Jaké plínky používáte pro kojence do vody?

Mamky, prosím, jaké plínky používáte pro kojence do bazénku na kurzech plavání? Kde kupujete a jeké jsou cenové relace? Děkuji za odpovědi!
diviska
13. čer 2012
Ze začátku jsem měla babylove z dm, ale asi po měsíci jsem koupila normální látkovou plavací plenu. Jo a ještě jeden tip, ty jednorázové plavací pleny jdou normálně usušit a použít znova 🙂
ffiinnkkaa
13. čer 2012
V DM Babylove 🙂 Myslím jen 10 kč za ks 😉
weri1
13. čer 2012
dm-cca 100,- za balík nebo huggiess-cca 180,- za balík a kusů podle velikosti -ty jsou lepší, ale jelikož je to na chvilku, stačí i ty dm....a nesuším 🙂
kacatko_1907
13. čer 2012
Taky používáme ty z DM (babylove - do 9kg, 12 ks, 100Kč), jsou levnější než Huggies a úplně stačí na tu půlhodinku, co jsme v bazénu 😉
ja.na81
13. čer 2012
od zacatku co chodime plavat kupuju v DM Babylove a super rekla bych (jine jsem ani nezkousela) 🙂
handm
13. čer 2012
A my od malinka používáme plavečky s pevnýma gumama, co neprosáknou😉 Abych nevyhazovala peníze ještě za plavací plenky😉🙂
terkao
13. čer 2012
z dmka babylove 😉 měli jsme i huggies, ale bylo to to samé a jsou daleko dražší, tak že jsme se vrátili zpět k babylove 🙂
mrsblack
13. čer 2012
Měla jsem jen jednou Huggies - koupila jsem jeden kus za 17,- v Tescu. Ale pak jsem koupila plavečky a chodíme jen v plavečkách, za kterých bobek nevypadne 😃 - ty mě stály 270,- a jsou rostoucí, takže nám vydrží až do cca 4 let. Takže je to nejlevnější a myslím že i nejlepší možnost na plavání (plínky ve vodě ztěžknou a mění dítěti těžiště).
garfie
13. čer 2012
Taky jsme měli babylove. Jo a u nás na kurzu byly do roku povinné jednorázovky.
antarres
13. čer 2012
pampers
zdezli
13. čer 2012
Huggies
cuma
15. čer 2012
na první kurz v 6.měsících Dm, pak koupeny plavečky na www.malyplavec.cz velikost 10-15kg a max. spokojenost, myslím,že jsou i pohodlnější pro malou, nejsou tak težké jako jednorázovky a máme je ještě teď (17.měsíců)
tymothy
15. čer 2012
Látkové - nejprve Popolini a pak Imse Vimse 😉
schnek
15. čer 2012
látkové - pro kluky Bambino Mio, pro Aničku potom z Tesca s všitýma kalhotkama 🙂 Jednorázovky mi přijdou nepohodlné pro dítě a drahé. A nechápu, proč někdo koupí je a pak je suší? proč rovnou nekoupí látkové? přijde mi to jako pěknej humáč :-p
tkanicka
15. čer 2012
jednorázovky stejně čůrání propustí a jak jsme jednou zažili na plavču tak i bobky, které z jednoho chlapečka vylítaly 😞 Po prvním balíku jednorázovek Babylove jsem pořídila plavečky ImseVims. Byly asi 250 Kč, teď jsem koukala, že nová kolekce už je asi za 300 Kč), měly by být nepropustné a lemy kolem nožiček těsnit. Naštěstí v bazénu ještě nakakala, tak to ani nemáme vyzkoušené, čůrání při pohybu kolem nožíček stejně vyteče. Jsou ale pohodlné, mezi nožkama ji nepřekáží žádná nacucaná vkládací plenka a ani tvrdé jednorázovky
melca
15. čer 2012
Používáme Hugiesky do vody,nechodíme na kurzy,ale normál na bazén a ještě nikdy nehoda,malá teda ve vodě nekaká do plenky. Ani jsem se nepídila po jiných značkách,že by do vody byli,to že jsou i Pampers do vody jsem teď četla poprvé @antarres . Kde by se dali sehnat,nevíte někdo? Hugiesky kupuju v Tescu 🙂
romcovaklarka
16. čer 2012
Máme už druhé (větší velikost teďka) happy nappy neoprenové a spokojenost. Teď podruhé jsem je dokonce sehnala na bazárku asi za stovku. Přijdou mi i pohodlnější, nenasáknou se.

Začni psát odpověď...

Odešli