Které dva golfáče lze spojit do jednoho pro dvojčata?

Zodpovězené
2. dub 2022

Ahoj,

máme dvojčata a velmi úzký a krátký výtah. Děti už vyrostly z vajíček a sporťáky z trojkombinace se nám do něj nevejdou. Chtěla bych dva golfáče, které se dají sepnout do jednoho „kočárku“ nějakým mezikusem. Nedaří se mi najít nikde něco takového, i když vím, že existuje. Zároveň bych potřebovala, aby mě to nezruinovalo.

Máš nějaké nápady?

Děkuji

Ahoj,

takovou možnost mají například kočárky značky Inglesina, konkrétně modely Inglesina Swift, Inglesina Trip, Inglesina Blink a Inglesina Espresso. Potřebuješ k nim dokoupit spojku pro dvojčata.

To samé nabízí i značka Leclerc, pomocí jejich konektorů propojíš dva kočárky Leclerc Magicfold Plus.

Jen je tedy třeba zdůraznit, že celková manipulace s kočárky bude velmi obtížná a těžká.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie