Tip na kvalitní golfky?

anguly
6. bře 2016

Ahoj, potřebovala bych mrňousovi koupit nějaký lehký kočárek na cestování autobusem... Ale protože k nám domů je příšerný kopec se silnicí, kde je spousta děr... mám pocit, že to můj sice lehký sporťák (ale bez nafukovacích koleček) nepřežije...
Chtěla jsem teda koupit nějaký kvalitnější (ale hlavně skladný i do zavazadlového prostoru v buse) kočárek, který něco vydrží...

Děkuju za rady

lucyp13
22. bře 2016

Já jsem spokojena s Peg perego si

liska01
22. bře 2016

Já jsme si pořídila bazarový Jané Energy, važí jen 6kg, takže ho klidně zvedám i s dítětem. Golfky jsou prostě kostitřas, malá kolečka na tyčkách, člověk po tom nemůže chtít zázraky, ale s tím naším jezdím kudy mne napadne, dneska jsem ho teda protáhla peklem a neměla jsme pocit, že by se měl každou chvíli rozpadnout. Energy se už nové neprodává, ale mají teď Nanuq což je téměř to samé.

ema_s
30. bře 2016
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Maclaren Quest je super v tom že je opravdu lehký, má kolem 5 kil což je fakt výhoda. Samozřejmě jsou to pořád golfáče a na extra terény nebudou asi žádné, ale tyto jsou dost pevné alespoň tak působí

liska01
31. bře 2016

@ema_s 5kg je samozřejmě blbost. 😀 To píšou i u toho Jané, samozřejmě je to čistě jen holá konstrukce, když se dá potah a stříška, tak je to kolem těch 6kg. Jinak ten Maclaren se mi taky líbil. Má lepší stříšku než to Jané, ale na druhou stranu má o dost horší cenu a to i bazarový a to se mi kvůli o fous delší stříšce nechtělo tisícovku připlácet. 😕

kacaba1994
31. bře 2016

já miminko jestě nemam, ale zacneme se snazit a ja tak koukam po ruznych strankach 🙂) a na webu promaminky je ted soutez o golfku(nevim nazev, zatim se v tom nevyznam🙂 ) , tak treba nektera z vas bude mit stesti. 😎