Jakou postel pro 4letého chlapečka?

deniskaajko
5. bře 2015

Mám dilema ,jestli vybrat patrovou postel s žebříkem a skluzavkou z masivu nebo jen nízkou z masivu.Strašně se mi u těch postelí líbí ten tunel.Chtěla bych ,ale už normální rozměr 80/90-200cm.Malej zatím ještě spí s náma v ložnici a postel chceme už do jeho pokojíčku 🙂

irennn
5. bře 2015

Mne se to taky velmi líbí, ale z praktických důvodů bych to nekoupila, pokud bych nemusela řešit místo. Když se mu bude chtít v noci curat, pojede na skluzavce nebo po žebříku? rozespaly pak zase nahoru? 🙂 Kdyby si takovou postýlku Davídek přál, tak mu ji taky koupím, ale asi až bude trošku starší.ale prodat se dá vždy, kdyz se neosvedci, ale pod cenou asi

deniskaajko
autor
5. bře 2015

Ta vyvýšená stojí v akci bez těch látkových dekorací a bez matrace 13 tisíc,ale má nosnost 130kg.A zase se mi nechce kupovat dvě postele,jednu teď a další třeba tady tu vyvýšenou potom.Místa je v pokojíčku dost.Ale s tím nočním putováním je to pravda,když by potřeboval třeba na záchod.

lin18
5. bře 2015

@deniskaajko taky se mi moc líbily tyto typy postelí, nakonec jsem z důvodu bezpečnosti volila klasickou postel se zábranou proti spadnutí. Látkové dekorace vypadají pěkně...otázkou je jak dlouho takové vydrží a kdo se s tím bude co týden prát, aby dítě nespalo v zaprášeném. No a nakonec to taky brání přístupu čerstvého vzduchu v noci, stejně tak jako vyvýšená postel...nahoře je kyslíku míň. Takovou postel bych koupila někam do herny pokud máte v domě dost místa.....

blanka.k
5. bře 2015

@deniskaajko Ta postel se skluzavkou má navíc ty nožičky (na obr.je v cca polovině vidět spoj), takže pokud by nevyhovovala, dá se z ní udělat nízká (přídpadně dokoupit ještě jednu postel a udělat patrovku). Taky jsem vybírala, obešla v Brně všehcny možné prodejny nábytku a Domestav je super.... jen mě přímo pán na prodejně odradil od koupi bílé (potřebovala jsem ji sladit se zbytkem bílého pokoje), jinak bych ji vzala, fakt super nosnost, hlavně když si 100kg manžel lehne za nemocným dítkem.... 😉 Domestav má v mém okolí hodně lidí a chválí si to (byli jsme s manželem právě tu se skluzavkou montovat u sousedky, byl to boj, ale vypadá fakt dobře).

deniskaajko
autor
5. bře 2015

Tak asi mám už jasno ,bude to ta masivní,ale nízká a kdyby náhodou tak dokoupíme do budoucna ty zvyšující prvky 😉 Děkuji moc za příspěvky maminky