• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy začít s nákupy pro mimi?

3. února 2008 
nadik, já na tyhle pověry nevěřím, kočárek jsme objednali asi ve 20 tt, přišel za 14 dní, měli jsme ho celou dobu doma a máme krásnou a zdravou holčičku :slight_smile: Když už víš, jaký chceš a máš ho kde mít, tak brzo určitě není!
22. led 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od začátku jsem si kupovala sem tam něco pro radost ... začalo to chrastítkama ....... teď jsem za polovinou a krom kočárku bych to chtěla začít dávat do kupi. Už teď je pro ě hrůza chodit po obchodňákách .... tak jak mi bude ke konci těhu. co bchcod, to několikrát čůůůůraaat :wink:
22. led 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
noangel:to jsme my matky. Já při prvním také nějak něvěděla co koupit a nkonec jsme měli spousty nepotřebných věcí. Teď už je to lepší. zbývá pár věcí a bude to. a kdybych to nestihla tak to zvládne manžel. :grinning:
22. led 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
anka. tak to chápu sehnat něco pěkného a aby to nebylo předražené je moc moc těžké. My toto také řešili mámé docela pěkný byt a nakonec jsem rohzodli, že si postavíme tak snad se dočkám. :slight_smile:
22. led 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem toho hodně dostala, ale některé věci jsem koupit musela jako je kočár (28tt). U první těhotenství jsem ležela od 30tt a u druhého od 28tt. Je pravda, že se dá vše zařídit přes internet, ale není nad to si na vše šáhnout a vyzkoušet. A golfky má doma nyní od 25tt . A kočár po synovi na chodbě.
22. led 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď už jen vyčkat na ten krásný okamžik. :wink:
22. led 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
o nepotřebných věcech mě ješště někdo může vyprávět :grinning: , je to děs . Prodavačky by prodaly modré i na holku :rolling_eyes:
22. led 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak se také přidám troškou do mlýna. Já jsem dlouho nic neměla, asi tak do 24tt, pak stačili nějaké návštěvy second handu a návštěva u známé, od kud jsem jela s třemi plnými obr...taškami a bylo vystaráno. Kočárek už na štěstí dávno máme, ale stále nám chybí autosedačka a hlavně musíme koupit nějakou komodu, z které se dá udělat pultík na přebalování, pro něj chceme do Prahy, ale nějak nám to nevychází. Jednou je špatné počasí, pak je mnažel nemocný, teď jsem zase já nemocná a tak to jde stále dokola.
Vůbec nemám ještě sbalenou tašku do porodnice a to nám paní na těhu cvičení říkala, že by jsme měli mít sbaleno už od 7.měsíce.
22. led 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš jde jim o kšeft. u druhého jsme ale mnohem chytřejší. :sunglasses:
pisnete mi pls co jste koupily a nepotrebovaly at vim cemu se vyhnout :sunglasses:
teploměr do vaničky a balonková odsávačka na rýmu. Ted už nás prodavačky nedostanou :sweat_smile:
22. led 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mama04: teplomer do vanicky pozde :slight_smile: ale odsavacku nemam, diky
22. led 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já nemám sbaleno. :sunglasses:
c o jsem nepotřebovala??? no to je dosti individuální: tak já třeba zrušila platovou hrazdičku, zdála se mi dosti neberzpečná, potom monitor dechu, často mne uvedl v omyl kdy neměl. přízové čepičky, jen když dáváš pletené s většími dirkami.kabátky a košilky na zavazování-nepraktické. :slight_smile:
22. led 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
potom jsem nekupovala ohřívač lahví , stelirizátor a jiné el. pomůcky :grinning: . Ted v těhu jsem si koupila g. míč na sezení a bez. pás do auta. A byla jsem spokojená :sweat_smile:
22. led 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já vlastně lahviřčky nepoužila vůbec a naučila jsme malou na lžičku a :slight_smile: potom hrneček.
22. led 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já třeba teploměr do vany používám pokaždé, nějak nemám ten odhad. Taky jsem dostala sprda od manži, co to kupuju za blbosti, ale teď jsem za něj ráda :grinning: Ale balonková odsávačka - fakt vyhozené peníze, ještě štěstí, že stála jenom stovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oblečení taky všechno nevynosíme, mám třeba dvě kombinézy ve vel. 68, které budou malé dobré tak někdy v květnu, červnu :grinning:
22. led 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tou taskou do porodnice abych vas nedesila - mam velkou papirovou tasku kde mam vlozky, toaletak, plynky, porodnicke kalhotky a jednorazovy podlozky tot vse je to objemny taze to vypada dobre ze mam neco nachystano :slight_smile:
22. led 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak zjišťuju, že nemám sice žádné zbytečnosti, ale nějak toho proti vám mám málo! :pensive: A fakt vám říkali na kurzu mít sbaleno od 7 měsíce???! :confused:
22. led 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
anka, nám říkali od 32 tt :wink:
22. led 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anka.: jj 2 mesice pred porodem ma byt sbaleno takze o vikendu sem se dokopala aspon k tomu malo co jsem nahore vypsala
22. led 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co plínky, dětskou kosmetiku apod - kdy jste nakoupily?
22. led 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to asi začnu něco schraňovat, plýnky ty nemáme koupené. Manžel chce najet potom do Mkra a vakoupit objemné mnozžství, špky ho pošlu aspoŇ por jeden balík
:slight_smile:
22. led 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
plínky jsem koupila jen dvoje balení, nevěděla jsem, kdy z nich malá vyroste, kosmetiku jsem kupovala průběžně, většina se má spotřebovat 12 měsíců po otevření, takže se může koupit s předstihem..
22. led 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmankote, marinka+noangel - a já si furt říkám, že je čas :grinning: :grinning: :grinning: (a bojím se, že mě bude ta taška stresovat :sweat_smile:
22. led 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak na kosmetiku vběhnu ve čtvrtek :slight_smile:
tedy vy jste aktivní a svědomité těhule.
22. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anko, tak to kup aspoň domů a pak už to může když tak dát do tašky i manža :wink:
22. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anka. neboj me strasne uklidnuje ze aspon mam neco co muzu popadnout a jet kdyby nahodou driv
a plynky sem taky koupila jen 2 baleni jedno nejmensi a druhy o "cislo" vetsi, z kosmetiky mam jen bepanthen
22. led 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vše si připravím abych měla klid na duši, stále mám pocit že je času
22. led 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
noangel, já na bepanthen nedám dopustit, je to jediné, co nám zabírá na opruzenou prdelku :wink:
22. led 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
casu sice je hodne ale obavam se ze ted uz to hodne rychle utece
22. led 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek