Jakou vybrat chůvičku?

kubulakubikula
20. únor 2019

Ahoj maminky,

potrebovala bych poradit s chuvickou. Prosla jsem recenze nekolika typu a zatim nenarazila na tu spravnou. Potrebuji chuvicku, kde jsou obe stanice (rodicovska i detska) na akumulator, tj. nabijeci treba jako telefon. Nechci mit detskou stanici neustale pripojenou v siti. V noci klidne na dobiti, pres den bez kabelu.
Nepotrebuji zadne specialni funkce, jen oboustranny zvuk.
Dekuji za tipy!

summer2012
20. únor 2019

Kdybych pořizovala tak určitě tuhle https://chuvicky.heureka.cz/babymoov-premium-di...

summer2012
20. únor 2019

Má ji sousedka i ségra a nemůžou si ji vynachválit, perfektní dosah a do budoucna jde pořídit jeste jedna dětská jednotka pro druhé dítko, rodičovská přijímá signal z obou a ukáže, ze které se dite ozvalo...nám už doslouží tato https://chuvicky.heureka.cz/bravo-b-5033/,je jen jednosměrná, máme po starším a ten už si nás přivolává bezdrátovým domovním zvonkem 😉

nambr
20. únor 2019

@kubulakubikula taky mám babymoov premium a neměnila bych

ivca_ch
22. únor 2019
kubulakubikula
autor
22. únor 2019

Dekuji za rady. Ta Babynoov opravdu dosahne 1400m? 1,5km? Ty brdo. Ale obe jednotky na baterky, coz je super a cena nijak zavratna...

summer2012
22. únor 2019

@kubulakubikula ve volném prostoru fakt hodně a i přes několik zdí poměrně dost....sousedi od nás bydlí nějakých 200m, ložnici mají na opačné straně baráku, takže signál jde přes asi 4 zdi a signál super...s dosahem těch od aventu mám špatnou zkušenost, po bytě dobré, ale sousedka bydlí o patro výš přes chodbu a u nás už se nechytá...záleží kde chcete používat...my hodně cestujeme a třeba u tchýně v baráku potřebujeme aby signál prošel asi 5 zdmi, když večer sedíme, nebo když jsme na dovolené a děti spí nahoře v pokoji a my sedíme dole v restauraci...

kubulakubikula
autor
23. únor 2019

@summer2012 Vyborne, to je presne to, co potrebuju. Na doma ne, ale abych mohla jit prave na zahradu nebo se starsimi detmi k bazenu, kdyz mala bude spinkat doma. Dekuji!

mku
24. únor 2019

@kubulakubikula ja jsem mela jako prvni videochuvicku od aventu a tezky zklamani. Na to kolik stala, tak dosah temer zadny, po necelem roce tri opravy. Nastesti mi vratili penize. A pak jsem koupila capidi a jsou nadsena. Obrovsky dosah, muzu chodit po cele zahrade a maly v prvnim patre spinka. Dobijim cca jednou tydne obe jednotky (lze dobijet i pres pocitac). Jsou male, skladne a i cena neni zase tak silena.

kubulakubikula
autor
24. únor 2019

@mku dekuji 🙂