Maclaren Quest

TOP

Popis kočárku

Maclaren Quest (uváděný také jako Quest Sport) je jedním z neoblíbenějších kočárků této značky. Je to velmi lehký golfový kočárek, který se dá využít už od narození. Konstrukce s malými kolečky je měkce odpružená pro hladší jízdu městem. Dítě je v sedadle chráněné patentovanými vysunutelnými panely na konci zádové i nožní opěrky. Pro větší komfort můžeš také dokoupit pevnou vložnou vaničku. Sedák je pohodlně polstrovaný a díky vyšší nosnosti a dostatečnému prostoru zvládne i větší dítě.

V roce 2016 prošel kočárek faceliftem. Novější Quest má na rozdíl od přechozí verze odnímatelná kolečka, prošívaný potah a prodloužitelnou stříšku s UV faktorem 50+.
Quest najdeš i ve speciálních edicích patřících pod Maclaren Objects of Design: barevný Dylan’s Candy Bar, designová kolaborace Orla Kiely a jeansová Denim.

Parametry

Značka
Maclaren
Typ
golfový
Hmotnost (v kg)
5,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 48,5 × 77,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
104 × 27 × 25
Původ značky
Spojené království
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 42
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

ada22  16. únor 2023
Tenhle kočárek u nás zůstal až do konce kočárkového období
Vyzkoušela jsem pár golfových kočárku a tento u nás zůstal až do konce kočárkového období. Na občasné spaní jsme ho užívali ještě ve čtyřech letech a dcera se do něj vešla i v pěti letech, kdy měla zlomenou nohu. Kočárek se i s dítětem cca 22 kg stále dobře ovládal. Po složení do auta zabral minimum místa. Kočárek jsme měli již z druhé ruky, ale po technické stránce s ním po celou dobu nebyl jediný problém. V Mhd zabere minimum místa a je skutečně lehoučký. Nejde na něj zavěsit těžší taška, protože pak se bez dítěte nebo s lehčím spícím dítětem může převrhnout, ale to bych u tohoto typu kočárku nepovažovala za problém.
5 1
Čti celé...
denis85  2. říj 2018
Výborný na cestování MHD
Moc pěkný, stylový kočárek, kvalitně zpracovaný. Lehký a skvěle skladný. Kupovali jsme ho pro lepší cestování MHD a to výborně splňuje.
4 2
Čti celé...