• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lehké golfky pro "větší" dvouleté dítě, máte tipy?

1. září 2015 
Zdravím všechny,
hledám k našemu kočárku nějaké lehčí golfky na rychlé popojíždění a pro cestování MHD ... vyzkoušela jsem jich už hodně, ale pořád nemůžu najít ty "pravé" :sweat_smile:
Hlavním požadavkem je nosnost vyšší než 15kg, ráda bych, aby byly skladné, lehké a vydržely aspoň do těch tří let :grinning:
Máte nějaké tipy?

díky moc :slight_smile:
15. lis 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mam Zooty Carrera a jsou super, akorat nosnost fakt nevim. Lehke, skladne, jediny kocarek, co sama nalozim do MHD :wink:. Castecne polohovatelne, se sklapeci striskou. Ale dnes je jich na trhu uz hrozne moc, my je mame uz skoro tri roky.
15. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co quinny zapp? ty jsou skladné

jinak já mám patron vega, a Naty v nich ještě teď občas spinká, a místa má ještě dost. ale složené zaberou na šířku celý kufr (máme fabii combi).

do autobusu si je taky vynesu sama. nosnost mají do 15kg.
15. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nás Maclaren Techno XT, nosnost mají do 25 kg, jsou lehce ovladatelné, jdou do úplného lehu a jsou lehké. Nevím jak je to se skladností, jsou to naše první a poslední golfky, takže nemám s čím porovnat:frowning2:
15. lis 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuji golfky Valco Baby Zee, mají nosnost do 20 kg, jsou velice kompaktní, skladné a lehké, sedátko lze sklopit do lehu. Můžete se na ně podívat na našich stránkách. Přeji hodně štěstí při výběru :wink:
15. lis 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej své kontakty”
autor
Tak jsem dneska poměřila malou a má necelých 13kg a 85cm ... :sweat_smile: Jestli bude jako bratr, tak 15kg taky velmi rychle pokoří ještě před 3. narozeninami :sweat_smile:
Tento týden jsem jí zkoušela kdejaké golfky od "no name" po známé značky a spousta golfek byla vyřazena z výběru i kvůli mojí výšce (162cm) - rukojeti jsem měla u hrudníku :sweat_smile: Jinak se tak tak vleze do všeho, ale u velké většiny kočárků jí byla krátká nebo skoro krátká zádová opěrka :confounded:
15. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulie a mozete prezradit ake to boli kociare, resp. nepomerali ste zadovu opierku nahodou? ja riesim dilemu, ze aky kupit a vobec nemam predstavu aka asi dlzka je dost :(
15. lis 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jane1 - já jsem asi dost rozmazlená z Phila&Teda, který je na opravdu dlouho :sweat_smile: Doteď je pohodlný i pro staršího :grinning:
Jinak jsem malou posadila do různých no-name nepolohovacích kočárků, jejichž názvy si nevybavuji, zkoušela jsem golfky od Zopy, Jane, X-Landeru a Inglesiny - všechny tyto byly výškově dobré, i na šířku, ale já měla ručky na hrudi :sweat_smile: Relativně dobré byly golfky od Chicca - Multiway i Liteway (problém byl zase u mě ve výšce :sweat_smile:). Nakonec jsem se vydala zkoušet Nunu a Zappíky od Quinny a tam byla malá opravdu nadoraz :frowning2: Což mi ylo líto, pže jsem konečně našla golfky, které se mi příjemně držely :sweat_smile:
Příští týden se ještě chystám do jednoho obchodu na Maclareny a Espira a Zopy ...
15. lis 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a tento sa vam ako pozdava? videli ste niektora nazivo? pripadne mate ho?
http://shop.rodinka.sk/golfove-palice/1588-cybex-onyx.html
17. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn jsou quinny senzz.
18. lis 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, nemáte někdo kočárky typu Euro-cart Lira 3 nebo 4, Babypoint Mark 3 nebo 4, Zopa ...?
Sháním nějaký obchod, kde by je tu v Pze měli přímo na prodejně :sweat_smile:
2. pro 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu pro radu :slight_smile: Potrebuju lehky golfky se spojenou rukojeti, kam se mi vleze dvouletak (92 cm a 15 kg) :grinning: Nějaký tipy? (pozn. Valco nechci)
1. zář 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane1 Cybex Onyx můžu doporučit, má ofi nosnost asi 22 Kg, ale uveze i 40 .-) Má extra dlouhou střechu, polohování skoro do lehu.
1. zář 2015 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek