ema_s
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.
ema_s
30. bře 2016

Já bych to volila asi stejně, nějaký levný bazarový na chatu protože když má být lehký těžce by se to kloubilo a takto je to lepší varianta. Do města bych pak mrkla třeba na Cam, oni mají lehké hliníkové konstrukce a tak váží málo i se dobře skládají 🙂

ema_s
30. bře 2016

Maclaren Quest je super v tom že je opravdu lehký, má kolem 5 kil což je fakt výhoda. Samozřejmě jsou to pořád golfáče a na extra terény nebudou asi žádné, ale tyto jsou dost pevné alespoň tak působí

ema_s
30. bře 2016

Tak když do terénu tak vhodnější budou gumová kola, to má třeba Easywalker Mini Buggy nebo Maclaren Quest ale nemají spojené madlo, tak zvažte 🙂

ema_s
30. bře 2016

Taky souhlasím s holkama, tá barva je krásná a pro holčičku mi to nepřijde nijak divné 🙂 klidně do toho, je pěknej 🙂

ema_s
30. bře 2016

Mrkněte na Cam Fluido Allegria, má asi vše co potřebujete jen kola nejsou nafukovací, to samé u Nuna Pepp 🙂

ema_s
30. bře 2016

Jo Nuna Pepp je dobrej, má ho několik kámošek a pozdává se mi, já měla u první Maclaren, teď mám od Camu, jsem spokojená s obouma, Maclaren je ale lehčí 🙂

ema_s
29. únor 2016

Podívej se na Cam Fluido Allegria, otočná je celá sedačka, záda polohovatelné až do lehu takže v klidu od narození, lehká konstrukce 🙂

ema_s
29. únor 2016

Podívejte se po kočárech značky Cam, jsou opravdu prostorné, děti mi tam vlezli i s fusakem bez problémů i do 9 měsíce cca a nato jak jsou velké tak mají opravdu lehkou konstrukci a snadno se skládají 🙂

ema_s
29. únor 2016

Do těch 3000 je to dost náročné, aby to nebyl nekvalitní šunt, když ale chceš tak malé mimi vozit ve sportáku nebo golfáčí tak rozhodně musí mít záda polohovatelné až do úplnýho lehu, je ještě moc malinké 🙂 Zkus mrknout třeba na Cam Flip, mělo by to být i do 3 tisíc i ty záda polohovatelná 🙂

ema_s
29. únor 2016

Cam Micro Air, jdou polohovat, vypadají pěkně a jsou i prostorné přesto super skládné a lehké 🙂

ema_s
29. únor 2016

Taky bych zkoušela prožít to ještě ve sporťáku jestli to půjde, nebo fakt pořídit nějaké prostornější golfky, do kterých vleze i fusak, Cam Micro Air jsou dost prostorné nebo taky jak tu už někdo psal Nuna Pepp 🙂

ema_s
31. led 2016

My máme i cestovní, ale tu spíš nosíme když jedzíme k babičce a tak, jinak při vaření nebo když něco dělám máme lehátko od Camu a prcek je v něm, to ti můžu doporučit, myslím, že využiješ 🙂

ema_s
31. led 2016

Ahoj tak já mám cestovní Zopa, je za dorbou cenu a nic jí nechybí 🙂

ema_s
31. led 2016

Taky se přidávám k maminkám, já mám taky Zopa a jsem spokojená, jezdíme s ní k babičkám, a matraci rozhodně ano, jak pro nás tak je to důležité spát na dobrém podkladě pro děti o 100% víc, hezký pobyt 🙂

ema_s
27. lis 2015

Já mám lehátko Cam Sonnolento a ono má na boku ovládání kde se zapne, dá se nastavit i čas po kolika minutách se může samo houpání vypnout a i intenzita, můžou hrát ukolébávky ale taky se dá ukotvit napevno aby se nehoupalo vůbec když nechceš, složí se zachvilku takže je to opravdu dobrá věc k vaření nebo k nějaké takové aktivitě jako píšeš, doporučuji 🙂

ema_s
27. lis 2015

Já mám ten druhý typ, konkrétně Cam Cambio a je super dle mého, stabilní určitě je, i praktický a je to jednodušší přesouvat když je potřeba než pevnou komodu i když ty jsou někdy krásné 🙂

ema_s
27. lis 2015

Ahoj 🙂 já jsem pořizovala většinu věcí z eshopu Funbaby, mám ho moc ráda protože má velký výběr, přijatelné ceny a hlavně kvalitu a ochotné lidi takže já smeruju tam když něco hledám 🙂

ema_s
27. lis 2015

Já mám s Emitexem dobrou zkušenost přesto jsem teď koupila pro synka Britax Cosytoes fusak a líbí se mi hodně ale je ješte malej, když podroste asi se vrátím taky k Emitexu kvůli tomu odepínání, je to pohodlné 🙂

ema_s
27. lis 2015

Já mám s kuličkama Baby Matex Relax a já jsem s ním spokojená, používala jsem ho taky i počas těhotenství a nevadilo mi šuštění ani manželovi a teď ho využívám ke kojení a je mi pohodlný nevidím v kuličkách problém 🙂

ema_s
14. říj 2015

Já jsem teď našla tuto sedačku Romer http://www.funbaby.cz/autosedacka-kidfix-ii-xp-sict-col-green-marble/ , píšou že se i opěrka hlavy dá nastavit do vyšších poloh, nevím, jestli by to rešilo tvůj problém, asi nejlepší rada zajet do prodejny a zkoušet přímo s dcerkou, hodně štěstí 🙂

ema_s
14. říj 2015

Ahoj, nevím jestli si už narazila na kočárek Britax B-Agile http://www.funbaby.cz/catalog/product/view/id/13324/s/britax-b-agile-4-2015-col-black-thunder/category/27/ ale to je právě kočárek s odolnými koly proti poškození, tak mrkni nato, je to osvědčená značka i kvalita, myslím, že budeš spokojená 🙂

ema_s
14. říj 2015

Ahoj já mám taky zkušenost se sedačkou Zopa Carrera, já myslím, že tím člověk nemůže nic zkazit, je kvalitní, taky ji má dcerka od 10 měsíců a teď jsou jí 4 a je stále pro ní dostatečná. Bazarovou určitě nekupujte, nikdy nevíte jestli nebyla už bouraná a nestojí to zato.

ema_s
14. říj 2015

Jejda, tak to je pěknej šikula, když se vyvleče i ze spacích pytlů :D Nevím, jaký typ ste měli, já používám spací pytel Hopper značky Lodger a docela by mě zajímalo zda je možné se z toho vyvléct :D Jestli ano tak určitě prostě naoblékat, já bych zkusila takový ty teploučký chlupatý pyžamka a pak ponožky a zkoušet, možná netrefíte hned na první pokus ideální počet vrstev aby mu zas nebylo ani moc teplo, ale asi vám nic jiného nezbývá 🙂 A hlavně zkoušet na tělíčku, ne na ručkách nebo nožkách, ideálne tělíčko nebo nosík 🙂

ema_s
28. zář 2015

Já mám termosku značky Pacific Baby 3v1, je neřezová, vleze tam cca 300 ml a mám nato dokoupené to pitítko pro starší dítě a pochvaluji si. Já to objednala z eshopu Funbaby tehdy kolem 5 stovek no mám ji už 3 roky a nesmrdí ani nic jiného, takže jsem spokojená

ema_s
28. zář 2015

Ahoj, my máme podložku Cam Babyblock a jsem spokojena, není na tom asi nějak moc co zkazit, hlavně aby byla dobře omyvatelná a šla dobře uchytit, ta naše má šířku 79cm a délku 50cm