Inglesina Trip

Výroba ukončena 2016

Popis kočárku

Inglesina Trip je golfový kočárek "střední třídy", tedy dostatečně lehký a kompaktní, přitom ale prostorný a pohodlný. Větší zdvojená kolečka jsou dostatečně stabilní na všech městských površích a díky odpružení absorbují i ​​nějaké ty nerovnosti. K vysoko umístěné rukojeti se vysocí rodiče nebudou muset hrbit. Trip je po složení poměrně kompaktní, stále je ale poměrně dlouhý. Dá se přenášet pomocí rukojeti na boku, nebo v dokoupitelné tašce na přenos.

Sedadlo můžeš polohovat do poměrně hlubokého lehu, využiješ ho tak i pro menší miminka od přibližně tří měsíců věku. Posedí anebo pospí si v něm pohodlně i starší dětičky, které sedadlo zvládne i díky své vysoké nosnosti. Před sluncem či deštěm je ochrání stříška s mohutným kšiltem, která je i díky síťovanému okénku dobře odvětrávána. Ve výbavě kočárku najdeš držák na láhev i pláštěnku. Starší modely poznáš podle chybějícího výklopného kšiltu na stříšce a neuzavíratelného plastového náhledového okénka.

Parametry

Značka
Inglesina
Typ
golfový
Hmotnost (v kg)
7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109,5 × 49,5 × 76,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
105 × 37 × 28
Původ značky
Itálie
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
3 – 48
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

evkamar  11. únor 2022
Dobra volba do mesta a pri cestovani MHD
Dobra volba do mesta a pri cestovani MHD, teren moc nezvlada. Lehky, snadno se sklada i rozklada. Vyhodou je polohovani zad i operky nohou. Mensi kapsicka na kocarku a relativne velky prostor pod kocarkem. Snad jedina nevyhoda - spatne se ovlada pouze jednou rukou.
5 1
Čti celé...
oresvo  16. kvě 2020
Polohovací, skladný, vejde se v pohode i čtyřleté dítě
Polohovací, skladný, vejde se v pohode i čtyřleté dítě. Používala jsem hodně při cestování letadlem do zahraničí.
3
Čti celé...