Hledám kočárek, dostatečně hluboký, velký koš, ne retro

jirka84
24. led 2016

Ahoj holky, prosím poradte mi z vaší zkušenosti. Hledám hluboký kočárek,aspoň 80cm, vyšší posazení korbicky,dostatečný odkládací koš. Ne retro kola a drátěný koš,jako jest třeba Roan nee. Zamilovala jsem se do Baby merc faster a Tako moonlight,ale mají malý koš! Jsem z toho nestastna ☹
Dále mě stě,že ve spouště internetových obchodu neuvádějí parametry, případně že nelze filtrovat kočárky třeba právě dle velikosti hluboké korby.
Máte nějaký tip na konkrétní kočárek,který by splnoval mě požadavky??? Budu vděčná za každý tip. Diky

sara84
24. led 2016

Cam cortina je obri! A kos dole taky ujde a vysoko posazeny hluboky!

dine2
24. led 2016

red castle shop and jogg

78marcela
24. led 2016

Jedo fynn.

jbzirafa
24. led 2016

docela slušný košík ve stejné cenové kategorii mají kočárky baby design, výška u hluboké korby je taky fajn, (u sportovní už níže), ale jak jsem se dívala na rozměry tak 80 cm bohužel nemá..

terinda
24. led 2016

Dorjan Danny Sport - velká korba a obrovský koš dole 🙂

anuliina
24. led 2016

U nás vyhrál kočárek Paradise,práve díky svou obří korbičkou.Hledali jsme take kočarek,ktery bude mit dostatecne velkou a hlubokou korbu,a nasli jsme prave tento.http://www.dudukids.cz/Kombinovany-kocare...
Jsme maximalne spokojeni.Délka je 88 cm a navic je krasne hluboky,takze miminko je v nem schovane pred vetrem.Mohu jen doporucit.

kopeckovi
24. led 2016
krystalka
24. led 2016

Měli jsme Dorjan Cross Country - v té hluboké verzi (bez vložné tašky) syn v pohodě spával ještě téměř v roce a čtvrt 🙂 a koš měl prostorný taky dost...

starbucks
24. led 2016

Bexa line, nebo adbor

majkoz
24. led 2016

Bebecar stylo AT-velká spokojenost,ale opravdu jen hlubočák,sporťák stojí za prd

jirka84
autor
26. led 2016

Ahoj, děkuji za vsechny tipy. Vše si proctu. Musím říct,že mi z té záplavy kočárku na trhu jde hlava kolem 😒 😎
Tak si tak říkám,jestli není zbytečné trvat na hluboké korbě. Baby se má národit zkraje dubna,chtěla bych hluboký kočár používat aspoň do konce roku. Ale teď si tak říkám, není to zbytečné? Však to už ji bude 8mesicu a to uz bude chtít koukat a být spíš ve sportaku...
Co myslíte?

lichtakova
26. led 2016

Ja jsem mela (a stale mam) silvercross sleepover deluxe,tmave mody,tenhle se uz nedela,ale i ty dalsi jsou podobne. Za me nejlepsi kocarek pro miminko,korba prostorna,vejde se tam dlouho i s fusakem,pripadne ho muzes predelat i na sportak.Myslim,ze je snad nejprostornejsi,co jsem videla,i kvuli tomu jsem ho vybirala.

lichtakova
26. led 2016

Na spani je hluboky stejne nejlepsi,v zime i v lete,rada ho tam davam spat.

lichtakova
26. led 2016

Aha,ted jsem docetla,ze nechces drateny kos. Kamaradka ma na nehani TFK a ktomu i hl.korbu a vypadala taky dobre.

lichtakova
26. led 2016

Na behani.

petratr
Autor odpověď smazal
Zobraz
jbzirafa
26. led 2016

@jirka84 na termín porodu bych se neupínala (pokud tedy netrváte jen na jednom dítěti) a prostornou korbou se nedá nic pokazit. pokud mimčo nesedí, tak je stejně zbytečné poutat ho do sedu a to také neodhadnete dopředu, ani to, jak rychle poroste..ideální kombinaci hluboký-sporťák asi neseženete, u každého je něco horšího a něco lepšího.

lucyp13
27. led 2016

@jirka84 osobně si myslím,že hledat hlubokou korbu není dobrá volba...já mam dceru taky v dubnu a cca od půl roku jsem jí vleže neudržela. Dítě už chce koukat, sledovat a ne jen ležet. Já mam kočárek Jané a korbička má 75 cm a dcera se mi tam vešla do 8 m a myslím že by se vešla i teď ale udržet jí tam prostě nešlo..jakmile mi z korby visela na kšírách tak šla do sportáku. Většina sportáku jde dát do pololehu,což vyhovuje i nesedícím miminkům, mají to stejně jako ve vajičku,takže bych se toho nebála. Btw. dcera je rychlík, takže ta už mi v 6 m seděla, nebyl problém se sportákem ale tak nějak jsme měli pocit že je na sporták malá..ale nebyla, líbí se jí tam mnohem víc, neřve už mi a sedí a dívá se..pohoda...takže bych spís výbírala podle toho jak je kočárek skladný, těžký , pokud chcete trojkobinaci tak jak jde polohovat sporták, jak je velký, široký, zda se jde dobře dostat do košiku atd. Velká korba je přežitek z dob minulých...

ivetkavysocina
27. led 2016

Já také vybírala kočár podle korby, čekáme v březnu, tak aby se tam na podzim vešlo případně i s fusakem, protože nevím kdy začne sedět a dokud samostatně nesedí tak by se nemělo dávat ani do sportáku. cca 8 měsíců bude v listopadu a to už bývá určitě chladněji. Od známých vidím, že koupí hezký malý kočár a pak šup už mají problém a kupují nebo půjčují další větší. Nakonec jsme vybrali Camarelo art limited, velký, vyšší, hezký design.

