Lehátko pro miminko, jaké vybrat? Jaké jsou rozdíly?

feedoo
25. srp 2015

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit s lehátky pro miminka - vůbec tomu totiž nerozumím. Čekám už druhé miminko, ale u prvního jsem lehátko neměla a zpětně vidím, že by to bylo s ním jednodušší, např. jsem se chodila sprchovat až když mi dcera spala nebo jsem si do sprchy rychle odskočila a byla nervozní, myslím, že i na dobu, co potřebuju vařit by se mi to hodilo, hlavně aby to bylo přenosné - máme dům 2 patra, sice dole budeme mít postýlku, nahoře taky, ale to lehátko je prostě mobilní do všech pokojů.....ale vůbec jim nerozumím, pochopila jsem, že nějaké je houpací - takový ten tvar do "A" a jen ručně se houpe - asi ho rouhoupete a pak se chvíli pohupuje sám? a pak nejvíc typů je takových "patvarů", kde nejlevnější píšou, že jsou taky houpací, ale na jakým principu - to má nějaké péra? Nebo dražší, že na baterky a vibrační nebo i houpací? tak prosím za typy, objasnění, díky

feedoo
autor
25. srp 2015

nikdo nic?

damilinka
25. srp 2015

zkus se podívat na toto: BabyBjörn Balance Soft lehátko. Je sice dražší, ale četla jsem na něj výborné recenze. Já ho mám v plánu taky kupovat a zkusím se poohlídnout po nějakém bazarovém.

ema_s
27. lis 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Já mám lehátko Cam Sonnolento a ono má na boku ovládání kde se zapne, dá se nastavit i čas po kolika minutách se může samo houpání vypnout a i intenzita, můžou hrát ukolébávky ale taky se dá ukotvit napevno aby se nehoupalo vůbec když nechceš, složí se zachvilku takže je to opravdu dobrá věc k vaření nebo k nějaké takové aktivitě jako píšeš, doporučuji 🙂

viktorkaja
28. lis 2015

Take me zajima ktere vybrat 🙂