Kosmetika Cien, jaký na ni máte názor?

riakuk
9. dub 2017

Milé maminky,
mám dotaz ke kosmetice Cien. Používáte nebo jste používaly tuto kosmetiku? A jaký na ni máte názor? Sama jsem maminka dvou dcer a mám vyzkoušenou kosmetiku z DM, Johnson and Johnson či Bübchen nebo Hipp. Kosmetiku z Lidlu nemám pro miminko vyzkoušenou, protože v době, kdy byly dcery malé, nebyla ještě na trhu. Děkuji Vám za Vaše postřehy.😉

muhehehe
9. dub 2017

@riakuk Ahoj, nemám přímo zkušenost, kupuju dětskou kosmetiku docela nahodile a všeobecně s ní spíš šetřím, ale co vím, tak ve všemožných testech vychází Cien vždycky dobře- kvalitní, cenově přitom paráda.. už jsem na ni takto narazila opakovaně; jednou to byl dětský opalovací krém, který se dobře umístil; to ostatní už si nevybavím, to asi ani nebylo pro děti.

riakuk
autor
10. dub 2017

@muhehehe Děkuji 🙂 Já kupuji dětskou kosmetiku cíleně. Jezdíme 1xza3 měsíce do Německa tam si vybírám jejich značky, ale popravdě mne Cien láká. Já sama tuto kosmetiku nepoužívám, i přestože jsem také slyšela o testech, které uvádíte. Možná budu jako rozcapenec, ale po porodu starší dcery (6,5roku) se mi udělal přes krk ekzém. Kožní mi doporučila Dove - používám od nich sprch. gely a krémy. Pokud jsem někdy "vysadila" na pár dní (i Cien jsem zkoušela), tak jsem se začala škrábat a vyskočila mi vyrážka.

verunka_korunka
10. dub 2017

Detskou kosmetiku jsem nezkousela, pouzivala jsem niveu a hipp. Ale opalovak jsem měla od nich prave kvuli vysledkum z dtestu a je super. Pekne se roztira i na to mrňavé tělíčko , zadna vyrazka a slunicko melo smůlu...

sara84
10. dub 2017

Mam vyzkouseny decky opalovaci a 100%, nespalil se nikdo,ani pres poledne u more! Ja pouzivam tu jejich radu sensitive, prvni 2dny jsem se trochu skrabala a pak uz ok. Take mam velmi citkivou kuzi. Jinak muzu doporucit ze zdravotnickych potreb na dupku Menalid a sprchovy gel a cistici pena od Teny. Vyborny pomer vykon/cena

scruffy
10. dub 2017

U dětské kosmetiky zkoumám hlavně složení a od Cien baby mám krém na opruzeniny a mycí gel na tělo a vlasy a jsou moc fajn a složením se nemůžou s Niveou, Johnsons nebo Sebamedem, kde je u dětských sprcháčů hned na druhém místě SLS rovnat.

verunka_korunka
10. dub 2017

@scruffy co je prosim sls? Pro me ty slozeni jsou u vseho dost silene na "preklad". Treba u zubni pasty jsem si myslela ze jsme vybrali dobre a ejhle, cukr tam byl schovany pod jinym oznacenim nez bych cekala... potom kazdou slozku musim googlit a cist co to je

astyna
10. dub 2017

Drive podle nejakych testu dopadla vyborne. Naopak johnson and johnson dopadl spatne, greenpeace proti nim co chvili broji.

meta123456789
10. dub 2017

Když byly dcery malé, používala jsem jen osvědčenou kosmetiku, Bepanthen na zadeček, Weledu na koupání a po koupání, olejíček Saloos. Teď, když jsou starší, tak to už tolik neřeším. Ale je fakt, že ve spotřebitelských testech vychází Cien velmi dobře...

riakuk
autor
10. dub 2017

Všem děkuji za reakce 😉

scruffy
10. dub 2017

@verunka_korunka Sodium Laureth Sulfate, levné pěnidlo, kdyžtak si to hoďte do google. To složení té řady Cien baby mi přišlo fajn, jinak kupuju pro děti všechnu kosmetiku včetně zubní pasty bio, ale to je samozřejmě každého věc.

verunka_korunka
11. dub 2017

@scruffy uz jsem hledala... a nasla. Diky.