Kojící polštář, poraďte jaký

radusberus
10. říj 2012

a záleží jestli je výplň z těch kuličky nebo z normální vaty nebo co to tam je? díky za rady

snehulik
12. říj 2012

Pořád jsem nevěděla jaký, nakonec jsem náhodou v Moebelixu narazila na úplně obyčejný vatový za nějakých 250,- a mám ho už rok a naprostá spokojenost.

ev.ka
12. říj 2012

Ja mám tento a taky moc spokojená, využívala jsem ho už v těhotenství http://www.cendulka.cz/kojici-polstar-vnitrni-s...

ladie
12. říj 2012

Koupila jsem v bazaru za pár korun. A rozhodně doporučuji náplň z polyst. kuliček - podle libosti můžeš přidávat/ubírat a sama si zvolit, jak plný ti vyhovuje.

ladydi
12. říj 2012

Já měla u dcerky Terabag, plněnej kuličkama, jako výhodu vidím to, že se dají kdykoliv přidat či ubrat a udělat si polštář tvrdej tak, jak člověku vyhovuje. A jelikož jsem si ho prodala, tak jsem teď kupovala znovu a zase jsem volila Terabag. Spím na něm a až se malej narodí, tak ho použijeme na kojení. Je skvěle dlouhej.

marlenee
17. říj 2012

já mám polyst .kuličky je takový tvrdší a šustí,ale výborně se v něm sedí nebolí záda ideální bude na kojení i ležet se na něm dá.Já v něm ráda čtu a relaguju navíc nádherně hřeje.Koupila jsem ho - v Bráně k dětem.Naprostá spokojenost 🙂