Kosmetika BABYLOVE. Zkušenosti?

makkyv
9. srp 2021

Ahoj maminky, zajímá mě Vaše zkušenost s kosmetikou i plenami, ubrousky pro mimi. 🙂 Malá od mala má Pampers premium care, ale poslední měsíc, ji nějak nedrží, vždy proteče.. a to ji má chvilku, nebo stolici a hned to má až za body.. a co se týče kosmetiky, Hipp, Johnsons, Nivea má alergii, jediná ji seděla hezky weleda, ale už jí taky nějak nesedí.. tak by mě právě zajímala vaše recenze (plusy, mínusy) na DM značku.

Moc děkuji a krásný den 🌷🥰

lidax
9. srp 2021

Používala jsem z dm prakticky všechno, a nemůžu si stěžovat na nic.

hortenziaa
9. srp 2021

S Babylove tiež nemám žiadnu zlú skúsenosť, niečo kupujem Alverde, tak skúste, na citlivé dieťa by mohlo fungovať 😊

marcicek84
9. srp 2021

@makkyv pleny super,kosmetika taky dobra,ale u te kosmetiky to je o diteti,musis vyzkouset,pokud ma dite citlivou plet sahla bych i pro kosmetiku pro atopiky bioderma nebo eucerin.

makkyv
autor
9. srp 2021

@lidax
@hortenziaa
Děkuji holky, já to zkusím asi zítra koupit a uvidíme🤩 za ty ceny, mi asi nevadí i kdyby to nesedlo, ale pak když už je něco dražšího, tak už se mi protáčí panenky😁

makkyv
autor
9. srp 2021

@marcicek84 Mě přijde, že až po delší době asi.. protože Hipp malá měla až do 5 měsíce a z ničeho nic se začala šíleně osypávat po všem, zbytek hned po 3 dnech, tak od 6 měsíce máme weledu a už to opět začíná jako s tím hippem, tak nevím v čem může být chyba 😧

andelka
9. srp 2021

Babylove kupuju skoro všechno už pro třetí dítě. Velká spokojenost.

cuuza
9. srp 2021

Plenky a ubrousky super, kosmetiku mám nejradši dove baby.

petradt1986
9. srp 2021

Můžu jen doporučit 🌼 a take mleko i kase.

makkyv
autor
9. srp 2021

Holky.. děkuji. 🤩🌷

sonaxoxo
9. srp 2021

za nas babylove super..👍👍zadny problem

barussska1
9. srp 2021

@makkyv ja kupuji v DM plenky nature nebo jak maji oznacenou tu prirodnejsi radu. Kosmetiku mame jen hipp, ale tycinky, krupky atd. Taky DM

mamikry
10. srp 2021

@makkyv Pouzivam pro maleho plenky Babylove Nature a jsem s nimi moc spokojena. Po Pampers se okamzite oprudil, po tehle ani jednou. Hipp za me neni nic moc kosmetika, Weleda lepsi, ale zase nektere miminko muze drazdit. V DM se da koupit kosmetika pro deti od Purity Vision. Mame doma telove maslo pro deti, zinkovou mast a kvetinovou vodu. Vsechno krasne voni, dobre se roztira a ma i dobre slozeni. Ale jak se tu psalo, je potreba zkusit, jak to sedi diteti.

pajav
10. srp 2021

U nás bylo jedině Babylove, plenky, ubrousky.. všechno prostě 🙂 Naprostá spokojenost.

mamikry
11. srp 2021

@makkyv Jestě mě napadlo, malému na ekzém (nebo vyražku, kdo ví, co to v tomhle věku je) pomahá kosmetika Salcura Bioskin. Nedavno jsem ji v DM zahledla ve sleve. Pokud se mala osypava, muzes zkusit i tu, u nas je to jedine, po cem malemu vyrazka mizi.

fouskovi
11. srp 2021

@makkyv my používáme od plenek až po krém a tlza nás super