Jaké svrchní kalhotky koupit novorozenci?

ivuska8585
22. bře 2015

Zdravím maminky,ráda bych se zeptala,jaké svrchní kalhotky koupit novorozenci a jakou velikost,nemám s tím zkušenosti. Tak prosím poradte. Děkuji. 🙂 🙂

svoba
22. bře 2015

Mám imse vimse a petit lulu - oboje newborn velikost a sedí skvěle, neprotékají.

1miska
22. bře 2015

zkus mrknout do diskuze o latkovani která tu je, tak vždy skvele poradi, nam se nejvíce osvedcili baby lucy a nejmene haipa-daipa - které ale vyhovuji hodne lidem, takze co dite a co maminka to original....napr. nemam rada patentky, ale suchace 🙂 a lucka byla dlouho stihla tak ji haipa-daipa protekala u nozicek... ale jiny tvar tela a sedala by 🙂 nejlepší koupit ruzne znacky a uvidíš které sednou. Co se tyka velikosti zacinali jsme na S, ale pak dokoupili ještě XS

elana
22. bře 2015

Zakládat otázku je k ničemu-každý se může vyjádřit jen jednou a zkušenost má každý jinou 🙂 Koukni kdyžtak do diskuze o látkových plenkách, vláken je tu víc, jedno docela dost i žije (nějak Látkové plenky III nebo tak, bude prostě v dané sekci v posledních).

jinak za mě: na donošeného novorozence nejsou celkem novorozenecké kalhotky ani nutné, mě úplně plnohodnotně a bez nějakého velkého zadečku posloužily jednovelikostní Bamboolik, ty mi přijdou fakt nejméně objemné už od začátku, jsou štíhlé mezi nožičkama a přitom mají dvojitá křidélka, takže jsou dost spolehlivé (a to byla dcerka spíš drobná, z porodnice šla a měla sotva 3kg). Jinak novorozenecké jako takové jsou i Bamboolik (Minimimi), Petit Lulu a šijí je dnes i malovýrobci (Katyv, Majab), vlastně je vede téměř každá značka (Anavy zatím nemá, ale jejich jednovelikostní jsou taky hodně dobře upravitelné).

adypro
22. bře 2015

U nás Imse vimse a Bambino mio, ze začátku jsem používala vícevrstvé plenky složené na třetiny. Ale měla jsem i Haipa Daipu, ale vyhovaly mi víc ty na suché zipy, nejlepší je vyzkoušet si víc druhů, nakoupit třeba na bazárku či burze a pak dle spokojenosti pořizovat další. Ze začátku jsme měli Newborn, pak S.
Kdo šije, dají se i ušít, já jsem sehnala dobrý střih, tak už používáme jen ty doma ušité.

elialen
22. bře 2015

Imse Vimse i Bambino mio jsou velmi příjemné. Měla jsem i Thirsties (taky super) a Popolini (tvrdší, ale funkční) . Měla jsem jich patery nebo šestery svrchních. To proto, že se často na ně dostala vaječina, a tak jsem je ihned hodila do kýble na vyprání. Pak jsem přišla na to, že méně nehod je, když pod svrchní dám čtverec na novosklad s vkládačkou. Přestala jsem používat novorozenecké Bambino mio, ostatní jsem využila a ještě jsem přikoupila jednovelikostní Majab (taky suprové). Suchý zip taky doporučuji. Měla jsem i jedny svrchňáčky na patentky a při nešikovné manipulaci jsem miminko štípla nehtem ☹

vercik83
23. bře 2015

Za mně taky imse vimse, mela jsem ty na 4-8kg a bezvadne. Dobra je diskuze latkove pleny na novorozence, ale ja dle jejich doporuceni davala prave čč pleny a imsevimse, jeste doporucuji thirsties, mam, ale nejak jsem je vubec nepouzivala

vesele_pleny
26. bře 2015

Měla jsem Imse Vimse NB, Thirsties a Popolini Duowrap (ty budu prodávat...) a u všech spokojenost...