Látkové plenky - opruzeniny kolem bříška a nožiček

sisina28
31. říj 2016

Ahojte,prosím o informaci. Malému jdou vrchní jedničky a teď po 10 měsících se začal opruzovat kolem bříška a nožiček. Přesně tam jak je na svrchnich pul kalhotkach flis. Prášek jsem neměnila. Měl to někdo prosím taky?děkuji za reakce

j.a.n.i
31. říj 2016

@sisina28 Kamarádka se svým klukem , ale tomu tedy vadil kdykoliv, nejen u zubů. A moje se zas při zubech opruzovaly bez ohledu na materiál plínky.

sisina28
autor
31. říj 2016

@j.a.n.i u nás 10 měsíců nic a teď jo, tak nevím☹

j.a.n.i
31. říj 2016

@sisina28 Používala bych teď něco jiného a k flísu se vrátila, až zuby dají pokoj a uvidíš.

lamia
31. říj 2016

U zubů jsem mela opruzene 3 deti ze 4,bez ohledu na použité materiály. Flis mi taky jedno dítě nesneslo, ale to už od počátku. Vyměnila bych kalhotky za jiné bez flisu,aspoň na čas.

sisina28
autor
31. říj 2016

@j.a.n.i
@lamia no ale já svrchnace bez olemování flisem nemám sakra, musím něco vymyslet. Vlnace má některá??

lamia
31. říj 2016

@sisina28 Mám,ale upřímně je to na servis krapet opruz, aspoň pro me. Částečně bezplenkujeme, tak mi je malej už neposira při každé příležitosti,ale dřív jsem porad zapirala v ruce od hovinek, pak lanolin...já mám zas jen jedny PUL s flisem, jinak mám Imse Vimse a Thirsties a něco Bambino Mio,vše bez flisu.

sisina28
autor
31. říj 2016

@lamia a co tam je namísto flisu?

lamia
31. říj 2016

Jsou jen obsite bavlnou a lemovkou, aspoň ty co mám já. BM mam nějaké historické,ale Thirsties a IV jsou z predlonska. Jediné kalhotky obsite flisem jsem našla Bamboolik, mas tyhle?

sisina28
autor
31. říj 2016

@lamia ne všechny mám petit lulu

j.a.n.i
31. říj 2016

@sisina28 Já měla svrchňáky BumGenius a ty tam nemají nic - je to je Polyuretan, takže výhodou je, že jsou skoro hned suché.