Kojenecký polštář - opravdu využitelný, nebo zbytečnost?

misa845
11. bře 2015

Přemýšlím o kojeneckém polštáři, na netu jich je spousta, dají se sehnat i celkem za dobrou cenu.. Ale stejně si říkám, nejsou to jen vyhozené peníze? Kdo opravdu může říct, že ho využil a je s ním spokojený?

aneztuzka
12. bře 2015

@bobulka_216 nebudeš🙂 když tak ho zas prodáš🙂

barulina
12. bře 2015

Za me kravina.

pavlakosec
12. bře 2015

Já si teď budu kupovat nový. Sice jsme teprve na začátku těhu ale já ho používám při spaní na boku pro podporu nohy, mám dlouhodobé problémy se zády a to mi pomáhá. Jinak bych ho nekupovala. Moje mamka odkojila 4děti i bez polštáře. Ale je to jak na které mamče. 🙂

gnusnow19
12. bře 2015

Poradíte mi prosím, kde na netu můžu koupit perličkový?

gapm
12. bře 2015

holky za mě určitě koupit...já na něm od půlky těhotenství spala...využila jsem ho při kojení...mám perličkový a nádherně se přizpůsobil miminkům...a používala jsem ho i na hraní...mám Candide Multirelax 3v1...je tam úžasná kapsa, kam se miminko zasune a je v bezpečí jako v bříšku...jde tak i krmit s lahvičkou... 😉 budu ho prodávat, kdyby měla nějaká zájem...

gapm
12. bře 2015

jen ten můj je světle modrý...

sim007
12. bře 2015

Ja nad tim porad premyslim....porod uz mam za dverma, takze na spani uz bych ho neuzivila a kdyz premyslim nad kojenim, tak kdyz pojedu treba k mamce tak sebou urcite nebudu tahat polstar, takze se musim naucit kojit i bez polstare....takze ja kupovat nebudu.....navic ty ceny jsou za kus latky sileny.

keeshka
12. bře 2015

Já ho ráda používala v těhotenství pro podporu zad a taky ke spaní. Manžel mi ho rád bral, protože se s ním příjemně sedí 🙂 . Ke kojení je též fajn, takže za mě dobrý kup 😉

zmrz_lina
12. bře 2015

Zdědila jsem, kdybych ho kupovala, budu naštvaná, že jsem vyhodila peníze oknem. Mně v posteli prostě překáží, oporu jsem si v něm prostě nějak nedokázala za posledních cca 6 týdnů najít... Uvidíme, jak se uplatní při samotném kojení.

myskaol
12. bře 2015

Já s ním zatím spím, už bych bez něj neusla 😀
Mám ho od doby co mě začaly bolet kyčle, přítel mi ho koupil od kolegy z práce za 200,-
Pro mě tedy zatím svět budiž spasen za těhotenské rifle a kojící polštář 😀

ladyhacek
12. bře 2015

Já mám ted na spaní a úžasný mám do L takže jednu stranu pod břicho druhou pod hlavu, nebo si za při záda😉. Kojení uvidim,ale určité může sloužit i jako zarážka aby malý necestoval

eva267
12. bře 2015

Já jsem ho pořídila, až 14 dnů po porodu. Byla jsem blbá, že ne dřív. Kojení s ním bylo nesrovnatelné- do té doby jsem si malou různě podkládala obyčejným polštářem. A úplně si dokážu představit, že bych ho využila i před porodem. Spávala jsem na boku s obyčejným polštářem mezi koleny. Takže já doporučuji pořídit. Tohle mi zrovna jako zbytečnost nepřipadá. Mám kojící polštář Matýsek maxi.

eva267
12. bře 2015

@gnusnow19 www.polstarnakojeni.cz, já mám teda náplň PES, protože se to dá i prát, ale kuličky mají také.

danger007
12. bře 2015

TAké jsem si koupila, původně jsem to zavrhla, že i stačí normální polštář. Ale nakonec jsem si ho koupila od jedné maminky a už s ním spím (je to můj společník). Od doby, kdy nemůžu spát na břiše neusnu jinak než s polštářem. Takže za mě nákup ano a pak klidně prodej dále 😉

gnusnow19
12. bře 2015

@eva267 Díky 🙂