Lehátko 2in1. Máte na něj názor?

katkabella
3. dub 2020

Prosím o názor na tento produkt

dobevacka
4. dub 2020

@katkabella Ahoj, mam to same. Jen 3v1. Je tam navic houpatko na zem.
https://www.pinkorblue.cz/hauck-sit-n-relax-3v1...

Mam 3,5 mesicni holcicku a vyuzivam to od 2 mesicu kazdy den. Davam ji do toho, kdyz varim nebo spolu obedvame. Je fajn, ze muze byt v urovni linky a vic toho vidi.
Za tu cenu ta kvalita asi ujde, kdyz si sectes kolik das za lehatko zvlast a za stolicku ke stolu. Jestli si dobre pamatuji, tak lehatko je do 9kg a stolicka asi do 12-15kg - nevybavuji si presne, tak zalezi jak vyuzijes.

katkabella
autor
4. dub 2020

Je děkuji já právě mám houpautko a děsný vědět to dřív tak to nekupuj mimčo je v tom zmackany. Zajímaly mě prave i ta nosnost tu jsem se ne dočetla máme 6 kilo tak by jsme využili i lehátko ještě

dobevacka
Autor odpověď smazal
Zobraz
zatrepalkova
4. dub 2020

mám to samé v hnědé barvě a rovnou dvakrát- dvojčata 😉
pořizovala jsem bohužel později, ale i přesto nelituji, využíváme dodnes (dvojce budou 3roky), když byli malí, tak jsou super na lehátku dvě polohy, v jedné jsem je krmila 😉, ve druhé odpočívali a hráli si s kolotočem...
židlička skvělá, máme teď sundané polstrování kvůli snadnější údržbě a za mne plast lepší na údržbu než dřevo....
je stabilní, dvojka se rychle naučila vylézt nahoru a přisunout ke stolu...
jednoduchá na ovládání, skvělé jsou nastavitelné výškové polohy 7vel..
sice počáteční investice větší, ale za mne se to naprosto vyplatilo 🙂

katkabella
autor
5. dub 2020

Holky moc děkuji za recenze objednávám a už se těším odpadnou mi doma aspoň hned 3 věci naráz 😊