Jaký motiv na povlečení pro skoro 7letou slečnu?

petulka25
27. říj 2014

Ahoj maminky chystám se koupit dceři povlečení-nová postel, nové peřiny tak at má i nové povlečení! Jaký motiv mají vaše slečny🙂 ? Když jsem ji ukazovala motivy-tak se ji líbí, Barbii, princezny, hello kitty....... není na to už velká? děkuji

lv
27. říj 2014

není 😀 ještě Zvonilka, Rebelka, Ariel..Anna a Elsa z Ledového království, všechny disneyovky, proč ne 😎
nebo se zvířátky.

krystalka
27. říj 2014

@petulka25 - tak jestli se jí to líbí, tak bych asi neřešila, jestli je nebo není na to velká 🙂 , synovi bude 6 let a 8 měsíců a jedno povlečení má s nádražím a železničním přejezdem, druhé se silnicemi a autíčky, třetí s ovečkami a čtvrté se zelenými kytičkami - ani jedno tedy nejsou žádné známé postavičky nebo kreslené seriály, to ne, kytičky jsou obvykle spíš pro holky, ale jemu se to líbí, tak to neřeším 🙂

salot
31. říj 2014

Určitě bych se řídila tím, co se dceři líbí.

blahova_andrea
31. říj 2014

nechala bych jí vybrat, ale klidně ji trošku nasměruj. udělej předvýběr, co by se líbilo tobě, aby jí to třeba i déle vydrželo a pak jí dej vybrat z toho. já to u malých dětí koriguju takto 😉

tarra27
31. říj 2014

@petulka25 pokud se ji líbí, kup ji to co se ji líbí...

podle jakých měřítek na to je a není velká? 😉 chceš ji udelat radost?? nech ji vybrat, je to přeci pro ni 😉

já bych klidne 12ti lete dala s barbie pokud by je sama chtěla 🙂

moonville
Odpověď byla odstraněná
Zobraz