První příznaky těhotenství. Měly jste takové?

jarmila231
29. zář 2019

Ahoj, s přítelem se pul roku snažíme o miminko, cca 8 dní po ovulaci mě začalo bolet podbřiško jako pri menstruaci, občas me pichne ve vaječníků, přijdu si divně, a ráno mi bývá špatně od žaludku..
Na těhotenský test je brzy nechci být opět zklamaná, tak se zeptám zda někdo měl takové příznaky nebo poznal na sobě že je v tom ještě dřív než pred testem

lilian2111
29. zář 2019

No asi takhle - každý měsíc jsem měla několik příznaků, těhotná jsem nebyla. Pak když mi nebylo nic, vyšlo to. Držím palce

hodnelasky
29. zář 2019

to jsou typické příznaky těhotenství, já to vlastně zjistila tak, že mi začalo být špatně..test jsem si udělala až o týden později a to už jsem si byla téměř jistá, vyšel až druhý test.

saji
29. zář 2019

Mela jsem nekolik priznaky a nic, v mesic, jak se to povedlo, tak 7dpo pichani pod stydkou kosti, jemne se mi tocila hlava a pripadala jsem si, jako kdyz na me neco leze, s tehotenstvim jsem nepocitala a 10dpo uz jsem mela ducha na testu. Ted jsem 4dpo a pripadam si, jako kdybych tohle prozivala poprve😂😂😂 ale snazim se tak nehlidat.

eithelwing
29. zář 2019

No, může a nemůže. První těhotenství jsem měla příznaky klasicky menstruační, bolesti v podbříšku, bolesti prsou, náladovost, unavenost. A ms nikde. Ovšem... Bylo to vlastně trochu jiné, jen jsem to tehdy ještě nerozpoznala.
A teď je týden, kdy to bylo zase jiné... Po pětidenním zpožděním jsem si ten test už koupila a dvě čárky jak vyšité. K tomu se to nechutenství stupňuje.
Ale doktorem to ještě potvrzené nemám, tak uvidíme. 🙂

Ale týden po ovulaci bych asi fakt na sobě ještě nic nepozorovala. Takže... Těžko říci. I když já jsem teď byla i nastydlá, takže... Pak to svoje tělo vnímám hůř.

barulina
29. zář 2019

Me picha v podbrissku. Jindy me neppicha. Taaky mam nidaci. Letos jsem tehotna po 2. A u obounto same. Plus ted u milacka mi haproval tlak, tocila se mi hlava.

jituli84
29. zář 2019

@jarmila231 Mě začalo bejt špatně + prsa a citlivost od 9 tt

jaja01k
29. zář 2019

Vždycky když jsem měla typické těhotenské příznaky, těhotná jsem nebyla. A když jsem otěhotněla, žádné připznaky jsem neměla.

kuttu
29. zář 2019

@jaja01k Taky jsem to mela tak👍

jankol
29. zář 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

jj to jsou typické příznaky těhotenství ale jestli se delší dobu snažíte a nejde to můžete to mít vsugerované nechci vás odrazovat je možné že to vyšlo ale nejlépe to potvrdí těhotenský test ale jak píšete na ten je ještě brzy. držím palce ať to klapne 😉

barcachejn
30. zář 2019

Ja jsem to poznala uz 1-2 tydny po oplodneni 🙂 palila me zaha a to s emi nestavalo,mela jsem taky pichani ve vajecniku a mela jsem pocit plneho bricha aniz bych jedla tak jsem to zkusila a byl tam duch 🙂 o dva dny pozdeji clearblue ktery ukazal 1-2 tydny 🙂 no a ted jsem uz ve 12tt a koncim prvni trimestr :D takze ja to poznala 🙂 pokud citis nejakou zmenu vzdy to na sobe poznas 🙂

krupka3
30. zář 2019

Ja jsem prvni priznaky zacala citit 8 dni po ovulaci, ale jeste jsem ke svemu telu nebyla tak vedoma jako jsem dnes (dcera uz ma skoro 2 roky). Urcite to mohou byt priznaky tehotenstvi, cca 5 dni po oplodneni muze pobolivat bricho z uhnizdovani vajicka, od toho okamziku se zacina tvorit hcg a zena muze zacit pocitovat tehotenske priznaky.

hanulkaha
30. zář 2019

Muj jediny priznak tehotensrvi v obou těhu byl pozitivni tehotensky test 😀 naprosto nic jsem na sobe nepoznala, necitila... Ale verim tomu, ze nekdo, kdo se o mimi snazi mesice az roky, tak na sobe hleda s nadějí uspechu kazdy mozny priznak 😊
Preji mnoho stesti 🍀🍀🍀

hanka858
30. zář 2019

Ahoj holky,
Poslední ms jsem měla 14.-17.9. Cyklus mám zhruba 25dni.
26.9. Jsem si ráno na WC všimla, že mám hnědorůžový výtok, ale jen na papíře při utirani.. Během dopoledne to bylo pryč.. Den na to mě začal bolet podbrisek.. Už jsou to skoro 4dny co ho cítím.. Pocit jako kdyby měla přijít ms.. Ale podle všeho mám mít ms až za 9 dní..
Myslíte že by se mohlo jednat o těhotenství?
Děkuji vám 🙂

krupka3
30. zář 2019

@hanka858 podle toho co pises bu toho 26.9. spis vychazela ovulace - pri te je spineni nebo takovy ruzovy vytok taky mozne... Nebo vis presne, kdy jsi ovulovala? Pokud dobre pocitam, jsi teprve 16dc, je hodne malo pravdepodobne, ze i pri drivejsi ovulaci uz bys citila nejake tehotenske priznaky.m

krupka3
30. zář 2019

*bez m 🙂

hanka858
30. zář 2019

@krupka3 myslím, že ovulaci jsem měla 21. 9. Měla jsem hodně hlenovej vytok.. Ale jistá si určitě nejsem.. Myslela jsem jestli by to nemohlo být uhnizdovani miminka..

krupka3
30. zář 2019

@hanka858 pokud by ovulace byla 21., pak by 26. mohlo byt uhnizdovani urcite. A pak bys teda mohla byt tehotna. Zitra si uz muzes udelat test, budes 10dpo, to uz by tam duch mel pripadne byt. Jinak vytok u ovulace byva ciry a hooodne takovy lepkavy a tahly. Drzim pesti 😉

hanka858
30. zář 2019

@krupka3 děkuji za naději 💝
Dnes test koupím a bude na ráno připravena 🙂

lucinkaab
1. říj 2019

@hanka858 ahojky jak dopadl test?

hanka858
1. říj 2019

@lucinkaab nic :(

lucinkaab
1. říj 2019

@hanka858 vysel negativni??

hanka858
1. říj 2019

Počkám do ms jestli přijde nebo ne :(

lucinkaab
1. říj 2019

@hanka858 kdy mas ms dostat???

hanka858
1. říj 2019

@lucinkaab ano, ani duch :(

hanka858
1. říj 2019

@lucinkaab až 9.10... testuji brzo.. Ale myslela jsem, že když jsem mela ovu dřív, tak že by už mohlo 🙂

lucinkaab
1. říj 2019

@hanka858 tak zkus zitra ja mam dostat ms 6.10. dnes mali duch v nedeli byl taky

hanka858
1. říj 2019

@lucinkaab
tak to moc držím palce 🙂
Zkusím asi až v pátek.. Jestli to vydržím 🙂

lucinkaab
1. říj 2019

@hanka858 tak dej vedet 😉

hanka858
1. říj 2019

@lucinkaab určitě dám 🙂

jarmila231
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru