Jaký golfový kočárek koupit?

monullinkka
12. únor 2016

Maminky, chtěla bych poradit jaké golfky koupit. Máme 3kombinaci cortina kde je i sportovní kočárek, ale stejně bych ráda ještě golfky. Malá se narodila v listopadu takže nevím kdy začne sedět a ráda bych nějaký, který je možné polohovat. Předem děkuji za rady.

monnn
12. únor 2016

taky by mě zajímalo @monullinkka !! který ?? 😕

radyym
24. únor 2016

Také se rozhodujeme, jaký golfáč pro naší holčiku, máme 15měs.
Narazila jsem na PEG PÉREGO Pliko Mini a docela se mi zamlouvá 😉 máte někdo zkušenosti?

smaug
24. únor 2016

My jsme šli do valca s nafukovačkama - polohování podnožky, sklopení do lehu, velká stříška, lehký, skladný, spojená rukojeť. Peg perego pliko mini se nám taky líbil, ale naživo nás nakonec odradila malá kolečka. Přišlo mi, že to na kostkách to musí strašně rachtat, z toho by mě trefilo.

lazenacka
24. únor 2016

Správná otázka.Je hodně modelu golfáču.Ale vybrat teb správný.Jinak jsem viděla,což je u golfáču výhoda.Že se na něj daj zavěsit nafouklý kruh či kruhy na koupák a nemusí se foukat tam.Taky to pak budu řešit,který model.

radyym
24. únor 2016

Fak šílený, vybrat ten správný☹ už 14dní koukám po golfáči, čtu recenze a nemůžu se rozhodnou 😒
Narazila jsem na BE Cool Club Blush 2014 nemá někdo zkušenost?

lennus
24. únor 2016

Máme Inglesina Trip, jdou do lehu a jsme moc spokojení. Líbily se mi Maclareny, jsou kvalitní, ale dražší.

jerynka
24. únor 2016

Za mna, jednoznacne Inglesina Trip. Mame od r.2014 a maximalna spokojnost. Polohuje sa dostatocne. Pouzivali sme na nakupy, na vylety aj na dovcu. 😉

danuskahe
24. únor 2016

Doporučuji quinny zapp xtra2 je polohovatelný a super skladný a dobře ovladatelný

lazenacka
25. únor 2016

@danuskahe kouknu na nej.Daj se na nej zavěsit i plavaci kruhy prosim?

danuskahe
25. únor 2016

@lazenacka tak to vubec netuším co máš na mysli:(

dargy
25. únor 2016

My máme Peg Perego Pliko P3 a mohu jen doporučit, skladné, polohovací do skorolehu, dostatečně prostorné☺.

lazenacka
25. únor 2016

@danuskahe Vysvětlím pořádně.Když nafouknu kruh doma,zda jde zavěsit na tu rukojet?

danuskahe
25. únor 2016

@lazenacka aha tak to urcite da🙂

monullinkka
autor
27. únor 2016

díky moc za rady 🙂

ema_s
29. únor 2016
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Cam Micro Air, jdou polohovat, vypadají pěkně a jsou i prostorné přesto super skládné a lehké 🙂