karinkostici
27. led 2016

Měla jsem stejně požadavky a vybrali jsme Firkon Sorano. Korba obrovska (vetsi jsem nenasla) a kosik taky. Cenive dostupný a krasny design!! Jedine minus je, ze jsme nenasli zadne recenze, ale kočárek se nám natolik líbil, ze jsme to prostě risknuli. Začneme až začátkem května.. melanjsem jasného favorita Baby Design Lupo Comfort, ale nevidela sem hneviděla..proto jsme se nakonec rozhodli pro Sorano 😊

karinkostici
27. led 2016

*neviděla jsem ho naživo. Omlouvám se za překlepy

jirka84
autor
4. únor 2016

Minulou sobotu jsme v Kolíně obdivovali kočárek Roan Bass v kůži. Mooooc krásný, elegantní, prodejce se nám věnoval, vše ukázal a je to můj favorit. Už jsem rozhodnuta,že chci plastovou vanu v kombinaci s kůži/koženkou plus vše co jsem napsala v úvodu této diskuze, sedí. Teď už jen (hahaa) vybrat konkrétní značku,všechny vypadají stejně, ceny od 9000-13000.
Roan Bass, Tako Junama impulse, Tako Heaven exclusive, Firkon Sorano nebo Firkon Vesta?????? Babo raď!, vypadaji konstrukcne stejne, mam vybirat dle ceny?😂😤😵

jirka84
autor
5. únor 2016

A nebo ADamex Barletta? Já už z toho ani nespim!!
V Do se zaměřené podívat do BAtolatka omrknout Firkony, v UT ultrazvuk, kde budeme ujisteni o pohlaví a pak už to musím rozseknout!!!

karinkostici
5. únor 2016

Vážně jsem váhala dlouho a máme doma Firkon sorano.. zacneme jezdit až začátkem května takže nemám zkušenosti, ale kočárek je krásný a každý den se na něj chodím koukat 😃 a musím říct, ze komu jsem ho ukázala tak mi řekl, ze takhle pěkný kocar ještě neviděl. Plastova veliká korba. Kombinace s kozenkou vypada luxusně 👍 my mame fialovy a muzu rict, ze nazivo jsou barvy daleko hezčí než na fotce. Další obrovské plus je ten košík! Veliký a na zip 😉 jediné co se mi nezdá je taška na madlo. Má jen jednu velkou kapsu. A kolečka se mi zdají moc plastova 😂 třeba vydrží všechno,ale taky nemusí. Jsou duté a popravdě jsem nezkoumala kolecka u jinych kocarku takže třeba to tak mají všechny. Nicméně nové stojí okolo 200kc tak jsme si řekli ze to nebudeme řešit. Jako dvě stovky ma člověk vždy ☺ Me se líbí moc. Dejte vědět co jste nakonec pořídili 😉

brokovich
5. únor 2016

Dorjan Prestige. Vždycky jsme s kočárem všude největší a nejvyšší . 😀

jirka84
autor
5. únor 2016

@brokovich Ahoj "Erin", mě kamarádky od Dorjanu odrazovaly. Problemy s podvozkem, takze toho jsem vyradila hned na zacatku vybirani.

jirka84
autor
5. únor 2016

@karinkostici Ahoj Karin, jj, procitala jsem si tvoji diskuzi na téma Firkon Verano versus Soprano. dost jsi me inspirovala 😉 . A tim, ze se zítra chystáme do Batolatka, tak myslim, ze jazycek se prikloni zas k tomuto typu kocarku. Cena je u nich prizniva (oproti Roan Bass).
A ten kosik na zip se ti zda velky?? Me moc prave ne, ale zase je super, ze to zavres a nikdo nekouka, co tam mas. Myslis, ze bys tam nacpala zakladni nakup:chleba, mliko, rohliky 😝 plus kabelku, piti 0,5l nahradni mikinu. Zkratka takove bezne věci, co clovek ma u sebe?
Plastova kolecka jsou snad u všech kocaru, to bych se asi nebala...muj manzel bude urcite zkoumat, jestli mají loziska 🙂

alyssa18
5. únor 2016

@jirka84 Syn je narozený začátkem dubna, taky jsem vybírala kočárek podle toho, aby byla hluboká korba co největší. Do sporťáku jsem ho nechtěla dát, pokud by sám neseděl. Koupili jsme kočárek Camarelo Malaga. A jaká je realita? Kočárek je naprosto skvělý, korbička je poměrně vysoko posazená (což mému téměř dvoumetrovému muži vyhovuje), vnitřní rozměry 80x37 cm, takže jedna z těch větších. Jen nám syn rostl rychleji, než jsme předpokládali, takže musel v 8 měsících do sporťáku, přestože neseděl. Naštěstí jde tento sporťák dát do úplného lehu, takže je to v pohodě. Koš sice nemá nijak závratné rozměry, ale na tom jsem nelpěla. Jinak můžu kočárek vřele doporučit. 🙂

berninka
5. únor 2016

Já mám inglesinu vittoria, a dcera je tam ještě v 9 měsících, a asi ještě vydrží, na jaře ji pak dám do golfek. Je prostorný, má velká kola a velký koš - prostě klasický kočárek, mám tedy jinou barvu.

jirka84
autor
5. únor 2016

@alyssa18 Dekuji za další tip 😉 Zeptam se ještě, houpe tenhle kocarek? A lehatko jde dat do sedu, pokud by uz mimi chtelo sedet a koukat ven? Potah je latkovy?