Jaké jsou nejlepší plenky pro miminko?

makkyv
2. dub 2021

Krásný pátek holky, jaké pleny používáte pro vaše zlaticka?
Recenze na •Pampers Premium Care• •Pampers pure• •Pampers Pants• ? Děkuji moc 🌺🌞

bassetlady
2. dub 2021

Muumi, případně Bamboo, všechno ostatní smrdí parfemací, Pampers jsou jedny z nejsmradlavějších.

any2any
2. dub 2021

Tohle je tezky, kazdymu miminku sedne tvarove i "slozenim" jina plinka. A kazdy rodic ma tez jine preference (latkove x jednorazove x nejlevnejsi x "bioeko"). My prevazne pouzivame latkove. Jednorazove ted mame "eko" Moltex a asi dobry, mozna mi prijdou mensi, i kdyz jsme koupili spravnou velikost. Napriklad nejaky "eko" plinky z dm dceri tvarove vubec nesedly, Pampers Premium Care byly ok, mozna dokonce nejlepsi (vubec mi neprislo, ze by smrdely) a dostali jsme tez nejaky z Lidlu, a tez ok...

juliemichal
2. dub 2021

používala jsem u třetího dada,teď u čtvrtého taky a u pátého je budu používat taky.

fouskovi
2. dub 2021

U prvního jsem používala hodně Pampers oranžový nebo z DM a u druhého z DM nebo Dada

klokanka31
2. dub 2021

@makkyv Já jedině kupuju Bella happy

mamikry
2. dub 2021

@makkyv Nejvic jsme pouzivali Pampers Premiun a Pampers Active Baby. Pampers pants jsme zkouseli, ale je na houby, ze se dite musi pri vymene svleknout z kalhot. Pripadne Babylove. Dada u nas konkretne neobstaly. Ted mam pro miminko pripravene Bamboo, tak uvidime.

kspp1
2. dub 2021

U nas pampers jakekoliv, huggies a lidl pleny. Jine nam nesedely.

elesse
2. dub 2021

Latkove, pak Bobilo, babylove a pampers pants. Pampers premium care synovi nesedi kolem nohou a maji ostry suchac, tak ho skrabou

jako_mala_holka
2. dub 2021

My už používáme kalhotky, a to různé - DM babylove, bambo nature, pampers premium care, Dada extra care, na noc jedine Mon peri eko comfort
Klasické plenky jsme používali nejradši DM babylove nature, muumi baby, kolorky nebyly špatné... Bambo nature nevyhovovaly vůbec, zato ty jejich kalhotkové řadím mezi nejlepší

87pavlina
2. dub 2021

Já používám Pampers Premium Care, Pampers Premium Care Pants a Pampers Active Baby jenom na noc. Hezký nám sedí a malá za celou noc neproteče. Jinak přes den používám DM Babylove.

merope
2. dub 2021

Pampers když byl úplně nejmenší, protože ve stejné velikosti jsou typicky menší než ostatní velikosti (podobně též DMko). Když už byl trošku větší, tak potom primárně Albert a těch se držíme dosud. Sem-tam koupím jiné a to mi ukáže, že opravdu Albert je top.

U Pampers hlavně pozor, že mají některé řady s parfemací a nevím jak ostatní děti, ale moje mládě z toho bylo celé červené.

Kalhotky mi nevyhovují - neumím je svléknout a přitom zachovat čisté nožičky 🙂.

merope
2. dub 2021

@bassetlady Ještě Albert je neparfémovaný. Ty tebou udávané teda vůbec neznám, tak nemůžu srovnat.

apollo20
2. dub 2021

@makkyv my jsme vyzkoušením u prvního i druhého miminka zůstali u Pampers premium care 🙏 Vydrží mnohem více ,, průstřely" a zadrží více moči s pocitem sucha. Za nás nejlepší 👌🙏

qistyna
3. dub 2021

@makkyv ja tedy budu reagovat primo na dotaz a protoze se ptas na recenze 3druhu plen od Pampers tak zacnu recenzi premium care, pouzivame, ted jsem zacala misto pants davat na noc tyhle, kdyz jsou vetsi tak s klidnym svedomim vydrzi celych 12hod v noci a neprotecou a ani tam nema mokro. Kdyz se dite bLizi velikosti k horni hranici vahoveho limitu tak musim zapinat na kraje, aby ho po najedeni neskrtili, mohli by mit trochu vic elasticidy kolem pasu ( podobne jako pampers active baby) Pampers pants super, ale jsou takovy umelejsi na ohmat (muj pocit) nez ty premiumky, takze jsem sla do kompromisu pampers premium care pants, ty jsou bezvadny, naopak mi vyhovuje, ze to musi byt pro dite nejvic pohodlny, zadny spoje, jen guma. Pamperse jsem take zkousela, ale ty me neoslovily nicim vic nez obyc pleny. Samozrejme jsem zkousela i jine znacky, ale na to se neptate. Za me tedy takto.
Jo a jeste bych chtela reagovat na sundavani pants plenek, nesvlekaji se jako kalhotky, to by bylo opravdu neprakticke a k nicemu, maji z kazde strany lem v pase a ten se jednoduse roztrhne a sundaji se jako klasicke pleny ;) hezky den

makkyv
autor
3. dub 2021

@qistyna moc děkuji 😍

qistyna
3. dub 2021

@makkyv jeste to posledni nemelo byt slovo pamperse, ale pampers pure, nevim v cem jsou lepsi nez jine za ty penize. A Neni za co 🙂

jako_mala_holka
3. dub 2021

@merope kalhotky se normálně roztrhnou na bocích a sundaji 😉

merope
4. dub 2021

@jako_mala_holka Budu za tupce když řeknu, že to mě nenapadlo 😀 já je prostě sundávala 😀 a to prostě moc nejde. Tak já to příště zkusím! Hlavně teda bych chtěla víc vysazovat na nočník a na to je to zase praktičtější. Co se to na mk nenaučím 😀.

jako_mala_holka
4. dub 2021

@merope 😄 v pohodě 😄 já zas nechápu ten proužek vzadu, má se tím zafixovat špinavá plenka a to mi nějak nejde 😄

87pavlina
4. dub 2021

@merope
@jako_mala_holka Holky a teď si představte, že by Pantsky dostali do rukou chlapi 😀 Jinak ten proužek - musíš plenky rolovat z druhý strany, než jak jsi zvyklá od normálních plen, taky jsem si s tím první den neuměla poradit 😀

merope
4. dub 2021

@87pavlina Tak chcete ještě jeden vtip? Mě v porodnici naučili při přebalování si prsty od krému utřít do pleny - no a já pak řešila, kolik toho krému na tu plenu mám namazat 😀. Naštěstí jsem se nikoho neptala, by si asi poklepali na čelo 🙂.

dana888
13. dub 2021

Zdravím, nám se Pampersky vůbec neosvědčily! Za mě jsou nejlepší Bella Happy - jsou cenové výhodné, měkoučké, neprotečou a fakt dobře drží.

nikolettav
17. dub 2021

@dana888 S těma jsem taky hrozně spokojená. Plenky dobře drží, seženete je v každém obchodě (kromě Lidlu) a za dobrou cenu. Navíc jsou kvalitou srovnatelné i s těma dražšíma značkama.

orisek56
17. dub 2021

Pampersky jeden smradlavý a parfemovany horor, který, způsobil vyrážky u obou holek. Další pleny babylove zase protekaly. Prostě TOP Dada, u obou.

nikolettav
19. dub 2021

@orisek56 Zkuste ty Bella Happy - jsou fakt dobré.