huggies - koupila jsem jeden kus za 17,- v Tescu. Ale pak jsem koupila plavečky a chodíme jen v plavečkách, za kterých bobek nevypadne 😀 - ty mě stály 270,- a jsou rostoucí, takže nám vydrží až do cca 4 let. Takže je to nejlevnější a myslím že i nejlepší možnost na plavání (plínky ve vodě ztěžknou a mění dítěti těžiště).

garfie
13. čer 2012

Taky jsme měli babylove. Jo a u nás na kurzu byly do roku povinné jednorázovky.

antarres
13. čer 2012

pampers

zdezli
13. čer 2012

Huggies

cuma
15. čer 2012

na první kurz v 6.měsících Dm, pak koupeny plavečky na www.malyplavec.cz velikost 10-15kg a max. spokojenost, myslím,že jsou i pohodlnější pro malou, nejsou tak težké jako jednorázovky a máme je ještě teď (17.měsíců)

tymothy
15. čer 2012

Látkové - nejprve Popolini a pak Imse Vimse 😉

schnek
15. čer 2012

látkové - pro kluky Bambino Mio, pro Aničku potom z Tesca s všitýma kalhotkama 🙂 Jednorázovky mi přijdou nepohodlné pro dítě a drahé. A nechápu, proč někdo koupí je a pak je suší? proč rovnou nekoupí látkové? přijde mi to jako pěknej humáč 😝

tkanicka
15. čer 2012

jednorázovky stejně čůrání propustí a jak jsme jednou zažili na plavču tak i bobky, které z jednoho chlapečka vylítaly ☹ Po prvním balíku jednorázovek Babylove jsem pořídila plavečky ImseVims. Byly asi 250 Kč, teď jsem koukala, že nová kolekce už je asi za 300 Kč), měly by být nepropustné a lemy kolem nožiček těsnit. Naštěstí v bazénu ještě nakakala, tak to ani nemáme vyzkoušené, čůrání při pohybu kolem nožíček stejně vyteče. Jsou ale pohodlné, mezi nožkama ji nepřekáží žádná nacucaná vkládací plenka a ani tvrdé jednorázovky

melca
15. čer 2012

Používáme Hugiesky do vody,nechodíme na kurzy,ale normál na bazén a ještě nikdy nehoda,malá teda ve vodě nekaká do plenky. Ani jsem se nepídila po jiných značkách,že by do vody byli,to že jsou i Pampers do vody jsem teď četla poprvé @antarres . Kde by se dali sehnat,nevíte někdo? Hugiesky kupuju v Tescu 🙂

romcovaklarka
16. čer 2012

Máme už druhé (větší velikost teďka) happy nappy neoprenové a spokojenost. Teď podruhé jsem je dokonce sehnala na bazárku asi za stovku. Přijdou mi i pohodlnější, nenasáknou se.

lobella
20. kvě 2019

Obnovuji diskuzi, prechazime na kurzu plavani z vanicky do bazenu a potrebujeme koupaci plenu (jednorazovku), bezne pleny mame babylove, tak premyslim, koupit i koupaci teto znacky, mate zlusenost, prip.doporucite jine? Dcerka ma na pul roce 6,5kg, takze plavky nam nebyly doporuceny, ze je drobna a budou ji velke....

journals
20. kvě 2019

@lobella nedavno sem nekdo daval odkaz na eshop kde jdou koupit vzorky a maji tam i ty do vody. Tak objednej vzorky a uvidis s cim budes spokojena. Planuju udelat to same 😊

jankol
20. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

nam primo v kurzu doporucili DM tak jsme meli tyto ale uz nevim kolik vychazely je to uz nejakou chvili co nechodime

puhelin
20. kvě 2019

Dcerka mela neprve Bambino Mio, ale prestoze je drobnejsi (na prvnim kurzu mela 7,5 kg, lezly ji ven pulky zadecku a to neni uplne zadouci (aby neco nevyklouzlo, pri plavani se krasne uvolnuji streva). Pak jsem zkusila T Tomi, jsou na suchy zip a uz je nosi pres rok a porad jsou pevne.