Látkové pleny z Aliexpressu, jaké kupujete?

michalka147
8. kvě 2016

Ahoj,chci se zeptat,jaké kupujete pleny z číny.Dneska mi paní ukazovala kapsové pkeny,a že vyjdou na 120Kč,jen jsem se nezeptala na značku.Říkala,že je s nimi spokojená. DÍKY

konekokira
8. kvě 2016

To bych si teda netroufala...

ayenkas
8. kvě 2016

Já když jsem chtěla látkování jen ze začátku vyzkoušet a ještě o tom nic nevěděla, tak jsem si koupila na bazaru kapsovky a až pak jsem zjistila, že to je značka Alvababy (aliexpress). No používám je do teď a v pohodě. Dávám do nich hlavně normálně složenou čtvercovku. Nemají dvojité gumičky kolem stehýnek, tak dokud měl řídkou stolici, tak občas něco proteklo, ale to se stane i u pampersky. Já bych se jich nebála🙂

daika
8. kvě 2016

Pouzivam kapsovky - do nich poskladam ctverec s vkladackou (ctverec = normal cz klasika, vkladacky taky ali/ebay) a parada uz 18mesicu 😉 a rozhodne pokracujem..

michalka147
autor
9. kvě 2016

@konekokira Tak vzhledem k tomu,že dneska je většina zboží z číny,tak strach nemám.I značkové zboží se tam šíje.
@daika A jakou máš značku těch kapsovek?

englerova14
9. kvě 2016

Pleny z číny jsme používali 2 roky a pořád drží. Naproti tomu haipadaipa, co jsem měla měly po roce povolené gumky s hrubé jako rejžák,šly z domu. Dnes je z číny tolik věcí, kolikrát je běžně nosíme a užíváme,ani to nevíme...

petulka88
9. kvě 2016

Mám výbavičku jak z českých značek - Bamboolik, Anavy, Petit Lulu, tak i jiných - Baby Lucy, Tots bots a další a zkusila jsem si z Ali objednat kapsovky. První takové jednobarevné no name s patentky, stály kolem 20Kč. Ty jsou naprosto tragické. Patentky nedrží, takže nejdou zapnout, mají jen obyčejné gumičky kolem nožiček, netěsní a protékají. Takže vyhozené peníze....no a pak mám ještě jedny, ty byly dražší (tuším kolem 80Kč), a ty jsou velmi dobré! Mají dvě gumičky, krásně sedí, neprotékají a vydrží i praní na 60. Spíš mě štve, že vydrží mnohem více než třeba AIO od Bamboolik, ty se mi už po 8 měsících používání začínají párat, rozjíždí se tvar a PUL začíná protékat. (a to stojí kolem 500!). Takže za mě plenky z Ali ano, ale nekupovat ty nejlevnější, stojí za prd. Slyšela jsem chválu na značku Happy Flute a Little Bloom (možná to bylo Sweet Bloom, teď nevím) 🙂

konekokira
9. kvě 2016

@michalka147 Já tedy kupuji výhradně české pleny 🙂

daika
11. kvě 2016

@michalka147 bohuzel nemam tuseni, co je to za znacku - zadna na nich neni ☹ ale jsou to takove ty hezke vzory (s opicakama, kvitkama, srdickama a tak) myslim, ze staly kolem tech 80Kc, v nazvu nejak "bloom" byl, to si vybavuju, ale to je tak vsechno)

ivchez
23. črc 2016

Ahoj když jsem cekala mimi tak jsem si z ali koupila po vzorku od různých plen a na srovnání asi tři různé plenky tady z bazarku. Ty bazarkove mi přišly na to ze paní psaly že jsou zanovní s málo používané tak byly jak struhadlo. Některé i po sušičce. Ty nové z činy jsem prala vícekrát at vim co vydrží a některé zklamání ( jak už psala tady výše kolegyňka ty ultra levné po dolaru) ale ty drazsí jsou OK a našla jsem si tam vyloženě favorita. Tady di chci koupit Popolini, ale už rozhodně NOVÉ a ctvercovky, ale AIO si dokoupim ty JINO baby od tama. Stoji 10$ poštovny zdarma a je to vytuněná plína s PUL a uvnitř bambus frontě a vkladacky taky bambus na cvočky

ivchez
23. črc 2016

jino baby. Dají se dokoupit i zvlášť vkladacky.

chloe86
27. pro 2016

@ivchez ty plenky vypadají velmi dobře, testoval je někdo na chemikálie? Pokud by prošly testama, tak bych se nebála... Trošku se bojím, aby neobsahovaly třeba ftaláty.

ivchez
27. pro 2016

@chloe86 hele pochybuju, ze je někdo na toto testoval, ale vzhledem k tomu, ze tam dáváme fleesovou separační, tak to bude v kontaktu s mimčem minimalne. Nicmene já si stejně v nakonec sestavila vybavičku z českých značek. Tyhle mám pi jedné od každé, ale kdovi zda je pouziju.

ziskejte
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chloe86
29. pro 2016

Prosím, můžete mi napsat, které ty plinky kupujete? Administrátor to zrušil, prosím poslat do SZ... Díky

mandy26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
candiska
10. bře 2017

Prodejce Ncybaby, používali sme tedy 2 měsíce se čtvercema nebo vkládačkama co mi ušila mamka a super, měla sem 10ks kalhotek a prala sem co 2-3 dny kvuli vkládačkám.. ani na separačky nestihlo dojít..

terka_jurcikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tararees
4. dub 2017

@candiska Ahoj a proč jen 2 měsíce?

bbubble
11. dub 2017

ahoj holky, prosim vas o radu.. postupne som naobjednavala nejake plienky z ciny, zatial teda cela moja vybavicka pozostava len z nich, nechala som sa uniest. :D mam tam viac znaciek, jak ten little bloom, simfamily, ELF, happy flute.. vacsina z nich su teda kapsovky (asi 10), mam na ceste zopar AIO a dve cisto PUL svrchnaky. 4 z nich su novorodenecka velkost (2 kapsovky, 1 AIO, 1 vrchne), ostatne su one size. No a moja otazka - myslite, ze mi bude takato vybavicka zatial stacit? Vkladacky totiz nekupujem, mam ted asi 30ks stvorcov a kupila som aj nejake tie IKEA zinky, citala som ze to holky pouzivaju ako vkladacky. Zo zaciatku jak som to zacinala kupovat som sa v tom vobec neorientovala, ted mi pride ze som mozno nakupila trochu bez rozmyslania :D tak neviem, ci sa da tato vybava nejak rozumne kombinovat na novorodcenca.. je blbost pouzivat stvorce na novosklad a na to tu kapsovku? pripadne do kapsy este tu zinku namiesto vkladacky? predsa len sa trochu obavam davat tie materialy z ciny priamo na telo.. mozno hlupe otazky, snad ste pochopili..