Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  makina28
  30. dub 2018    Čtené 167x

  Bavlnka pro nosík

  Tak se mi podařilo dostat se do testování kapesníčků Kleenex balsam (Aloe Vera, Vitamin E a Calendula). Byla jsem moc ráda, protože je jaro a to znamená, že já, moje dráča a můj velký drak máme většinou rudé nosy. Mám s dcerou dost citlivou kůži a i když nemáme vyloženě alergii, jakmile začneme smrkat, tak musím koupit mast, jinak v práci vypadám jako rypouš. Pokud dráču něco svědí, nebo bolí např. právě nosík, je z ní saň, takže tohle vážně bodlo. 

  Kapesníčky dorazily právě včas, protože dračici zrovna doktorka diagnostikovala začínající zánět průdušek. Rýma se jí valila z nosu a jelikož jsem s ní přes noc v ložnici, cítila jsem potutelné svědění i já a muž. Kapesníčky tudíž prodělalay opravdu tvrdý test celé naší rodiny. Myslím, že vzhled zelenomodré barvy krabice a obalu je příjemný. Čekala jsem, že budou nějak cítit po Aloe Vera nebo měsíčku a nic, nejdřív jsem byla trochu zaražená,protože mám ráda vůni bylin, ale pak jsem si vzpomněla, že např. mátové kapesníčky naší malé vadí, tak jsem to nakonec vzala jako plus bod. Kapesníčky nejsou cítit, ale na omak jsou velmi příjemné, zvláště balíčkové balení je super. Musím vyzdvihnout, že jsou pevné, ale zároveň jemné.

  Můžu s klidem říci, že celou dobu, co jsem byla na OČR s dračicí (týden) jsme obě používaly kapesníčky balíčkové a z krabičky pouze tyto. Nejlepší recenzí jsou naše nosy bez zarudnutí a prasklinek. Po dvou dnech se přidal i manžel,ale dostal pouze krabicové kapesníčky, protože ty balíčkové jsme měly zabrané my dvě. Vše dopadlo dobře a Baru se brzy zotavila a mohli jsem všichni jet užívat prodloužený víkend před mou služební cestou....v autě jí dávám kapesníky jiné značky a Baru:"Ci ty zelený mami" Tohle myslím vypovídá o kvalitě produktu 🙂

  Takže pokud chcete bavlnku pro nosíky Vaše a Vašich drahých, můžu osobně doporučit, u nás doma nebyly jistě naposledy.