Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kde se dá koupit náhradní potah na dětskou matraci?

hanule05
26. led 2011

Ahoj, nevíte, kde se dá koupit náhradní potah na dětskou matraci (klasický rozměr). Prala jsem ho a rozbil se zip. Tak sháním nový potah. Díky

kikimaruska
26. led 2011

Toto jsem řešila také vloni a prostě nenašla. Nakonec jsem nechala přešít (upravit) u švadleny jedno staré povlečení na dětskou peřinku a nechat si nacvaknout druky...a ok 😉 .Šikovná mamka by zvládla i doma...

beruska2x
26. led 2011

bud tam kde jsi ji kupovala a nebo v nejakem Zdravem spani - vyrabeji matrace primo na miru tak nechat usit i potah by nemel byt problem, jen kolik to bude stat 😕

k.ate
26. led 2011

@hanule05 mě napadlo, jestli by nebylo jednodušší někde nechat přešít ten zip? Než kupovat celej novej potah? 😕 To by podle mě vyšlo levněji 🙂

kikimaruska
26. led 2011

...jen jestli se ten zip nerozbil,protože se ten potah zcvrknul...já ho prala na doporučovaných 30 st. a zcvrknul se dost...ani jsem celou matraci dovnitř nenasoukala...proto jsem musela shánět jiný..takže přešití zipu by pak bylo bezpředmětný. A to upravení+druky mě stálo pár korun...a doma se vždycky najde nějaké staré povlečení,nebo prostěradlo...nebo třeba u babičky... 😉

hanule05
autor
27. led 2011

holky děkuju.
To je dobrý nápad, nechat si přešít staré povlečení. Zajdu za švadlenou a uvidíme.

Sem začni psát odpověď...

Odešli