Kvalitní golfový kočárek. Se kterým jste byly spokojené?

nikiii777
22. únor 2021

Dobry den, chci se zeptat, s kterym golfovym kocarkem jste byly spokojené? Co se týče jizdnich vlastnosti, pevnou konstrukcí a kolecek? A celkove? Dekuji za nazory 😍

mazanamatka
22. únor 2021

Ukládám, taky se na golfáče chystám, tak si ráda přečtu doporučení. Co si pamatuji návštěvu prodejny, když jsem vybírala trojkombinaci, tak jsem zkoušela golface easywalker a uplně lítaly lehkostí..ale zapomněla jsem si napsat, co to bylo přesně za model :(

kevi1
22. únor 2021

My mame essywslker buggy xs a milujem ho nadovsetko. Vydrzi aj obrovsky naklad, je skladny (prirucna batozina do lietadla) a vidiet, ze aj konstrukcia je pevna. Ale je to ultraskladny kocik, takze urcite je kratsi na sed. Ale syn je v nom spokojny 🙂 presli sme s nim pol sveta a stale drzi ako novy. Mala som golfky moon predtym a po mesiaci sme reklamovali

hanculiiinka
22. únor 2021

Ja jsem sahla po levnem Kinderkraft Grande a neudelala jsem chybu! Byl super, lehky, skladny a prezil uplne vsechno.
Ale idealni je pro vyssi lidi (170cm+)

kaca_imrnous
22. únor 2021

Ahoj 🙂 Z kategorie golfovych kocarku bych Vam doporucila NUNA PEPP next W/RC lake, BABYJOGGER city tour 2 nebo ZOPA IQ. Jsou to lehké, skladné a dobře ovladatelné kočárky. ZOPA vychazi nejlevneji, ty dalsi dva jsou trochu drazsi, ale jsem presvedcena, ze byste byla spokojena. 😉

leniczka23
23. únor 2021

Hlavně ne Kindercraft Grande, něco tak příšernýho jsem neměla v rukách. Chtěla jsem prodat Bugaboo že postačí Kinderkraft, ale letěl z domu. Jízdní vlastnosti katastrofa, hrkal jak blázen, absolutně neovladatelný jednou rukou, dítě i když je nejvíc v sedu jak to jde tak dítě skoro leží. Košík úplně na hovno protože tam dají tyč 🤦 takže třeba celou tašku s nákupem tam prostě nestrcis. Je strašně znát ta cena na něm. Nechtěla jsem Valco, ale Kindercraft mu nesahá ani po kotníky. Tak jen hlásím, že tenhle kočárek je opravdu pro hodně hodně hodně nenáročné maminky. Já po Bugaboo s jízdními vlastnostmi strop jsem tohle fakt nedala.

stenlunka11
23. únor 2021

@nikiii777 ja byla spokojená s I'coo pluto. Sice trošku těžší , ale pohodlný pro malého .

martiniquest
23. únor 2021

Ja muzu doporucit Valco. Je skladny, lehky, na bazaru koupis za par kacek (mne se povedlo za 900 a je ve skvelem stavu po 1 diteti), je prostorny pro dite, ma polohovani nohou. Mame ho jako druhy kocar do auta/na spani u pribuznych. Rozjodne bych ho nechtela jako jediny kocar, protoze jsem zhyckana Baby Jogger City Elite, ale jako golfky je v pohode

mamikry
23. únor 2021

@nikiii777 Taky mame Valco s nafukovacimi kolecky a je skvely. Neni to teda klasicky golfac, ale je skladny, lehky a prostorny. Jinak z golfek bych se podivala na Maclaren, ma kamaradka a jezdi se s nim pekne, da re ridit i jednou rukou, coz je u golfek casto problem.

nikiii777
autor
23. únor 2021

Ja mam po synovi Britax b motion 4plus sportak ale chci prave golfovy kocarek přímo. Takze valco nee, ale vim ze je super.

jirovapa
23. únor 2021

@nikiii777 mám TFK Dot 2 a jsem z něho nadšená. Projede i polní cestu, je skladný a má velikou nosnost dítěte. 🙂

badyr
23. únor 2021

@nikiii777 máme Cam Compass, sice je vedený jako sporťák, ale pro mě je to spíše golfáč.

kevi1
23. únor 2021

@leniczka23 kinderkraft je najhorsia znacka kocarkov ever. Cudujem sa ze niekto s bugaboo si to vobec kupil, co ta k tomu viedlo? Dobre golfky su bugaboo bee 🙂

leniczka23
23. únor 2021

@kevi1 taky si říkám. Nechtěla jsem Valco, protože ho má kazdy, a na Kinderkraft jsem tou dobou četla samou chválu. No pak jsem cumela. Bugaboo bee není nic pro mě, jako do obchoďáku, do krámu, do města fajn, ale my máme ve městě všude kostky a potřebuju něco co zvládne aspoň nějaký terén, bydlím v českém ráji a to beečko nezvládne, tak jsme zůstali u Buffa. Ono by stačilo kdyby byl.kde vyzkoušet, hned bych věděla že je to celé špatně, ale korona viď.

vladienka
23. únor 2021

@nikiii777 tak naozaj kvalitne golfky su Maclaren. Mame Techno XT, teraz odlozeny ale pri prvej dcere sme ho pouzivali tak od roku a pol do 2, aj s nami letel parkrat.

ada22
23. únor 2021

Máme maclaren quest z druhé ruky za 500 Kč starší model. Ačkoliv jsme ho celkem přetěžovali, tak je furt ok. Ty golfový vypadají malé a nepohodlné, ale dcera v nich v klidu prospala dvě hodiny i ve čtyřech letech. Jediné minus na rukojeť nejde dát taška. Jak jsou lehoucke a není v nich dítě , tak se převáží. Jinak jsem mela ještě inglesina trip ty měly dost hlučná kolečka.

nikiii777
autor
23. únor 2021

@badyr divala jsem se na ten cam compass a ten se mi moc libi a cena je taky supr. Strasne se mi libi ten s tim tropickym vzorem jak ted prodavaji. Tak diky za tip

nikiii777
autor
23. únor 2021

@vladienka na ten jsem se taky divala a vypada kvalitne ale ta cena je vyšší

vladienka
23. únor 2021

@nikiii777 tak skuste pozriet cez bazar, my sme kupili za 3.000

nikiii777
autor
23. únor 2021

@kaca_imrnous zrovna jsem se vas chtela zeptat jestli nekdo nedoporucuje nuna, protoze jsem jednou zkusila kdysi od kamosky a libil se mi

badyr
23. únor 2021

@nikiii777 já jsem s ním byla opravdu spokojená, je lehký a skladný, dobře ovladatelný. Pokud bys netrvala na novém, budu náš prodávat.

95newmommy2020
23. únor 2021

Kamoska jezdí s Elodie golfacem a je vážně pevný i pěkný. Jezdíme lesní cesty, štěrky, a nemá problém.

ninolleta
6. bře 2021

Úplně klasické golface bych nebrala, ale bezva náhrada je TFK Dot nebo Oyster Zero.

vdr
11. bře 2021

@kevi1 prosím jak staré dítě v něm vozite ? 🙂 Zvládne i nějaky menší terén - štěrkovou cestu, ve městě kostky atd ?

sayast
11. bře 2021

Pořídila jsem do auta kinderkraft Grande a po pár jízdách letěl. Teď mám bazarový Mutsy nexo a to je nebe a dudy