jankol
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.
jankol
7. říj 2019

až jim to přijde tak to vyplatí zpětně na to máš nárok a bohužel nemůžeš za neschopnost zaměstnavatele teoreticky by jim mělo stačit i to ukončení protože podle toho oni si můžou vyžádat veškeré podklady a zjistí od kdy do kdy jsi byla na nemocenské 😉

jankol
7. říj 2019

@blankamok omlouvám se nedošlo mi že odkaz asi není moc dobrý nápad :( takže posílám jen takto používám čistící pěnovou emulzi z řady ZZ sensitive a pak už nepotřebuji žádný krém před ani po odlíčení

jankol
29. zář 2019

@hanasedla jj taky jsem se dala do rekonstrukce pořád něco předěláváme takže budu také vybírat. mají fakt velký výběr a i poradí když si nevíš rady jak s výběrem tak s "instalací"

jankol
29. zář 2019

jj to jsou typické příznaky těhotenství ale jestli se delší dobu snažíte a nejde to můžete to mít vsugerované nechci vás odrazovat je možné že to vyšlo ale nejlépe to potvrdí těhotenský test ale jak píšete na ten je ještě brzy. držím palce ať to klapne 😉

jankol
29. zář 2019

@blankamok sice dotaz nebyl na mě ale snad nevadí že odpovím https://www.annemarieborlind.cz objedávám přímo z jejich stránek nemáš u toho další případnou marži ostatních prodejců 😉

jankol
9. zář 2019

Určitě bych nedávala. Zkuste si představit jak by bylo Vám kdyby dal někdo své usoplené dítě do školky a vy měla dceru zdravou asi by to pro vás taky nebylo moc příjemné

jankol
9. zář 2019

@esternejed no vidíš tak to je super tak už máš i vlastní zkušenost 😉

jankol
9. zář 2019

@esternejed koukám že už něco od nich doma máš 😉 tak vidíš a jsi spokojená takže vyzkoušej a nebo objednej jednu věc (čistící gel nebo korektor) a o druhé napiš Ježíškovi :D

jankol
30. srp 2019

@widowblack nemám s tím žádný problém teď už sice odplenkovávám takže máme jen na noc ale neměli jsme s tím žádný problém ale já to dávám pak do susičky aby byli pleny měkčí .. jednou za čas na sluníčko aby vytáhlo případné fleky

jankol
30. srp 2019

@esternejed jasně není to zrovna nejlevnější ale určitě nebudeš litovat 😉 když tak koukni jestli nemají vzoreček toho korektoru když už budeš objednávat ten čistící gel a nebo naopak objednej korektor ten ti to zakryje ale má i antibakteriální a čistící účinek takže 2V1 😉

jankol
30. srp 2019

@esternejed ok kdyby jsi chtěla ještě s něčím poradit a nebo chtěla názor na konkrétní výrobek písni sice nemám vyzkoušené úplně všechno :D ale je toho dost 😉

jankol
30. srp 2019

@larascont to jsem ráda že jsem inspirovala já mám letos úplně tmu nevím vůbec co na Vánoce kupovat takže to vidím zase něco na poslední chvíli :D nikdo nic nechce ale když pod stromkem nic nenajde je každý zklamaný :(

jankol
28. srp 2019

Já používám Jelena i na dětské věci a látkové pleny a voní mi nevím jak jelinek ale asi ta vůně bude hodně podobná.

jankol
28. srp 2019

@esternejed určitě bych nejdříve vyzkoušela něco na hloubkové vyčištění třeba toto https://www.annemarieborlind.cz/prirodni-kosmetika/detail/477/purifying-care-system-cleansing-mastna-plet-purifying-care-system-cleansing-cistiaci-gel-150ml případně nějaký korektor. určitě ti to nepomůže hned ale pokud budeš pravidelně používat tak výsledky uvidíš

jankol
28. srp 2019

@esternejed je to přírodní kosmetika od slovenské firmy s dlouholetou tradicí. Já už od nich používám kosmetiku delší dobu a také jsem loni k Vánocům mamce koupila krém od Annemerie Borlind a to z řady System absolute a mamka je spokojená.

jankol
23. srp 2019

@petramana když to půjdeš navýšit tak ti to může přijít už příští měsíc volíš si sama od kterého měsíce chceš zvýšit a můžeš měnit co 3 měsíce jak píšou výše

jankol
23. srp 2019

@larascont tuto řadu jsem ještě nezkoušela ale už na ni taky nějakou dobu koukám, mají tam cestovní balení alias vzorečky :D pro suchou pleť takže paráda 😉 asi napíšu Ježíškovi 😉

jankol
6. srp 2019

@larascont já zkouším nové věci jen na doporučení moc nevěřím reklamám. A i tak stejně hledám vzorečky ať to pak neletí zbytečně do koše kdyby mi to nevyhovovalo

jankol
31. črc 2019

@barlem u nás je to na denním pořádku vstáváme nejpozději v 6:30 občas je to boj když je večer nějaký dobrý film :D

jankol
31. črc 2019

@larascont ja také objednávám cca co 2-3 měsíce už jsem si na to tak zvykla málokdy koupím něco v drogerii - teda mimo šamponu a tak ale krémy, odličovač atd

jankol
23. črc 2019

@lucka19861986 kamaradka ma maleho skoro dva a pul roku a curani zvladaji ale kakani je problem kaka vsude :( taky si s nim nevi rady takze pokud mate nejake tipy sem s nimi

jankol
23. črc 2019

@galaxy23 já dostala první menstruaci až po 18 měsících a nebylo to zase tak strašné jen mě více bolelo břicho

jankol
23. črc 2019

@larascont jo tak ten prubni není vůbec špatný a je lehoučký ani make up nemusíš mít 😉

jankol
9. črc 2019

@ululu pokud má dudlík jen v noci na spaní asi bych to nijak nehrotila on se to odnaučí sám asi ho to uklidňuje pokud se i tak budí byla bych ráda aspoň za to co naspí 😉

jankol
9. črc 2019

@larascont ještě používám BB krém tak jak se moc nemaluji tak bez něj nevylezu ven :D