Jaké zvolit rozměry přebalovací komody?

lady_giraffe
26. led 2016

Ahoj, rozhodla jsem se koupit, nebo asi spíše nechat si vyrobit přebalovací komodu. Nejde jen o místo na přebalování, ale potřebujeme i skříňku, kam dáme věci pro mrňouse. Komody, které jsem viděla se mi nelíbí, nebo nejsou vhodné pro náš prostor rozměrem. Tak přemýšlím, jaké rozměry budou ideální. Hloubka je jasná - musí být max 70cm. Jakou ale zvolit výšku a šířku? S jakou jste spokojeni Vy? Jaká je pro Vás pohodlná výška na přebalování a kolik místa je pro Vás to akorát?

Děkuji za názory 😉

cilkat
26. led 2016

Ahoj. Mám jenom pult s úložným prostorem pod ním (otevřeným). Stojí volně v prostoru, takže 40 cm včetně molitanových mantinelů je v pohodě. Výška 85, klidně by mohl být i o nějakých 5-10 cm vyšší (mám 170 cm, manžel 195). S čím se ale obávám, že můžeš mít výhledově problém je právě ta hloubka... ze 70 cm ti do půl roku vyroste, pokud budeš dávat "nožičkama k sobě", což mi přijde nejlepší... Pokud bys z prostorových důvodů plánovala dávat bokem k sobě, doporučuju šířku minimálně 100 cm (a těch 70 cm bude na pult sice zbytečně moc, ale aspoň budeš mít místo na ubrousky a loket, až budeš potřebovat dítě zvednout.)