Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Maclaren Techno XT je vlajkovým modelem značky. Je to výborně ovladatelný golfový kočárek s vysokou nosností. Je o třídu níž od nejvyššího Maclaren Techno XLR, proti kterému je o něco lehčí, sedadlo má o něco menší a není možné k němu připojit autosedačku. Pomocí pevné vložné vaničky z něj ale dokážeš vytvořit kombinaci vhodnou už od narození.

V roce 2016 prošel Techno XT faceliftem. V nové verzi má stříšku s vylepšeným kšiltem, větším náhledovým okénkem a lepším odvětráváním. Novější byl i brzdový systém a systém polohování zádové opěrky, které nově nakloníš za pomoci jedné ruky místo zvedání tyček po stranách.

Techno XT vyšel i v limitovaných edicích patřících pod Maclaren Objects of Design: kolaborace s BMW M, klasický model Albert Thurston jako pocta vynálezci kšand a letectvem inspirovaná verze Spitfire k oslavě 50. výročí značky Maclaren. Vynálezce golfového kočárku Owen Maclaren totiž při jeho výrobě využil poznatky leteckého inženýrství, konkrétně skládacího mechanismu kol modelu Spitfire při přistávání.

Parametry

Typ
golfový, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 49 × 62
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
110 × 35 × 28
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 42
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.